UkraynaYurtdışı İnşaat İş İlanlarıYurtdışı İnşaat Projeleri

Limak İnşaat ve Doğuş İnşaat Ukrayna’da Türk Şirketler

Limak İnşaat ve Doğuş İnşaat Ukrayna. Ukrayna'da iş yapan proje üstlenen ve şantiyesi olan Türk inşaat firmaları. Metro, yol, baraj ve konut projeleri.

Son yıllarda inşaat sektörü alanında Türk inşaat firmalarının önemli işler üstlendiği Ukrayna’da iş yapan ve inşaat projeleri üstlenen Türk inşaat şirketlerinin sayısı hızla artıyor. Ukrayna inşaat sektöründe iş yapan yurtdışında kendini kanıtlamış Türk inşaat şirketleri arasında Limak İnşaat ve Doğuş İnşaat da bulunuyor. Söz konusu Türk inşaat firmalarının önümüzdeki dönemde Ukrayna inşaat sektörü ve inşaat işleri kapsamında daha fazla inşaat projeleri üstlenmesi bekleniyor.

Ukrayna’da Türk Şirketlerin İnşaat Projeleri

Ukrayna’da inşaat işleri kapsamında kamu ve özel sektör iş birliği ile altyapı ve üstyapı inşaat projeleri hızla devam ederken Ukrayna’da iş yapan Türk inşaat firmaları da bu işlerden pay almak için çalışmalarına devam ediyor. Günümüzde Ukrayna’da ve Ukrayna’nın önemli şehirlerinde yüzlerce Türk firma gıda, tekstil ve inşaat gibi önemli sektörlerde ticari faaliyet göstererek iş yaparken bir yanda da Ukrayna’ya işçi ve eleman alımı yapan şirketler olarak da öne çıkıyorlar. Önümüzdeki dönemde başta Türk inşaat şirketleri olmak üzere farklı sektörlerde iş yapan Türk şirketlerin sayısının Ukrayna’da artması bekleniyor.

Ukrayna’da Proje Yapan Türk İnşaat Firmaları Limak İnşaat ve Doğuş İnşaat

Yukarıda da belirtildiği gibi Ukrayna’da iş yapan inşaat projeleri üstlenen ve şantiyeleri olan Türk inşaat firmaları arasında Limak İnşaat ve Doğuş İnşaat önemli bir yere sahip. Söz konusu iki Türk inşaat firması yurtdışı inşaat sektöründe farklı ülkelerde bir yandan önemli işler yaparken bir yandan da yurtdışı istihdam kapsamında yurtdışına işçi götüren yurtdışına işçi alımı yapan Türk inşaat firmaları arasında da öne çıkıyor.

Ukrayna’da iş yapan Limak İnşaat ülkede Dnipro metro inşaat projesini ve bunun yanında yine Ukrayna’da yol ve baraj projelerinin inşaatında rol alıyor. Diğer yandan Doğuş İnşaat firması da Ukrayna’da hali hazırda yapımına devam edilen ve gelecekte inşaatı planlanan inşaat projelerinde yer alacak yabancı ve Türk inşaat firmaları arasında bulunuyor. İlerleyen dönemde Ukrayna’da gerçekleştirilecek olan altyapı ve üstyapı inşaat projelerinin sayısının artmasıyla birlikte Ukrayna’da iş yapacak ve proje üstlenecek Türk inşaat firmalarının sayısının da artması bekleniyor.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Pvc alüminyum imalat montaj işi yapıyorum ekibim var asma tavan iç kapı montaj işleri yapabilirim.

  2. uluslararası ağır yük taşıma şoförüyüm, yurtdışı işlerde çalışacak şoför arayan firmalar varsa iletişime geçebilirler.