Kanada’da İnşaat Ustası Kalfa ve İnşaat İşçisi Maaşları

Kanada'da inşaat sektöründe çalışanların maaşları ne kadar? Kanada'da inşaat ustası, inşaat kalfası ve inşaat işçisi maaşları ve kazançları. Kanada'da boyacı, sıvacı, kaynakçı, elektrikçi, duvarcı, tesisatçı, marangoz, izolasyoncu, demirci, düz işçi ve iş makinesi operatörü maaşları...

Kanada inşaat sektöründe inşaat işlerinde yurtdışı işçi olarak çalışmak isteyen adayların en fazla merak ettiği konulardan biri Kanada inşaat sektörü işçi, usta ve kalfa maaşları. Bilindiği üzere yurtdışı inşaat işleri konusunda Kanada son yıllarda talep gören ülkelerden biri olarak öne çıkıyor ve dolayısıyla Kanada’da çalışan inşaat işçisi, inşaat ustası ve inşaat kalfası maaşları da yurtdışında iş arayan yurtdışı inşaat sektörü iş ilanlarını değerlendirmek isteyen adaylar için merak edilen önemli konulardan bir tanesi.

Kanada’da inşaat işlerinde yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman olarak çalışanlar çalıştıkları kategoriye göre döviz bazında iyi derecede aylık ve yıllık ücretler alabiliyor, iyi kazançlar elde edebiliyorlar.

Kanada’da İnşaat Ustası Kalfa ve İnşaat İşçisi Maaşları

Kanada’da inşaat sektörü ve inşaat işlerinde çalışan usta, kalfa, işçi ve operatörlerin maaşları birbirinden gösterebiliyor. Günümüzde Kanada’da inşaat sektöründe sıva işleri, boya işleri, duvar işleri, çatı işleri, taş ve tuğla işleri, sondaj işleri, dekor işleri, fayans işleri, beton işleri, kaynak işleri, elektrik ve su tesisat işlerinde çalışan çok sayıda Türk işçi mevcut ve yer yıl yenileri ekleniyor.

Peki Kanada inşaat sektöründe çalışan inşaat işçisi, inşaat ustası ve inşaat işçisi maaşları ne kadar? Hangi işçi ne kadar kazanıyor?

Kanada İnşaat Sektörü Ortalama İşçi Maaşları

Düz İşçi | Kanada’da çalışan düz işçiler döviz bazında yıllık 30 bin dolara kadar kazanabiliyorlar.

Taş – Tuğla Ustası | Kanada’da inşaa sektöründe çalışan taş ve tuğla işçisi ve ustaları yıllık olarak ortalama 50 bin dolar ile 75 bin dolar arasında ücretler elde edebiliyorlar.

Marangoz | Kanada’da marangoz ve mobilya ustası maaşları yıllık bazda 40 bin dolar ile 60 bin dolar arasında farklılık gösteriyor.

Beton Ustası | Kanada’da beton işlerinde çalışan beton ustası maaşları 42 bin dolar ile 67 bin dolar arasında ortalama seyre sahip.

İş Makinesi Operatörü | Kanada’da iş makinesi operatörü ücretleri de yıllık bazda 55 bin dolar ile 80 bin dolar arasında farklılık gösteriyor.

Sondajcı | Sondaj ustası ve sondaj elemanı maaşları yıllık ortalama dolar bazında 45 bin ile 70 bin arasında.

Elektrikçi | Kanada’da elektrik, elektrik ustası ve elektrik tesisatçısı maaşları ortalama olarak yıllık 50 bin dolar ile 72 bin dolar arasında değişiyor.

İzolasyon Ustası | Kanada’da izolasyon inşaat sektöründe önemli alanlardan biri. Kanada’da izolasyon işçisi ve izolasyon ustası maaşları de  yıllık olarak 45 ile 75 bin dolar arasında seyrediyor.

Demirci – Demir Ustası | Demirci, soğuk demirci ve demir ustası ücretleri Kanada’da çalışanlar için yıllık olarak ortalama 40 bin dolar ve 75 bin dolar arasında.

Boyacı – Boya Ustası| Kanada’da boya işlerinde boyacı ve boya ustası olarak çalışanlar ve çalışmak isteyenler yıllık olarak 30 bin dolar ile 45 bin dolar arasında ücretler elde edebiliyorlar.

Sıvacı – Sıva Ustası| Sıva işlerinde sıvacı ve sıva ustası maaşları 45 bin dolar ile 65 bin dolar arasında yıllık ortalamaya sahip.

Su Tesisatçısı | Kanada’da su ve boru tesisat işlerinde çalışan usta ve işçi maaşları 40 bin dolar ile 65 bin dolar arasında yıllık olarak değişiyor.

Çatı İşleri | Çatı işerinde çalışacak işçi ve usta maaşları 35 bin dolar ve 55 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Kanada’da çatı işleri önemli alanlardan bir tanesi.

Fayansçı – Fayans Ustası | Kanada’da fayans ustası maaşları yıllık bazda 40 ile 65 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor.

Kaynakçı – Kaynak Ustası | Kanada’da çalışan kaynakçı ve kaynak ustası elemanlar ortalama olarak 40 bin dolar ile 65 bin dolar arasında kazanç elde edebiliyorlar.

6 YORUMLAR

  1. betonarme kalıp ustasıyım yurtdışı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak istiyorum.

  2. forklift operatörüyüm yurtdışı forklift operatörü arayan firmalar varsa iletişime geçebilir.

  3. seramik alçı boya kaba sıva ve şap 15 yılık tecrübeyle yurt dışı projelerinizde çalışmak istiyorum

  4. duvar ustası ve taş ustası olarak yurtdışı işlerde ve yurtdışı usta arayan firmalarda çalışabilirim

  5. alçı boya dış cephe mantolama ve dekoratif sıva ustasıyım. yurtdışı işlerde ve yurtdışı projelerde çalışmak istiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi giriniz