Limak İnşaat İş İlanları Personel, İşçi ve Eleman Alımı

Limak İnşaat personel, işçi ve eleman alımı. Limak İnşaat iş ilanları, genel iş başvurusu ve iş başvuru formu.

Temelleri 1976 yılında Limak İnşaat ile atılan Limak Şirketler Grubu inşaat, turizm, çimento, altyapı ve enerji yatırımları, enerji taahhüt, havacılık ve gıda alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Havaalanlarından limanlara, barajlardan sulama tesislerine, otoyollardan hidroelektrik santrallere, endüstriyel tesislerden petrol ve doğal gaz boru hatlarına, tatil köylerinden bina komplekslerine kadar başarıyla tamamladığı 100’den fazla projenin toplam değeri 6,5 milyar doları aşan Limak İnşaat, Engineering News Record Dergisi’nin yaptığı sıralamalarda dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Güncel olarak üstlendiği birçok proje arasında, yurt içinde İstanbul Yeni Havalimanı Projesi, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolu ile yurt dışında Kuveyt Uluslararası Havalimanı ve Senegal’de Dakar Blaise-Diagne Uluslararası Havalimanı projeleri yer almaktadır.

Limak İnşaat İş İlanları Personel, İşçi ve Eleman Alımı

Faaliyet gösterdiği sektörlerde lider konumda olan Limak İnşaat yapmış olduğu duyuru ile bünyesinde istihdam etmek üzere bünyesine güvenlik görevlisi, elektrik teknikeri, muhasebe elemanı mekanik teknisyeni, çay servisi ve temizlik elemanı gibi pozisyonlara personel alımı yapıyor.

Güvenlik görevlisi alımı

İlana başvuru için adayların; ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, uyum içerisinde çalışabilecek, görünümü ve diksiyonu düzgün, özel güvenlik kimlik kartına sahip, iş disiplinine bağlı, güvenlik işini meslek edinmiş, ve En az Lise veya dengi okul mezunu adaylar alınacaktır.

Bakım operatörü

İlana başvuru için adayların; askerlik görevini tamamlamış, Meslek Lisesi ve Meslek Yüksekokulları makine bölümünden mezun, MS Office uygulamalarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan, doğalgaz, kombine çevrim santrali tecrübesi olan, Jeotermal enerji projelerinin yapım ve işletme aşamasında görev almış personeller alınacak.

Çay servisi ve temizlik elemanı alımı

İlana başvuru için adayların; Disiplinli ve sorumluluk sahibi, En az lise, mezunu, iş hayatında en az 1 yıl deneyimi sahibi, iletişim yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar başvuru yapabilecektir.

Limak İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Yurtdışında farklı ülkelerde birçok projeye imza atan ve devam eden Limak İnşaat iş başvurusu yapmak ve işçi ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu yapabilirler. Limak İnşaat işçi ve personel alımı için ihtiyaç gördüğü durumlarda ilana çıkmaktadır. Diğer yandan firmanın insan kaynakları bölümü üzerinden genel iş başvurusu da yapabilirsiniz.