İnşaat Firmaları

Kayseri İnşaat Firmaları: Roton İnşaat

Roton İnşaat Kayseri.

İnşaat ve yapı işleri alanında faaliyet gösteren Türk inşaat şirketlerinden biri olan Roton İnşaat bugüne kadar çok sayıda bina ve konut üretimi gerçekleştirdi. Şirket en son olarak Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi’ne ait 5 katlı bina, 84 mağazasının yer aldığı 49 bin metrekarelik AVM inşaatı gerçekleştirdi. Anahtar teslimi yapılan iş Mart 2015’te başlayıp Mart 2017’de teslim edildi. Şirket halen 60 adetlik villa inşaatını sürdürüyor. Roton İnşaat yeni yılda yeni bir AVM inşaatına başlayarak yeni bir AVM projesini hayata geçirmeyi planlıyor.

Kayseri İnşaat Firmaları: Roton İnşaat

2014 yılında kurularak inşaat alanında projeler üretmeye başlayan ve Türk inşaat şirketlerinden biri olan Roton İnşaat insanların refah ve huzur içerisinde yaşayacağı modern ve estetik mekanlar oluşturarak, İnşaat sektörüne yeni bir anlayış getirmek amacıyla faaliyete başladı ve Roton inşaat kısa sürede gelişerek kurumsallaşma yolunda önemli mesafeler kat eden bir şirket haline geldi.

Günümüzde Roton İnşaat şu alanlarda iş yapıyor:

İnşaat ve Taahhüt işleri
Alt yapı ve hafriyat işleri
Kum ocağı ve eleme tesisleri
Hazır beton santrali

İnşaat ve taahhüt işlerinin yanı sıra Kum ocağı, Hazır beton santrali, alt yapı ve hafriyat çalışmaları ile de sektörde adından sıkça söz edilen ve örnek gösterilen bir kurum haline gelmiştir. Bir firmanın en değerli sermayesinin mevcut insan kaynakları olduğunun bilinci ve profesyonel yönetim anlayışı ile idari ve teknik personel yapılanması tamamlanarak, doğru alanda doğru işçi alımı ve eleman alımı ile firmayı geleceğe taşıyacak kadrolar oluşturdu. Kum ocağı ve alt yapı gurubunda oluşturulan İş makineleri ve araç parkı ile firma projelerinin alt yapı ve hafriyat işlerinin yanı sıra talep olması halinde 3. şahıslara da hizmet verilmektedir.

Roton İnşaat İletişim

Yeşilyurt Mh. 2776. Sk. No: 41/1 Melikgazi / KAYSERİ | 0 (352) 333 26 66 | 0 (352) 333 26 67 | info@roton.com.tr

İlgili Makaleler