İnsay Yapı İşçi ve Eleman Alımları İnsay Yapı İş Başvurusu

İnsay Yapı işçi, eleman ve personel alımı. İnsay Yapı insan kaynakları, iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu. İnsay Yapı iletişim bilgileri.

Türk inşaat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan İnsay Yapı önemli inşaat ve yapı projelerine imza atmaya devam ediyor. Şirket pek çok farklı kategoride inşaat ve yapı işlerini hayata geçirirken aynı zamanda eleman ve işçi arayan Türk inşaat şirketleri arasında da ön planda yer alıyor.

Türkiye’de belli başlı projelere imza atan İnsay Yapı’nın temelleri 1979 yılında ağırlıklı mobilya sektörüne toptan boya, vernik, tiner, polyester malzemeleri tedariki yapan İhsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile atılmıştır. 1994 yılında amiral gemimiz Kolsuzlar Kimya San. ve Tic. A.Ş. ile bir çok endüstriyel tesisin ana girdisi konumunda olan 50’yi aşkın kimyevi maddenin ithalatı – ihracatı, depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına yatırım yapılmıştır.

İnsay Yapı İnşaat Şirketi

İnsay Yapı 43000 m² arazi üzerinde 4200 m² kapalı alan ve 9000 m3 kapasiteli 41 adet tank çiftliği bulunan sıvı ve ambalajlı kimyevi madde depolama tesisleri ile ithalat – ihracat, depolama, lojistik hizmetleriyle sektörde lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır. 1997 yılına gelindiğinde üretici firma İhsan Kimya Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kuruluşu tamamlanarak, sanayi tipi endüstriyel ve sentetik tinerler üretimine de başlanmıştır. Grubun 2011 yılında mevcut tecrübe ve sermaye birikimini alternatif sektörlerde de değerlendirme politikası çerçevesinde alınan kararlar sonucunda İnsay Yapı San. ve Tic. A.Ş. kurularak inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyete başlanmıştır. Firma ilk etapta grubun kendi aktifine kayıtlı arazileri üzerinde depo, fabrika, plaza ve konutların yapımı projeleri ile faaliyetlerini başlatmış, devamında ise gerek arsa satın alınması gerekse kat karşılığı usulü ile lüks konut ve ofis imalatına başlanması hedeflenmiştir. Bu hedef çerçevesinde insan kaynakları yapılanması tamamlanmış ve 2012 yıl sonunda Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşımı şeklinde yaptığı Kartal’daki 150 bin m² inşaat alanlı konut – ticaret – rezidans projesi ihalesine girilerek teklif verilmiştir. (Bursa, Ataşehir, Avrupa Yakası ve daha fazla bölge)

İnsay Yapı İşçi ve Eleman Alımları

Ticaret ve konut projeleri yapan şirket faaliyetleri ve yeni projeleri kapsamında oluşan eleman ihtiyaçları doğrultusunda farklı kategorilerde eleman ve işçi alımı yapıyor. Şirket işçi alımlarını genel iş başvurusu veya açık pozisyonlar için çıktığı ilanlar üzerinden yapılan başvurular şeklinde gerçekleştiriyor.

İnsay Yapı İş İlanları

Ticari ve konut projeleri alanında yoğunlaşan İnsay Yapı eleman ve personel alımı kapsamında işçi ihtiyaçları için iş ilanlarını İK portalları üzerinden yayınlıyor. İnsay Yapı iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde İnsan Kaynakları bölümünü veya İK portallarını kontrol ederek İnsay Yapı inşaat firmasının iş ilanlarına ulaşabilirler. Şirket bünyesinde yeni mezunlara staj imkanı da sağlıyor.

İnsay Yapı Genel İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu

İnsay Yapı inşaat firmasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar iki yol izleyebilirler. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin resmi web sitesi üzerinden İnsan Kaynakları bölümü altında genel iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirler veya şirketin İK portalları üzerinden yayınladığı iş ilanları kapsamında iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu gerçekleştirebilirler.

İnsay Yapı İletişim, Adres, Telefon Numarası ve E-mail

Adres: Çayır Caddesi No:7 Kat:9 Üçgen Plaza 34752 İçerenköy, ATAŞEHİR / İSTANBUL
Telefon: +90 (216) 411 12 13 | E-mail: info@insayyapi.com