Limak Kuveyt Havalimanı Projesi İnşaatı İş Başvurusu

Limak İnşaat Kuveyt Havalimanı projesi inşaatı. Limak Holding Kuveyt Havalimanı şantiyesi iş ilanları, işçi ve eleman alımı, iş başvuru formu ve iş başvurusu. Son durum nedir? Kuveyt havalimanı projesi ne zaman bitecek?

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük Türk inşaat firmalarından biri olan Limak İnşaat (Limak Holding) uzun zamandır Kuveyt inşaat projeleri kapsamında Kuveyt’te önemli inşaat ve yapı işleri yürütüyor. Çok sayıda projenin yanında Limak İnşaat’ın Kuveyt’te gerçekleştirdiği en önemli inşaat projelerinden biri de Limak Kuveyt Havalimanı. Söz konusu Limak’ın inşasını ve yapımını üstlendiği Limak Kuveyt Havalimanı yeni terminal binaları toplamda 750 bin metrekarelik ve yeni yapı tekniklerinin kullanıldığı bir proje olarak öne çıkıyor.

Kuveyt’te iş yapan, Kuveyt’e eleman arayan, işçi ve personel götüren Türk inşaat firmalarından biri olan Limak İnşaat, farklı kategori ve pozisyonlarda Kuveyt Havalimanı’na eleman ve işçi alımı da gerçekleştiriyor. Limak Holding’in Kuveyt Havalimanı inşaatıdan çalışan yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman sayısının büyük çoğunluğunu Türk işçiler oluşturuyor ve proje tamamlanana kadar havalimanı inşaatında çalışacak Türk işçi ve Türk eleman sayısının 5 bine kadar çıkacağı öngörülüyor. Tüm inşaat kapsamında Türk çalışanlar ve yabancı çalışanların toplam sayısı ise en yoğun dönemde 13 bin kişiye kadar çıkacak.

Limak İnşaat Kuveyt Havalimanı Projesi

Limak Holding’in Kuveyt Havalimanı inşaatı projesi yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketlerinin tek seferde aldığı en büyük iş olarak öne çıkıyor. Kuveyt Havalimanı inşaatı şantiyesinde binlerce işçi ve eleman 7 gün 24 saat aralıksız çalışmalara devam ediyor. Yeni terminal binası yüksek çevre standartlarına sahip olacak şekilde dünyanın ilk Leed Gold binası olacak şekilde inşa ediliyor. Toplamda 3 kat ve 1 bodrum kat alanından oluşacak projenin çatısı güneş panelleriyle donatılacak ve bu sayede güneş enerjisinde elektrik üretimi sağlanacak. Kuveyt Havalimanı yeni terminal binası tamamlandıktan sonra 13 milyon yolcuya daha sonra ise 25 milyon yolcuya kadar hizmet verecek.

Limak İnşaat Kuveyt Havalimanı’na İşçi ve Eleman

Yukarıda belirttiğimiz üzere Limak İnşaat Kuveyt‘te iş yapan, inşaat projeleri üreten ve Kuveyt’e işçi arayan eleman götüren Türk inşaat firmaları arasında öne çıkanlardan bir tanesi. Limak Kuveyt Havalimanı yeni terminal binası inşaatı ve projesi aynı zamanda çok büyük bir şantiye ve söz konusu Kuveyt Havalimanı şantiyesinde çalışacak çok sayıda yurtdışı işçi ve yurtdışı elemana ihtiyaç var. Limak Holding ihtiyaçları kapsamında Kuveyt Havalimanı’nda çalışacak işçi ve eleman alıyor. İnşaat ve şantiye işleri çerçevesinde proje devam ettiği sürede Türk işçi sayısı toplamda 5 bine kadar ulaşacak. İşlerin en yoğun olduğu dönemde ise Türk ve yabancı işçiler dahil olmak üzere toplam çalışan sayısı 13 bine kadar çıkacak.

Limak Kuveyt Havalimanı Şantiyesi

Limak İnşaat’ın Kuveyt’te yapımı ve inşasına devam ettiği Kuveyt Havalimanı şantiyesi lokasyon olarak Gazali Expressway Kuwait International Airport Jeleeb (6X2W+M9 Al-Shadadiya) adresinde bulunuyor.

Limak Kuveyt Havalimanı İş İlanları

Limak İnşaat’ın Kuveyt Havalimanı inşaatı ve şantiyesi iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Limak İnşaat gerek kendi web sitesi üzerinde gerekse yerel ve yabancı kaynaklar üzerinde iş ilanları yayınlamakta ve adayların başvurularını kabul etmektedir. Siz de yurtdışı seyahat ve çalışma engeliniz yoksa kendinize uygun gördüğünüz Kuveyt iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Limak Kuveyt Havalimanı İş Başvurusu

Limak İnşaat (Limak Holding) Kuveyt Havalimanı projesinde çalışmak ve Kuveyt Havalimanı iş imkanlarından yararlanmak isteyen yurtdışı işçi ve eleman adayları firmanın Kuveyt iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerinden ulaşarak söz konusu ilanlara Kuveyt iş başvurusu yapabilirsiniz.

Limak Kuveyt Havalimanı İş Başvuru Formu

Limak Kuveyt Havalimanı yeni terminal binası projesi inşaatı şantiyesine ilişkin iş ilanlarına internet üzerinden ulaşan adaylar Kuveyt iş başvuru formu doldurarak Kuveyt için iş başvurusu gerçekleştirebilirler. Diğer yandan Limak web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında eğer varsa açık iş ilanlarına ve genel iş başvuru ilanına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Limak Kuveyt Havalimanı Ne Zaman Bitecek

Limak İnşaat’ın Kuveyt Havalimanı inşaat projesinin 2022 yılında tamamlanarak bitirilmesi ve faaliyete geçmesi bekleniyor.

Limak İnşaat Kuveyt İletişim ve Adres

Kuwait İnternational Airport | Arraya Tower Office No :2 , 27 Floor, Sharq, Kuwait 13043, KW

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz