Irak – Erbil Yurtdışı İşçi ve Yurtdışı Eleman Alımı

Irak'ta iş yapan Türk şirketler: Irak-Erbil yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı...

Irak son yıllarda Türk inşaat ve yapı şirketlerinin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ülkelerden bir tanesi. Türk inşaat şirketleri Irak’ta özellikle yeniden inşaa kapsamın altyapı, tesis, sanayi, üstyapı ve konut projeleri üstleniyorlar. Söz konusu durum kapsamında Irak’ta iş yapan Türk şirketler ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı da yapıyorlar.

Irak Erbil’den yeni bir tesis projesi için Türkiye’den yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yapılacaktır. Söz konusu işçi alımı kapsamında farklı alanlarda yurtdışı kalifiye eleman ve işçi alımı yapılacak olup detaylar şu şekilde…

Özcan Mühendislik Çelik İmalat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şirketince Irak’ın Erbil kentinde 2 adet 25.000 m 3 ’lük yüzer tavanlıpetrol depolama tankımontajı yapılacak olup, kendilerince bu kapsamda; 1. Akaryakıt Tankı Kaynakçısı – 1.Sınıf Sertifikalı(10 kişi), 2. Akaryakıt Tankı Montaj Ustası (10 kişi), 3. Akaryakıt Yüzer Tavanda ÇalışmışMontaj Ustası (10 kişi), 4. Akaryakıt Tankında Çalışmış Taşçı/Yarmacı (10 kişi), 5. Akaryakıt – Petrokimya tesisinde tank montajında çalışmış makine mühendisi (2 kişi), alımları yapılacaktır.

Konuya ilişkin firma yetkilisi olarak; Mehmet Özcan – Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 19:56