Mekanik Bakım Onarım Kaynak Montaj Ustası

Bakım onarım ustası, mekanik bakımcı, montaj ve kaynak ustası ilanları: Mekanik bakım onarım kaynak montaj ustası aranıyor...

Enerji alanında atık çöplerden enerji üretme konusunda faaliyet gösteren ve iş yapan firmalardan biri olan şirket bünyesine çalıştırmak üzere teknik resim ve montaj resmi okuyabilen, mekanik ve elektriksel bakım ve onarım işi yapacak mekanik bakımcı montaj kaynak ustası alımı yapıyor.

Mekanik Bakım Onarım Kaynak Ustası

Mekanik bakım onarım tamir ve kaynak ustası arayan firmalardan biri olan şirket çöplerden elde edilen gazın enerji üretimi için kullanıldığı santrallerde çalıştırmak üzere mekanik bakımcı onarım kaynak ustası alacak. Kurumsal şirket bünyesine çalışacak adaylar atık ısı kazanlarının, ORC türbinlerinin, gaz besleme sistemlerinin kaynak, montaj, bakım ve onarımı ile koruyucu işlemleri yapacaklar.

Mekanik Montaj Bakım Onarım Kaynak Ustası Aranıyor

Mekanik onarım bakımcı ve kaynak montaj ustası arayan firma bünyesinde çalıştırmak üzere değerlendireceği işçi – eleman adaylarında şu şartları arıyor.

Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. Teknik Resim ve Montaj resmi okumayı bilen. Montaj – bakım faaliyetlerinde minimum 4 yıl tecrübeli. Oksijen, TİG kaynağı, gaz altı kaynak ve elektrot kaynağı ve montajda tecrübeli. Kullanılan malzemeye uygun kaynak ve gaz seçimi yapma becerisi olması. Makine montaj ve elektrik montajı hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak. Mesleki Yeterlilik Belgesi yada MEB Ustalık Belgesi bulunan. Sonuç odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın. İletişim becerileri gelişmiş. Microsoft Office (Word, Excel) programlarını kullanabiliyor olmak. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

Mekanik Bakım Onarım Kaynak Ustası

Mekanik bakım onarım montaj ustası, gaz altı kaynak ustası ve elektrot kaynak ustası olarak eleman alacak firma bünyesinde çalışacak adaylar aşağıdaki işlerden sorumlu olacaklar.

  • Mekanik ve elektriksel montaj ve/veya bakım faaliyetlerinin yürütülmesi.
  • Proje kaynak prosedürlerine uygun kaynak süreçlerini uygulamak.
  • Ürünün şartlara uygun olarak üretimini sağlamak.
  • Üretim Sahasının temizliği ve düzenini sağlamak.