Limak İnşaat Kuveyt İnşaat Projeleri Kuveyt Şantiyeleri

Limak Holding Kuveyt. Limak İnşaat Kuveyt projeleri ve Kuveyt şantiyeleri, havalimanı. Kuveyt inşaat iş ilanları. Kuveyt'e yurtdışı işçi ve eleman arayan Türk firmalar. Limak Kuveyt iş başvuru formu ve iş başvurusu.

Dünyanın farklı coğrafyalarında ve farklı ülkelerinde faaliyet gösteren, iş yapan Türk inşaat şirketlerinin yoğun bir şekilde iş yaptıkları, önemli inşaat ve yapı projeleri üstlendikleri ve bu projeleri tamamlayarak teslim ettikleri ülkelerden bir tanesi de Kuveyt. Onlarca Türk inşaat firmaları arasında Kuveyt’e iş yapan, inşaat projeleri üreten Türk şirketlerden bir tanesi de Limak İnşaat (Limak Holding). Limak İnşaat Kuveyt’te iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olarak aynı zamanda Kuveyt inşaat projelerine ve Kuveyt şantiyelerine yurtdışı işçi arayan ve eleman götüren Türk inşaat firmalarından biri olarak da öne çıkıyor.

Limak İnşaat Kuveyt İnşaat Projeleri Kuveyt Şantiyeleri

Limak İnşaat yurtdışı işleri kapsamında birçok ülkede olduğu gibi Kuveyt’te de iş yapan, şantiyeleri ve projeleriyle en önemli Türk inşaat firmaları arasında bulunuyor. Türk şirket Kuveyt’te farklı inşaat ve yapı işleri kapsamında havalimanı inşaatı, hastane ve sağlık birimleri inşaatı, alt yapı inşaatları, yol inşaatları, elektrik trafo inşaatları ve su ile ilgili inşaatlar üstleniyor. Kuveyt’te önemli ve büyük çaplı inşaat işleri ve inşaat projeleri üstlenen Limak Kuveyt yurtdışı işçi ve Kuveyt yurtdışı eleman ihtiyaçları doğrultusunda Kuveyt’e işçi alan eleman arayan Türk inşaat firmaları arasında da önemli bir yere sahip.

Limak İnşaat Kuveyt Havalimanı

Havacılık ve havalimanı inşaatları ve projeleri konusunda yurtiçinde ve yurtdışında deneyimli Türk inşaat firmalarından biri olan Limak İnşaat Kuveyt’te havalimanı inşaatları alanında işler yapıyor. Şirketin Kuveyt’te havalimanı şantiyesi bulunuyor.

Limak Kuveyt Havalimanı inşaatı Limak’a teslim edildi. Havalimanının kapasitesinin yeni havalimanı inşaatının tamamlanması ve yeni terminalin faaliyete geçmesinden sonra yılda 25 milyon yolcuya ulaşması planlanmaktadır. Yeni terminal binası, Kuveyt Uluslararası Havalimanı’nın genişleme planındaki ana unsurdur. Terminal binası paketi ayrıca bir merkezi güç binası, su deposu binası, güvenlik binası, altyapı tüneli ve elektrik trafo merkezlerinin yapımını da içermektedir. Yolcu terminalleri arasında dünyanın ilk LEED GOLD binası olmayı hedefleyen havaalanı, beton konstrüksiyonun termal özellikleri ile çatıda geniş bir alana monte edilen güneş enerjisi panellerini bir araya getirerek güneş enerjisi üretecektir. Proje, milyonlarca metre küp beton ve 150.000 tonun üzerinde yapısal çelikten oluşmaktadır. Pritzker ödüllü dünyaca ünlü mimarlık firması Foster + Partners tarafından tasarlanan Kuveyt Uluslararası Havalimanı Yeni Terminal Binası, ülke için simgesel bir giriş kapısı olmasının yanı sıra Limak Kuveyt Havalimanı’nı da dünyanın önde gelen havalimanlarından biri haline getirecektir. İhale aynı zamanda, yurtdışında Türk inşaat şirketlerinin tek pakette kazandığı en büyük ihale olma özelliğini taşımaktadır.

Limak İnşaat Kuveyt Hastane Projeleri

Hastane projeleri alanında da uzman Türk firmalardan biri olan Limak İnşaat Kuveyt’te hastane inşaatı yürütüyor. Kuveyt’te iş yapan Türk inşaat firmalarından biri olarak Kuveyt Sağlık Bakanlığı’nca açılan Bulaşıcı Hastalıklar Hastanesi’nin tasarım, yapım, tamamlama, ekipman temini, tefrişat ve işletme bakımını kapsayan ihalesi, Limak İnşaat yüzde 40 ortağı olduğu adi ortaklık tarafından kazanılmıştır. Söz konusu inşaat projesi, toplam inşaat alanı 75 bin metrekare olan Bulaşıcı Hastalıklar Hastanesi ve barındırdığı tesislerin tasarım, inşa, teçhizat tedariği, tefrişat, test ve devreye alınma ile işletme bakımını kapsamaktadır. İnşaat projesi kapsamında ayrıca sabit ve hareketli mobilyalar, medi-kal ve laboratuvar ekipmanları, mefruşat, sanat eserleri ve tüm destek işler de bulunmaktadır.

Limak İnşaat Kuveyt Yol, Elektrik ve Altyapı İnşaatları

Limak Holding Kuveyt inşaat projeleri çerçevesinde altyapı inşaatları, yol inşaatları ve elektrik trafo merkezleri inşaatları da üstleniyor. Söz konusu inşaat projesi, Güney Abdullah Mubarak Bölgesi için altyapı hizmet ağları, yollar ve elektrik trafo merkezlerinin inşaatlarının, tamamlama ve bakımı işlerinden oluşmaktadır.

Limak İnşaat Kuveyt Yurtdışı İş İlanları Kuveyt İş Başvurusu

Türkiye’nin ve aynı zamanda yurtdışında işler yapan dünyanın en büyük Türk inşaat firmalarından biri olan Limak İnşaat (Limak Holding) gerek yurtiçi gerekse yurtdışında iş imkanları, staj ve kariyer fırsatları sunuyor. Şirket Kuveyt işçi ve eleman ihtiyaçları kapsamında da Kuveyt’te iş yapan Kuveyt’te iş imkanları sunan Türk firmalar arasında yer alıyor. Kuveyt inşaat iş ilanlarına ulaşmak ve Kuveyt iş başvurusunda bulunmak isteyen yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman adayları bunu en kolay şekilde internet üzerinden yapabilirler. Limak İnşaat Kuveyt yurtdışı iş ilanlarına internet üzerinden ulaşarak söz konusu ilanlar içerisinde kendinize uygun olanlara iş başvuru formu doldurarak Kuveyt iş başvurusu yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde Limak Kuveyt havalimanı iş ilanlarına da ulaşarak açık pozisyonlar varsa Kuveyt havalimanı iş başvurusu yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz