Haberler

Kolin İnşaat Kimin? Kolin İnşaat’ın Sahibi Kim? Naci Koloğlu Kimdir?

Kolin İnşaat (Kolin Holding) kimin. Kolin İnşaat'ın sahibi kim. Naci Koloğlu kimdir.

Kolin İnşaat kimin? Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen inşaat firmalarından biri olan Kolin İnşaat son zamanlarda çokça araştırılan bir şirket olarak öne çıkıyor. Peki Kolin İnşaat’ın sahibi kim? Kolin İnşaat kimin? Kolin Şirketler Grubu’nun amiral gemisi olan Kolin İnşaat 1977 yılında kurulan oldukça köklü ve kurumsal bir şirket olmakla birlikte, Kolin İnşaatın sahibi Naci Koloğlu’dur. Peki Naci Koloğlu kimdir? Naci Koloğlu nereli kaç yaşında? Kolin İnşaat’ın yönetiminde kimler var? Yazımızda bunlara değiniyoruz.

Kolin İnşaat kimin? Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen inşaat firmalarından biri olan sadece Türkiye’de değil yurtdışında inşaat sektöründe de çok büyük ve önemli inşaat projelerine imza atan Kolin İnşaat son zamanlarda sıkça araştırılan ve merak edilen bir şirket. Peki Kolin İnşaat’ın sahibi kim? Kolin İnşaat kimin? Naci Koloğlu kimdir? Naci Koloğlu nereli, kaç yaşında?

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olan ve gerek yurtiçinde gerekse yurtdışı işçi alımıyla çok sayıda kişiye iş imkanı sağlayan ve istihdama da katkıda bulunan Kolin İnşaat son zamanlarda internet üzerinde araştırılan ve merak duyulan bir şirket. Özellikle sektör çalışanları ve pek çok diğer kişi Kolin İnşaat kimin? Kolin İnşaat’ın sahibi kim? Naci Koloğlu kimdir? gibi soruların cevaplarını merak ediyor. İşte 1977 yılında Elazığ merkezli olarak kurulan kısa süre içinde büyüyen bir inşaat firması olan Kolin İnşaat’ın sahibi Naci Koloğlu ve hakkında merak ettikleriniz.

Kolin İnşaat Kimin? Kolin İnşaat’ın Sahibi Kim?

Kolin İnşaat bugün Türkiye’nin inşaat alanında en nemli firmalarından birisi olmakla birlikte dünya çapında inşaat şirketlerinden biri konumundadır. 1977 yılında Elazığ merkezli olarak kurulan Kolin İnşaat hem Türkiye’de hem de dünyanın çeşitli noktalarında kritik inşaat ihaleleri alarak adını duyurdu. Firma Türkiye’nin en önemli inşaat firmaları arasındadır. kolin İnşaat Türkiye ve dünyada başarılı projelere imza atmıştır. Kolin İnşaat altyapı çalışmalarının yanı sıra karayolu, demiryolu, metro, liman, konut, endüstriyel tesis, sulama ve baraj projeleri de gerçekleştirmektedir. Kolin İnşaat ve sahibi Naci Koloğlu’dur. Peki Naci Koloğlu kimdir?

Naci Koloğlu Kimdir?

Naci Koloğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Kolin İnşaat’ın sahibi Naci Koloğlu kimdir? Naci Koloğlu aslen Elazığlı’dır. Naci Koloğlu Kolin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanıdır. 1946 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Naci Koloğlu iş hayatına KOLSAN A.Ş. adlı şirket ile başlamıştır. Kolsan A.Ş. Naci Koloğlu’nun babası Mehmet Koloğlu tarafından kurulmuştu. Kolin inşaatı 1977 yılında kuran Naci Koloğlu gerek Türkiye yaptığı işler gerekse dünya çapında çok farklı ülkelerde geliştirdiği ve üstlendiği projeler ile hem Türk kalitesini hem de kendi ismini kanıtlamıştır. Peki dünya çapında inşaat işleri yapan Kolin İnşaat’ın yönetiminde kimler var?

Kolin İnşaat Yönetiminde Kimler Var?

Peki Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan ve yurtdışında iş yapan Türk ve yabancı inşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Kolin İnşaat yönetiminde kimler var.

Naci KOLOĞLU (Yönetim Kurulu Başkanı)
Celal KOLOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi)
Veysi Akın KOLOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi)
M. Kemal KOLOĞLU (Genel Koordinatör)

İlgili Makaleler