Kuzu Grup Cezayir 2020 Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı, İş İlanları

Kuzu Grup yurtdışı işçi ve eleman alımı. Cezayir yurtdışı işçi ve eleman ilanları. Kuzu Grup yurtdışı iş başvuru formu ve yurtdışı iş başvurusu...

Türkiye’nin önemli inşaat ve altyapı şirketlerinden biri olan aynı zamanda İran ve Cezayir’de de önemli projeler yürüten bünyesinde toplamda yaklaşık 10 bin kişi çalıştıran Kuzu Grup inşaat şirketi Cezayir’de yürüttüğü inşaat ve yapı projeleri kapsamında ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve eleman alımı yapıyor. Şirket Cezayir projeleri kapsamında farklı pozisyonlarda kalifiye yurtdışı eleman ve işçi alımı için ilana çıktı.

Kuzu Grup Cezayir İşçi Alımı Yurtdışı İş İlanları

Cezayir’de faaliyet gösteren Türk inşaat şirketleri arasında bulunan Kuzu Grup Cezayir yurtdışı işçi alımı kapsamında Tercüman, Şantiye Elemanları, Şantiye Şefi, Şantiye Muhasebecisi, Personel Sorumlusu, İnşaat Teknikeri, Mali Müşavir, Makine İkmal ve Bakım Şefi, Depo Sorumlusu ve Harita Mühendisi alımı gerçekleştiriyor. Şirket söz konusu yurtdışı pozisyonlar için kariyer.net üzerinde iş ilanları yayınlamış durumda.

Kuzu Grup Cezayir İş Başvurusu

Kuzu Grup’un Cezayir için açmış olduğu yurtdışı işçi ve eleman alım ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin söz konusu iş ilanlarına kariyer.net üzerinde ulaşabilirler. Diğer yandan şirketin resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak mümkün. Adaylar Cezayir yurtdışı işçi alımı kapsamında kendileri için uygun gördükleri iş ilanları ve açık pozisyonlara gerekli şartları taşıdıkları takdirde iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Her yurtdışı işçi pozisyonu için şirket adaylardan yabancı dil, uluslararası standartlar ve deneyim gibi farklı kriterler arıyor. Adayların iş başvurularını yaparken pozisyonun gerektirdiği kriterleri gözeterek iş başvurusu yapması önem taşıyor.

Yurtdışı İşçi Alımı Genel İş Başvuru Şartları

Şirket Cezayir yurtdışı işçi alımı kapsamında yapacağı personel alımı için genel ve özel kriterler arıyor. Şirketin yurtdışı iş başvurusu için istediği genel şartlar şöyle:

– İnşaat projeleri alanında deneyimli olmak.
– Uluslararası yapı standartları konusunda bilgi sahibi olmak.
– Yurtdışı seyahat ve yaşam engeli olmamak.
– Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek:
– Saha uygulamalarına hakim olmak.
– Büyük ölçekli projelerde çalışmış olmak.

Kuzu Grup İnsan Kaynakları

Kuzu Grubun insan kaynakları stratejisi, Grubun ilke, hedef ve iş stratejileriyle aynı doğrultuda ve destekleyici şekilde oluşturulmaktadır. İşin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturma hedefi doğrultusunda çalışanların performans ve motivasyonlarını en yüksek düzeye taşıyarak dinamik bir çalışma ortamı yaratmak, Kuzu Grubun insan kaynakları anlayışının temelini oluşturmaktadır. Kuzu Grup, katılımcılık, paylaşımcılık, şeffaflık, yaratıcılığa ve farklılığa değer vermeyi insan kaynakları politikasının değişmez değerleri olarak benimsemiştir. Toplumsal ve ekonomik gelişmenin huzurlu bir iş ortamıyla gerçekleşeceği bilinciyle, işçi/işveren ilişkisinde iş barışında örnek bir kültürü yaratmak Grup bünyesinde faaliyet gösteren tüm şirketler için öncelikli hedeflerdendir. Kuzu Grubun hedefi, yapmakla yükümlü olduğu görevi yüksek performansla sürdürürken mesleki gelişimine de önem veren bir çalışan profili oluşturmaktır. Dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı hedefleyen Grup’ta, bu hedef doğrultusunda çalışanlara eğitim olanakları sağlanmakta, başarı ve verimlerini artıracak fırsatlar yaratılmaktadır.

Kuzu Grup İnşaat Telefon Numarası ve İletişim

Şirketin telefon numarası, e-posta adresi ve yurtiçi yurtdışı ofis adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşmak isteyen adaylar şirketin resmi web sitesini ziyaret ederek Kuzu Grup İnşaat şirketinin yurtiçi ve yurtdışı iletişim bilgilerine erişebilirler.