KOLİN İnşaat 2021 Azerbaycan Kuveyt Libya Cezayir Uganda Suudi Arabistan Yurtdışı İşçi Alımı

KOLİN İNŞAAT 2021 Azerbaycan Kuveyt Libya Cezayir Uganda Suudi Arabistan yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı, yurtdışı iş ilanları. Kolin İnşaat iş başvuru formu ve iş başvurusu.

Türkiye merkezli yola çıkarak günümüzde yurtiçi ve yurtdışında iş yapan pek çok Türk inşaat ve yapı firması var. Söz konusu Türk inşaat firmaları gerek hayata geçirdikleri projeler ile gerekse yurtiçi ve yurtdışı inşaat işçisi alımlarıyla öne çıkan şirketler arasında. Yurtiçi ve yurtdışında inşaat ve yapı işleri yapan ve çok sayıda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı gerçekleştiren Türk inşaat firmalarından biri de Kolin İnşaat.

Kolin İnşaat – Koloğlu Holding

Kolin İnşaat 1977 yılında Elazığ’da kurulduktan sonra sahip olduğu misyon ve vizyon değerleriyle büyük boyutlu bir şirket olmuş, çok sayıda önemli inşaat ve yapı projesine imza atarak Kolin Şirketler Grubu’nun temelini oluşturmuştur. Kolin İnşaat günümüzde yurtiçi ve yurtdışında iş yapan en önemli Türk inşaat firmalarından biri olarak karayolu inşaatı, demiryolu inşaatı, metro inşaatı, liman inşaatı, konut projeleri, endüstriyel tesis inşaatı, sulama ve baraj projeleri gibi alanlarda çok büyük projeleri hayata geçirmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Kolin İnşaat yaptığı yurtiçi ve yurtdışı projeleri kapsamında gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında iş imkanları ve iş olanakları yaratarak sayısız vasıflı vasıfsız işçi ve eleman alımı da yapmıştır. Kolin İnşaat yeni projelerine de hız kesmeden devam ediyor.

Kolin İnşaat’ın İş Yaptığı Ülkeler Yurtdışı Projeler

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Kolin İnşaat günümüzde Bakü – Azerbaycan, Tripoli – Libya, Kampala – Uganda, Cezayir, AlKhobar – Suudi Arabistan, South Al Mutlaa – Kuveyt gibi ülkelerde yurtdışı işler ve projeler yürütmektedir. Şirket yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da otoyol, karayolu, köprü, viyadük, demiryolu, metro, hızlı tren, tünel, liman, baraj, modern sulama sistemleri, arıtma sistemleri, su nakil hatları, taşkın koruma yapıları, endüstri kompleksleri, tamir ve bakım atölyeleri, boru hatları yapımı, toplu konut, otel, hastane, ofis binaları ve askeri tesisler, bina-konut projeleri, enerji, haberleşme ve taşımacılık projelerine kadar uzanan geniş bir yelpazede birçok projeye imza atıyor.

Kolin İnşaat Yurtdışı İşçi ve Yurtdışı Eleman Alımları

Global bir şirket olarak yurtiçi ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarından biri olan Kolin İnşaat çok sayıda yurtdışı ve yurtiçi işçi ve eleman alımı yaparak istihdama da katkı sağlayan önemli büyük inşaat firmaları arasında yer alıyor. Günümüzde Kolin İnşaat yurtdışı projeler kapsamında Bakü – Azerbaycan, Tripoli – Libya, Kampala – Uganda, Cezayir, AlKhobar – Suudi Arabistan, South Al Mutlaa – Kuveyt gibi ülkelerde yurtdışı işler yapıyor, söz konusu ülkeler için ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı vasıflı vasıfsız inşaat işçisi ve inşaat elemanı alımı gerçekleştiriyor.

Kolin İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İşçi Alımı ve İşçi İlanları

Türkiye ve yurtdışında iş yapan Türk firmalar arasında önemli bir yere sahip olan Kolin İnşaat, yurtdışı inşaat projelerinde çalışmak isteyen adaylar için birçok farklı ülkede yurtdışı iş olanakları ve yurtdışı iş imkanları sunuyor. Kolin İnşaat’ın yurtdışı projeler ürettiği Bakü – Azerbaycan, Tripoli – Libya, Kampala – Uganda, Cezayir, AlKhobar – Suudi Arabistan, South Al Mutlaa – Kuveyt gibi ülke ve şehirlerde iş imkanlarından ve yurtdışı iş olanaklarından yararlanmak mümkün. Kolin İnşaat yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar bunu en kolay şekilde internet kaynakları üzerinden yapabilirler. Gerek iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden gerekse Kolin İnşaat web sitesi üzerinden yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alım ilanlarına ulaşarak söz konusu iş ilanlarını inceleyebilirler. Yine aynı yol üzerinden firmanın yurtiçi Türkiye geneli iş ilanlarına da ulaşmak mümkün.

Kolin İnşaat İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Kolin İnşaat’a iş başvurusu yapmak isteyen adaylar firmanın gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş ve işçi ilanlarına iş başvurusu yapabilirler. Yukarıda da belirtildiği gibi Kolin İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına internet üzerinden ulaşan adaylar yine aynı şekilde kendileri için uygun gördükleri Kolin İnşaat ilanlarına iş başvuru formu doldurarak gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş başvurusu yapabilirler.

Kolin İnşaat Çalışanları

Kolin İnşaat gerek yurtiçi gerekse yurtdışında çalışanları konusunda oldukça titiz Türk inşaat firmalarından biri. Şirket bünyesinde çalışan gerek yabancı işçilere gerekse Türk işçilere mümkün olan imkanları sağlamaya çalışıyor. Kolin İnşaat’ta İşçi İzinleri: Çalışanların izin politikasında yıllık izinler 4857 Sayılı İş Kanunu’nda belirtilen sürelere göre uygulanmaktadır. Kolin İnşaat’ta Sosyal Haklar: Yemekhane ve servis imkanı mevcuttur. Kolin İnşaat’ta Eğitim Olanakları: Çalışanlara kurum içi ve kurum dışı olmak üzere sürekli eğitimler verilmektedir.