Irak – Erbil Yurtdışı İşçi ve Yurtdışı Eleman Alımı

Irak'ta iş yapan Türk şirketler: Irak-Erbil yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı...

Irak son yıllarda Türk inşaat ve yapı şirketlerinin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ülkelerden bir tanesi. Türk inşaat şirketleri Irak’ta özellikle yeniden inşaa kapsamın altyapı, tesis, sanayi, üstyapı ve konut projeleri üstleniyorlar. Söz konusu durum kapsamında Irak’ta iş yapan, Irak’da inşaat projeleri ve şantiyeleri olan, Irak’a eleman arayan işçi götüren Türk inşaat şirketleri ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı da yapıyorlar.

Irak – Erbil Yurtdışı İşçi ve Yurtdışı Eleman Alımı

Irak Erbil’den yeni bir tesisin inşaat projesi için Türkiye’den yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yapılacaktır. Söz konusu işçi alımı kapsamında inşaat sektöründe çalışacak farklı alanlarda yurtdışı kalifiye eleman ve işçi alımı yapılacak olup detaylar şu şekilde…

Özcan Mühendislik Çelik İmalat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şirketince Irak’ın Erbil kentinde 2 adet 25.000 m3’lük yüzer tavanlıpetrol depolama tankımontajı yapılacak olup, kendilerince bu kapsamda; 1. Akaryakıt Tankı Kaynakçısı – 1.Sınıf Sertifikalı(10 kişi), 2. Akaryakıt Tankı Montaj Ustası (10 kişi), 3. Akaryakıt Yüzer Tavanda ÇalışmışMontaj Ustası (10 kişi), 4. Akaryakıt Tankında Çalışmış Taşçı/Yarmacı (10 kişi), 5. Akaryakıt – Petrokimya tesisinde tank montajında çalışmış makine mühendisi (2 kişi), alımları yapılacaktır.

1 YORUM

Comments are closed.