CezayirIrakYurtdışı İnşaat İş İlanlarıYurtdışı İş İlanları

Kur İnşaat Yurtdışı Çalışacak Eleman Alımı Yurtdışı İş İlanları

KUR İnşaat yurtdışı inşaat işleri ve inşaat projeleri. KUR İnşaat Cezayir, Irak ve yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı, yurtdışı inşaat iş ilanları.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan KUR İnşaat, uluslararası inşaat sektöründe inşaat ve yapı projeleri üreten en büyük Türk inşaat şirketlerinden de biri. Şirket aynı zamanda yurtdışı inşaat ve yapı işler kapsamında yurtdışı istihdam sağlayan iş imkanları sunan, yurtdışı çalışacak işçi ve eleman alımıyla, yurtdışına işçi arayan dışarı çalışacak eleman götüren büyük Türk inşaat firmalarından biri olarak da öne çıkıyor.

Yurtdışın inşaat işlerini, inşaat iş ilanlarını ve iş imkanlarını değerlendirmek isteyen adaylar KUR İnşaat’ın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği yurtdışı eleman alımlarından yararlanarak yurtdışında iş ve çalışma olanakları yakalayabilirler.

KUR İnşaat Yurtdışı Projeler ve İnşaat İşleri

45 yıl önce inşaat işleri ve çalışmaları yürütmek amacıyla kurulan KUR İnşaat günümüzde gerek yurtiçi gereksen yurtdışı işler kapsamında hastane inşaatı, otel inşaatı, konut inşaatı, endüstriyel projeler, askeri inşaat projeleri, altyapı inşaatları ile yol ve liman inşaatı projeleri yapıyor. Irak ve Cezayir’de inşaat projesi olan inşaat projesi yapan Türk şirketlerden biri olan KUR inşaat özellikle dışarıda Cezayir inşaat sektöründe iş yapan Türk inşaat firmaları arasında öne çıkanlardan bir tanesi.

Hali hazırda Cezayir ve Irak’da devam eden projeleri olan Kur İnşaat Irak ve Cezayir inşaat – yapı işleri kapsamında çok sayıda inşaat projesini tamamlamakla birlikte yeni inşaat projelerine de hız kesmeden devam ediyor. Cezayir’de şu ana kadar binlerce kişilik konut projesini tamamlayarak teslim eden Türk şirket Cezayir’deki işleri doğrultusunda özellike yüksek kapasiteli konut inşaatı projeleri yaparken Irak’ta ise daha çok altyapı projeleri gerçekleştiriyor..

KUR İnşaat Irak Cezayir Yurtdışı Eleman Alımı İş İlanları

Dünyanın en büyük Türk inşaat firmaları listesine adını yazdıran ve yurtdışı inşaat işleri ve yapı projeleri kapsamında önemli işlere imza atan, yurtdışı eleman alımları kapsamında yurtdışı çalışacak işçi arayan dışarı eleman götüren firmalardan biri olan KUR inşaat ihtiyacı varsa Türkiye’den işçi ve eleman alımı gerçekleştiriyor.

KUR İnşaat Cezayir, Irak ve diğer yurtdışı projelerinde çalışmak ve KUR inşaat iş ilanlarını değerlendirmek isten adaylar firmanın yurtdışı inşaat iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerinden ulaşabilirler. İnternet üzerinde gerek yerli ilan kayanları, gerekse firmanın web sayfasında kariyer – insan kaynakları bölümü altında eğer varsa firmanın açık yurtdışı iş ilanlarını inceleyebilir, kendilerine uygun ilanlara iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Diğer yandan hali hazırda KUR İnşaat’ın iş yaptığı ülkelerde bulunan ve projelerde çalışmak isteyen yurtdışı işçi adayları firmanın iş yaptığı ülkelerde bulunan ofislerine iş başvurusu yapabilir ve değerlendirilmesini isteyebilirler.

İlgili Makaleler