Mekanik Bakımcı Makine Bakım Onarım Ustası

Tecrübeli ve deneyimli makina bakım onarım ustası mekanik bakımcı. Mekanik onarım bakımcı arayan fabrikalar.

İş makinelerinin ve çok çeşitli irili ufaklı makinaların pek çok alanda kullanıldığı günümüz şartlarlarında iş makinalarının bakım onarım ve tamir işleri önemli bir konu olarak ön plana çıkarken, bakım onarım ustası, tamir ustası, mekanik bakımcı ve formen gibi eleman arayan çok sayıda firma mevcut. İş makinelerinin bakım onarım ve tamir işlerinde usta ve bakımcıların tecrübeli ve deneyimli olması tercih ediliyor.

Mekanik Bakım Onarım Ustası ve Mekanik Bakımcı

Mekanik bakım ustası ve mekanik bakımcı arayan firma tercihen endüstri meslek lisesi motor veya makine bölümü mezunu olmak üzere, ilgili sektörlerde minimum 3 yıl deneyim ve iş tecrübesine sahip olan, iletişim becerileri ve yenilikçi bir kişiliğe, araştırmacı, dinamik ve takım çalışmalarına uyum sağlayabilecek, askerliği ile ilgili sorunu olmayan ve vardiyalı sistemde çalışabilecek elemanlar arıyor.

Mekanik Bakım Onarım Ustası Ne İş Yapacak?

Mekanik bakım ustası ve mekanik bakım onarım elemanı arayan firma bünyesinde iş başlayacak olan eleman firmanın belirlediği planlama çerçevesinde çalışacak ve aşağıdaki görevleri icra edecek.

Fabrikanın ihtiyaç duyduğu tüm ekipmanların yapılmasını sağlamak. Süreçler ile ilgili olarak gerekli koruyucu bakım işlemlerini yapmak ve tüm işlemleri kaydetmek. Fabrika bünyesinde üretim için kullanılan tüm makinaların kontrol edilmesi ve varsa arazılarını gidermek. Makinalar üzerinde yapılan tüm bakım, onarım ve koruyucu işlemleri kayıt altına almak ve ilgili departmanlar ve üstleri ile paylaşmak. Daha verimli çalışmayı sağlamak üzere yeni planlar ve programlar geliştirmek ve geliştirilmesine yardımcı olmak. İş kazası oluşabilecek durumları analiz etmek ve bunların önlenmesi için gerekli tüm önlemlerin alınması. Fiziksel değişim ihtiyaçları gidermek. Kaynak işçiliği bilgisi sahibi olmak.

Makine bakım onarım tamir ustası iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerinden ulaşabilir, makina bakım onarım tamir ustası ve mekanik bakımcı arayan firmaların iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.