İnşaat Sektörü İşçi Alımları, 1500 Eleman Aranıyor

insaatTürkiye lokomotif sektörlerden biri olan İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar bünyelerinde çalışmak üzere 1500 eleman arıyorlar. Yenibiriş.com üzerinde yayınladıkları iş ilanları ile işçi ve personel alımına çıkan inşaat firmaları çalıştırmak üzere A’dan Z’ye her alanda eleman alımı yapıyorlar. İnsan kaynakları ve iş ilanları portalı olan Yenibiriş.com üzerinde sektörle ilgili çok sayıda eleman ilanı mevcut.

Peki inşaat firmaları hangi pozisyonlara işçi ve eleman alımı yapıyorlar?

Söz konusu inşaat firmaları genel olarak aşağıdaki pozisyonlara sıkça işçi ve eleman alımı gerçekleştiriyorlar.

Mühendis, Şantiye elemanı, Mimar, Satış – Pazarlama, Mali İşler – Finansal, Proje Yönetimi, Mekanik sisat, Sekreterya – Ofis Yönetimi, Hakediş – Kesin Hesap, Üretim, Tasarım, Danışmanlık Hizmetleri, İdari İşler, Reklam, Satış – Hizmet Sonrası Destek, Merkez Ofis, İnce İnşaat, Müşteri İlişkileri – Crm, Satın Alma, Gayrimenkul Danışmanlığı, Bilgi Teknolojileri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Proje Satış, Gayrimenkul Değerleme, Kaba İnşaat, Restorasyon, İnsan Kaynakları, Grafik Tasarım – Uygulama, Halkla İlişkiler, Elektrik Tesisat, Genel Yönetim, Şoför – Ulaştırma, Medya Planlaması, Teknik İşler, Operasyon, Bakım – Servis Onarımı, Konsept Tasarım Geliştirme, Sevkiyat, İş Geliştirme, İthalat–İhracat – Dış Ticaret, İhale, Lojistik – Malzeme Yönetimi, Yapı Ruhsatlandırma, Web Sitesi İçerik Yönetimi, Yazılım Uygulama ve Geliştirme, Kalite Kontrol – Güvence, Satış Danışmanlığı Tezgahtarlık, Depo, Web Tasarımı, Arsa Değerlendirme, Görsel Tasarım, Harita, Teknik, Üretim Planlama, Donanım Montaj, Ambar – Antrepo, Nakliye, İş Makinası Operatörlüğü, Model Kalıp, Tedarik Zinciri Yönetimi, Gece Amiri, Kesim, Vardiya Şefliği, Cad – Cam Operatörlüğü, Servis.

Türkiye’deki inşaat firmalarının iş ilanlarını, işçi ve personel alımlarını insan kaynakları ve iş ilanları portalları üzerinden takip edebilirsiniz. İşçi alım ilanları sürekli olarak güncellediklerinden adayların he yeni kontrolde yeni iş ilanları ile karşılaşmaları ve bunları değerlendirmeleri olası. 2016