IrakYurtdışı İşYurtdışı İş İlanları

Kuzey Irak Erbil’e İşçi Eleman Götüren Türk Firmalar Erbil İş İlanları

Kuzey Irak Erbil'de iş yapan, Erbil'e işçi götüren eleman alan Türk inşaat firmaları ve diğer Türk şirketler. Erbil iş ilanları, Erbil iş başvuru formu ve Kuzey Irak Erbil iş başvurusu. Kuzey Irak Erbil'de Tepe İnşaat, Cengiz İnşaat, 77 İnşaat, Yüksel İnşaat, Elegan İnşaat ve Taşyapı İnşaat.

Türkiye’den yurtdışına işçi olarak gitmek ve yurtdışında işçi olarak çalışmak isteyenlerin son dönemlerde ilgisini çeken şehirlerden biri de Irak’ta yer alan Erbil şehri. Erbil’de çalışmak isteyen, Erbil yurtdışı iş imkanlarını ve Erbil’de iş olanaklarını değerlendirmek isteyen yurtdışı işçi ve eleman adayları Erbil’de iş yapan, Erbil’e yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman götüren alan Türk inşaat firmaları ve Erbil’de iş yapan diğer Türk şirketler konusunda bilgi sahibi olmak istiyorlar. Peki Kuzey Irak’da iş yapan inşaat projeleri üreten ve şantiyeleri olan Türk inşaat şirketleri hangileri? Bu yazımızda kısaca bunlara değindik.

Kuzey Irak Erbil Şehri

Erbil Irak’ta Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi’nin başkenti ve aynı zamanda Irak’ın en yoğun ve kalabalık şehri olarak öne çıkar ve günümüz şartları göz önüne alındığında bölgede yaşam sürdürülebilecek en iyi şehirleden biridir. Erbil şehri batıda Suriye ve Ürdün, kuzeyde Türkiye, doğuda İran ve güneyde Suudi Arabistan ve Kuveyt ile komşu olmakla beraber Irak sınırları içerisinde yer almaktadır. Para birimi Irak Dinarı’dır.

Erbil’de İş Yapan ve Erbil’e İşçi Götüren Türk İnşaat Firmaları

Özellikle son yıllarda bir yapılanma süreci içine giren Erbil’de buradaki işlerden pay almak isteyen Türk inşaat firmaları burada iş yapmaya ve çeşitli projeler üretmeye başlamıştır. Söz konusu Türk inşaat şirketleri aynı zamanda yurtdışı işçi ve eleman kapsamında Erbil’e işçi ve eleman da götürerek yurtdışı iş kapsamında istihdam da sağlamaktalar. Şu anda Erbil’de iş yapan, inşaat ve yapı projeleri üreten, Erbil’e yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman götüren çok sayıda Türk inşaat firması bulunuyor.

Günümüz koşullarında Irak’ın en güvenli bölgesi ve şehri olarak kabul edilen Erbil’de konut, inşaat ve yapı projeleri üreten Türk inşaat firmaları arasında Tepe İnşaat, Cengiz İnşaat, 77 İnşaat, Yüksel İnşaat, Elegan İnşaat ve Taşyapı İnşaat gibi şirketler bulunuyor. Bunlar yanında daha çok sayıda Türk inşaat firmaları Erbil’de iş yapıyor, proje üretiyorlar.

Kuzey Irak Erbil’de İş Yapan Türk Firmalar

Kuzey Irak Erbil’de iş yapan yol, konut ve iş merkezi projeleri üreten Türk inşaat firmaları yanında inşaat, tekstil, ticaret, petrol, gayrimenkul ve bankacılık gibi farklı sektörlerde çalışan daha pek çok Türk firma da Erbil’de iş yapıyor ve yine birçok Türk şirket de Erbil’de iş yapmak için hedefler koyuyor. Kuzey Irak Erbil’de yüzlerce Türk firması faaliyet gösteriyor.

Kuzey Irak Erbil Türk Firmalar Erbil İş İlanları ve Erbil İş Başvurusu

Kuzey Irak’ta yer alan Erbil’de iş yapan, Erbil’e yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman götüren Türk inşaat firmaları ve diğer Türk şirketlerin yurtdışı iş ve işçi ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar bunu en kolay şekilde internet üzerinden yapabilirler. Erbil’e işçi ve eleman olarak gitmek, Erbil yurtdışı iş imkanları ve iş olanaklarını değerlendirmek isteyen kişiler Erbil’de iş yapan Türk firmaların Erbil iş ve işçi ilanlarını internet üzerinden tespit edebilir, Erbil iş başvuru formu doldurabilir ve Erbil iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine adaylar Erbil’de iş yapan ve Erbil’e işçi götüren Türk firmalara genel iş başvurusunda da bulunabilirler.

İlgili Makaleler