İnşaat FirmalarıYurtdışı İşYurtdışı İş İlanları

Kuveyt İnşaat İş İlanları Kuveyt İnşaat İşçisi İnşaat Ustası Eleman

Kuveyt'te iş yapan Türk inşaat firmaları. Kuveyt'e yurtdışı işçi ve eleman alan, inşaat ustası götüren Türk inşaat şirketleri. Kuveyt inşaat iş ilanları ve online iş başvurusu. Limak İnşaat, Ortadoğu İnşaat, Sham Turk İnşaat,Tekstil Limited, Ihlas İnşaat, GAP İnşaat, Sarp Group, Teknik Yapı, Demir İnşaat, Tuğra Gayrimenkul, Kamışoğlu Group, Helis Yapı, AKS Yapı, Enyap inşaat, STFA İnşaat Kolin İnşaat A.Ş., Yapı Merkezi, Tekfen Taahhüt Grubu, Yüksel İnşaat...

Türkiye merkezli kurulmuş olan ve dünya çapında çok sayıda farklı ülkede yurtdışı inşaat, yapı ve endüstriyel projeler üreten Limak İnşaat Kuveyt inşaat projelerine devam ediyor. Limak İnşaat Kuveyt’te iş yapan en büyük yurtdışı Türk inşaat firmaları arasında yer alırken diğer yandan Kuveyt’e çalıştırmak üzere Türkiye’den yurtdışı inşaat işçisi, inşaat elemanı alan ve inşaat ustası götüren şirketler arasında da öne çıkıyor.

Limak İnşaat Ortadoğu’nun en büyük inşaat projelerinden biri olan Kuveyt Uluslarası Havalimanı inşaatını devam ettirirken bir yanda da söz konusu projede çalıştırmak üzere binlerce yurtdışı işçi, eleman ve usta alımı yaptı. Şu anda söz konusu Limak İnşaat Kuveyt projesinde 2300 kişi çalışıyor ve buna yeni yurtdışı işçi ve eleman alımı yapılarak bu sayının yaklaşık olarak 5 bin kişiye çıkarılması planlanıyor.

Limak İnşaat Kuveyt’e İşçi ve Eleman Alımı

Kuveyt’te İş Yapan Türk Firmalardan Biri Olan Limak İnşaat Kuveyt’e İşçi, Personel ve Eleman Alımı Yapıyor

Son yıllarda sadece orta doğuda değil yurtdışında çok sayıda farklı ülkede önemli işlere imza atan Limak İnşaat aynı zamanda yurtdışına işçi eleman alan inşaat ustası götüren Türk inşaat firmaları arasında da öne çıkıyor. Kuveyt’te iş yapan, Kuveyt’e işçi eleman personel alan ve inşaat ustası götüren Türk şirketlerden biri de olan Limak İnşaat Kuveyt Uluslararası Havalimanı projesi kapsamında çalıştırmak üzere hali hazırda 2300 işçiyi Kuveyt’e götürmüş durumda. Şirket söz konusu proje kapsamında Kuveyt yurtdışı işçi eleman personel ve inşaat işçileri almaya ve Kuveyt’e götürmeye devam ediyor. Önümüzdeki dönemde yurtdışı eleman ve işçi ihtiyacı kapsamında Kuveyt’e yaklaşık 2500 yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı daha gerçekleştirilecek. Limak İnşaat Kuveyt yetkilileri Türk işçi ve elemanların projede her departmanda ve alanda çalıştırıldığını, iş imkanları ve iş fırsatlarının devam ettiğini belirtiyor.

Kuveyt Yurtdışı İş Başvurusu

Limak İnşaat Kuveyt Yurtdışı İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu

Limak İnşaat’ın yurtdışı inşaat projeleri kapsamında Kuveyt yurtdışı işçi, yurtdışı eleman, yurtdışı personel ve yurtdışı inşaat ustası alımlarından yararlanmak isteyen adayların Limak İnşaat yurtdışı iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerinden ulaşabilirler. İnternet üzerinden Limak İnşaat Kuveyt iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler kendileri için uygun gördükleri ilanlara gerekli şartları taşıdıkları takdirde yurtdışı online iş başvuru formu doldurarak yurtdışı online iş başvurusunda bulunabilirler. Diğer yandan Limak İnşaat’a yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımları için yurtdışında çalışmak istediklerini belirterek yurtdışı genel iş başvurusunda bulunmak da mümkün.

Şu yazımıza da göz atmak isteyebilirsiniz: Kuveyt’de Çalışmak, Çalışma Vizesi ve Vize Başvurusu

Kuveyt’te İş Yapan Türk İnşaat Firmaları

Kuveyt’te İş Yapan İnşaat Projeleri Bulunan, Kuveyt’e İşçi ve Eleman Alan İnşaat Ustası Götüren Diğer Türk İnşaat Şirketleri

Limak İnşaat dışında Kuveyt’te iş yapan daha çok sayıda Türk inşaat firmaları mevcut. Kuveyt’e çalışmak düşencesinde olan, Kuveyt yurtdışı iş imkanları ve Kuveyt’te iş yapan inşaat firmalarının işçi alımı ve iş ilanlarını değerlendirmek isteyen adaylar söz konusu Türk inşaat firmalarının yurtdışı iş ilanlarını değerlendirebilirler. Kuveyt’te iş yapan Türk firmalar şöyle: Limak İnşaat, Ortadoğu İnşaat, Sham Turk İnşaat, Tekstil Limited, Ihlas İnşaat, GAP İnşaat, Sarp Group, Teknik Yapı, Demir İnşaat, Tuğra Gayrimenkul, Kamışoğlu Group, Helis Yapı, AKS Yapı, Enyap inşaat, STFA İnşaat Kolin İnşaat A.Ş., Yapı Merkezi, Tekfen Taahhüt Grubu, Yüksel İnşaat.

Türk firmaların Kuveyt projeleri | Kuveyt’te iş yapan Türk firmalar şirketler | Kuveyt iş başvurusu | Kuveyt’e işçi götüren Türk firmalar | Kuveyt’e eleman alan Türk inşaat şirketleri | Limak İnşaat Kuveyt işçi ve eleman alımı | Limak İnşaat Kuveyt iş ilanları | inşaat iş ve işçi ilanları

İlgili Makaleler