CezayirİranYurtdışı İş İlanlarıYurtiçi İş İlanları

Kuzu Grup İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı İş İlanları Yurtdışı İş Başvurusu

Kuzu Grup Cezayir, İran. Kuzu Grup projeleri, insan kaynakları, iş başvurusu, iş başvuru formu. Yurtiçi ve yurtdışı iş ilanları. Kuzu Grup yurtdışı işçi ve eleman alımı...

Çok uzun yıllardır yapı ve inşaat alanında faaliyet gösteren ve yeni projeler üreten Kuzu Grup İnşaat şirketi gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında önemli inşaat projelerine imza atıyor. Türkiye’de hayata geçirdiği birçok proje yanında İran ve Cezayir gibi ülkelerde önemli yurtdışı projeleri de tamamlamış ve bazı inşaat projelerine devam etmektedir. Şirketin yaklaşık 10.000 çalışanı bulunuyor.

Yıl içerisinde yeni eleman ve işçi ihtiyacı kapsamında gerek yurtdışı işçi alımı gerekse yurtiçi işçi ve eleman alımı yapmaya devam ederken yurtdışı istihdam kapsamında yurtdışında iş yapan inşaat projeleri üreten Türk inşaat şirketleri arasında öne çıkıyor. 10.000’in üzerinde çalışanı ile birlikte Türkiye’nin olduğu kadar Dünya’nın da en büyük inşaat şirketleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Kuzu Grup İnşaat Şirketi

Kuzu Grup, 2014’te biri İstanbul ve diğer ikisi Ankara’da olmak üzere üç mega proje başlatmıştır. İstanbul Ataköy’de yer alan, İstanbul’un denize sıfır tek premium projesi olan, Qatari Diar ortaklığında inşa edilen SeaPearl Ataköy ve Ankara’daki ilk Leed Gold hedefli proje olan Kuzu Effect ve Kumru Ankara projeleri ile Grup, sektörde haklı bir şekilde edinmiş olduğu saygın konumu pekiştirmeyi hedeflemektedir.

Gayrimenkul üretiminin yanı sıra arıtma ve altyapı alanında da öncü bir konuma sahip olan Kuzu Grup, 2003’den 2013’e kadar 10 yıl boyunca İstanbul’daki tüm İSKİ atık su arıtma tesislerini işletmiştir. İşletmenin yanı sıra son 10 yıl içinde İSKİ ve ASAT’ a ait en büyük atık su arıtma tesislerinin de proje dizayn ve inşaat işlerini Kuzu Grup gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin atık su ve içme suyu arıtma alanında tek, en büyük özel işletmecisi olan Kuzu Grup, 2017 yılında Türkiye’nin BUSKİ dahilindeki ilk ve tek çamur yakma ve enerji elde etme tesisinin dizayn ve inşasını tamamladıktan sonra işletmesine almıştır. Grup, 2016 yılında kazandığı ihale ile İran’ın en büyük atık su arıtma tesisi statüsüne sahip olan Batı Tahran Atık Su Arıtma Tesisinin 2017 yılında proje dizaynı ve inşaatına başlamıştır. İSKİ ‘ye ait tüm İstanbul Avrupa yakasında yer alan atık su arıtma tesislerinin tamamının ve Bursa’da BUSKİ’ ye ait tüm içme suyu ve atık su arıtma tesislerinin işletmesini aktif olarak üstlenmektedir. 2017 sene sonunda ise İSKİ Baltalimanı Atık Su Arıtma Tesisinin inşaat işi ihalesini kazanmıştır.

Kuzu Grup’un yenilikçi vizyonu ve özgün fikirlerini yansıtan İstanbul ve Ankara’daki prestijli konut projeleri, yarattığı değer ve kalitenin yanı sıra ustaca yürütülen pazarlama stratejisi ve satış rakamlarıyla da ses getirmiştir. Grubun İstanbul’da Spradon Evleri, Spradon Kuleler, Spradon Teras Evler, Spradon Residence, Spradon Quartz, Spradon Vadi, Divan Residence, Ankara’da Park Vadi Evleri, Park Vadi Premium, Park Vadi Batı evleri, Divan Konutları ve Divan Alışveriş Merkezi gibi projelerinin kalitesi, konforu, yaşam ve yeşil alanları ile hak ettiği başarıyı kısa sürede yakalamıştır. Kuzu Grup konut kavramına getirdiği yenilikleri, çevre dostu yapıları, farklı mimari tasarımları, yarattığı sürdürülebilir yaşam alanları ile herkesin hayalindeki konutlarda aranılan marka olmuştur.

Kuzu Grup İnsan Kaynakları

Kuzu Grup, katılımcılık, paylaşımcılık, şeffaflık, yaratıcılığa ve farklılığa değer vermeyi insan kaynakları politikasının değişmez değerleri olarak benimsemiştir. Kuzu Grup, ihtiyaçların karşılanması doğrultusunda mevcut insan kaynağına öncelik vermektedir. Kariyer düzenleme süreci, çalışanlar arasında fırsat eşitliği gözetilerek gerçekleştirilirken, bu süreçte en güncel ve tarafsız performans değerlendirme süreçleri kullanılmaktadır. Personel sayısı şantiyelerin durumu ve sezona bağlı olarak değişim göstermektedir. Çalışanların %70’ini mavi yakalı, geri kalan %30’unu ise beyaz yakalı personel oluşturmaktadır. Kuzu Grubun toplam çalışan sayısının %80’i inşaat sektöründe, kalan %20’si ise altyapı ve Grubun faaliyet gösterdiği diğer alanlarda istihdam edilmiştir.

Kuzu İnşaat Yurtdışı Projeleri, Yurtdışı İşçi ve Yurtdışı Eleman Alımı

2013 yılında yurtdışında tamamladığı 20 bin konutluk İran Mesken Meher- Parand projesiyle de kendinden söz ettiren Kuzu Grup, yine İran Mesken Meher projesine dahil Pardis şehrinde 37.000 konut, Cezayir’de ise Blida, Reghaia, Khemis El Khechna şehirlerinde toplamda 21.600 konutluk projelerin inşasını devam ettirmektedir. Şirket yurtdışı projeleri kapsamında ve ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye’’den yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı da yapmaya devam ediyor. Şirketin yurtdışı işçi alımlarından yararlanmak isteyen adaylar Kuzu Grup yurtdışı iş ilanlarını internet üzerinden araştırabilir ve kendilerine uygun gördükleri yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler.

Kuzu İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

Temel felsefesi sağlam, sürdürülebilir, fonksiyonel ve estetik yaşam alanları üretmek olan Kuzu Grup, kuruluşundan bu yana imzasını attığı toplu konut alanları, okullar, hastaneler ve resmi binalarla tüm yurtta kalkınmanın temel dinamiklerine katkıda bulunmuştur. Grubun ürettiği yapılarda kalite ve güvenliğe verdiği önem, inşaat sektöründe yer alan diğer firmalar için örnek teşkil etmektedir. Kuzu Grup yurtdışı ve yurtiçi iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden veya şirketin resmi web sayfası üzerinden iş ilanlarına ulaşabilir, bura platformlar üzerinden iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan gerek yurtdışı işçi alımı gerekse yurtiçi işçi alımı kapsamında genel iş başvurusu da yapılabilir. Genel iş başvurusu yapmak isteyen adaylar şirketin resmi web sayfası üzerinde insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler