CezayirYurtdışı İş İlanları

Kuzu Grup İnşaat Cezayir Yurtdışı İşçi ve Personel alımı

Kuzu Grup inşaat şirketi Cezayir. Cezayir yurtdışı işçi ve eleman alımı. Cezayir'de Türk inşaat şirketi...

Türkiye’nin önde gelen inşaat ve yapı şirketlerinden biri olan Kuzu Grup inşaat şirketi ihtiyaçları kapsamında yurtiçi ve yurtdışı projelerine işçi ve eleman alımı yapmaya devam ediyor.

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Kuzu Grup, 1943’ten bu yana 500’ün üzerinde projeye imza atarak, 100.000’den fazla konut teslim etmiş, 10.000’in üzerinde çalışanı ile birlikte Türkiye’nin olduğu kadar Dünya’nın da en büyük inşaat şirketleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Kuzu Grup İnşaat Cezayir Yurtdışı İşçi ve Personel alımı

Temel felsefesi sağlam, sürdürülebilir, fonksiyonel ve estetik yaşam alanları üretmek olan Kuzu Grup, kuruluşundan bu yana imzasını attığı toplu konut alanları, okullar, hastaneler ve resmi binalarla tüm yurtta kalkınmanın temel dinamiklerine katkıda bulunuyor. Grubun ürettiği yapılarda kalite ve güvenliğe verdiği önem, inşaat sektöründe yer alan diğer firmalar için örnek teşkil etmektedir.

Kuzu grup inşaat şirketi Cezayir (Algeria)’da 5 bin konutluk toplu konut inşaat proje şantiyesinde görevlendirmek üzere yurtdışı işçi ve eleman alımı yapıyor.
Şirket Cezayir yurtdışı işçi alımı kapsamında aşağıda yer alan pozisyonlar için yurtdışı eleman alımı yapıyor.

Kuzu Grup Cezayir’de Blida, Reghaia, Khemis El Khechna şehirlerinde toplamda 21.600 konutluk projelerin inşasını devam ettirmektedir.

– Proje müdürü,
– Kaba işler şefi,
– Makine tesisat mühendisleri ve teknikerleri,
– Elektrik tesisat mühendisleri ve teknikerleri,
– Mali müşavir,
– Muhasebe elemanları,
– Satın alma elemanları,
– Ambar sorumluları,
– İnşaat, mekanik ve elektrik formenleri.

Kuzu Grup İnşaat İş Başvurusu

Kuzu Grup yurtiçi ve yurtdışı işçi alımlarından yararlanmak isteyen adaylar şirketin yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarını internet üzerinden araştırarak uygun gördükleri ilanlara iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine adaylar şirkete genel iş başvurusu da yapabilirler.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. cezayirde daha önce inşaat işlerinde çalıştım tekrar cezayir işçi alımı kapsamında cezayirde iş yapan inşaat firmalarında çalışmak istiyorum

  2. demirci ustasıyım yurtdışı inşaat ve yapı projelerinde çalışmak istiyorum. demir işinde tecrübeliyim inşaat ekibi arayan firmalar benimle iletişime geçebilir.