Limak İnşaat Holding Ukrayna’da İş Yapacak

Limak İnşaat Ukrayna inşaat projeleri, inşaat işleri ve iş ilanları. Ukrayna'da iş yapan Türk inşaat firmaları. Limak İnşaat Ukrayna işçi ve eleman alımları. Ukrayna iş başvurusu.

Yurtdışında farklı coğrafyalarda farklı bölgeler ve farklı ülkelerde iş yapan en önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olan Limak İnşaat yurtdışı inşaat ve yapı projelerine hızla devam ederken diğer yandan yurtdışında çalışmak isteyenler, yurtdışı inşaat alanında iş imkanlarını değerlendirmek isteyenler için yurtdışına işçi arayan, işçi ve eleman götüren Türk inşaat şirketlerinden biri olarak da öne çıkıyor.

Uluslararası alanda yurtdışı işler kapsamında çok sayıda önemli inşaat, yapı ve endüstriyel projeler ile kendisini ve kalitesini kanıtlamış olan Limak İnşaat Ukrayna’da iş yapan Türk inşaat şirketleri arasında da en önemli firmalardan bir tanesi.

Limak İnşaat Ukrayna İşleri

Gerçekleştirdiği iş ve projelerle adını tüm dünyaya duyurmuş olan Türk İnşaat Şirketi Limak İnşaat Ukrayna’da yeni projeye imza atacak. Limak İnşaat Ukrayna’nın Dnipro şehrinde metro yapacak. Toplam değer olarak 224 milyon doları bulacacak olan metro için taraflarca imzalar atıldı. Söz konusu metro hattı totalde 4,5 kilometre uzunluğunda olacak ve 3 adet metro istasyonuna sahip olacak.

Limak İnşaat Ukrayna İnşaat Projeleri

Ukrayna ile metro inşası anlaşması taraflarca imzalandı. Anlaşmaya Ukrayna Belediye Başkanı ve Limak İnşaat yönetim kurulu başkanı imza attılar. Anlaşma kapsamında metro inşaatının 5 yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Ukrayna’da iş yapan, Ukrayna’ya işçi arayan eleman götüren Türk inşaat firmalarından biri olan Limak İnşaat Holding yönetim kurulu başkanı Serdar Bacaksız anlaşmanın inşaatın 5 yıl içerisinde tamamlanması gerektiği maddesini içerdiğini ancak Limak İnşaat’ın bu işi en kısa zamanda tamamlayarak proje tarihinden önce teslim edeceğini belirtti. Diğer yandan Bacaksız bu metro anlaşması ve projenini Ukrayna’da iş yapan bir Türk inşaat şirketi olarak çok önemli bir adım olduğunu da sözlerine ekledi.

Limak İnşaat Ukrayna Yurtdışı İş İlanları

Yurtdışı işler kapsamında Limak İnşaat yurtdışı iş ilanlarına Ukrayna iş ilanlarına ulaşmak isteyen yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman adayları Limak İnşaat’ın yurtdışı eleman ihtiyaçları doğrultusunda yayınladığı iş ilanlarına internet üzerinde yerli yabancı kaynaklar üzerinden veya firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altından ulaşabilirler. Kendinize uygun gördüğünüz yurtdışı iş ilanlarına gerekli şartları taşıdığınız takdirde yurtdışı iş başvuru formu doldurarak yurtdışı iş başvurusu yapabilirsiniz.