İstanbulYurtiçi İş İlanları

İhlas İnşaat Holding İşçi ve Eleman Alımı İş İlanları

İhlas Holding inşaat iş ilanları. İhlas İnşaat işçi ve eleman alımı. İhlas İnşaat projeleri ve şantiyeleri, insan kaynakları, iş başvuru formu ve iş başvuruları.

İnşa ettiği ve hayata geçirdiği modern inşaat projeleriyle Türkiye’nin önemli inşaat şirketlerinden biri olan İhlas İnşaat Holding yeni inşaat projelerinde inşaat işlerinde çalışacak işçi alımı ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. İhlas İnşaat inşaat işlerinde çalışacak işçi ve eleman alımlarını personel ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiriyor. Siz de inşaat sektöründe çalışabilir, İhlas İnşaat Holding iş imkanlarını ve açık iş ilanlarını değerlendirebilir, İhlas İnşaat projelerinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kaliteli inşaat ve yapı projeleriyle Türkiye’de inşaat sektöründe bir marka haline gelmiş olan İhlas İnşaat bugüne kadar çok sayıda konut projesi ve ticari projeleri tamamlamış ve teslim etmiştir. Şirket tamamlanan inşaat projeleri yanında pek çok inşaat projesine de şantiyelerinde devam etmektedir.

İhlas İnşaat Holding İşçi ve Eleman Alımları

Türkiye’de özellikle de İstanbul’da iş yapan büyük Türk inşaat firmalarından biri olan İhlas İnşaat Holding özellike çok kaliteli ve büyük konut projeleri üreten şirketlerin başında geliyor. Kat karşılığı inşaat yapmak üzere devasa arsalar üzerine çok katlı projeler üreten şirket birçok taşeron şirketle de işbirliği yapmakta ve faaliyetlerini sürdürürken ihtiyaçları doğrultusunda gerek inşaat işçisi, inşaat ustası ve inşaat kalfası gibi kategorilerde işçi alımı gerekse diğer kategorilerde yine inşaat işlerinde çalışacak personel alımı gerçekleştirmektedir. Kısacası İhlas İnşaat Holding işçi ve eleman alımları kapsamında gerek doğrudan gerekse işçi ve eleman alımı yapan taşeron firmalar üzerinden İhlas İnşaat yapı projelerinde ve şantiyelerinde iş imkanı ve iş olanakları yakalayabilirsiniz.

İhlas İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu 

İhlas İnşaat Holding bünyesinde çalışmak istermisiniz? Öne çıkan Türk inşaat firmalarından biri olan İhlas İnşaat iş ilanlarına internet üzerinden ulaşmak ve eğer varsa açık inşaat iş ilanlarına iş başvurusu yapmak oldukça kolay. İhlas İnşaat iş başvurusu yapmak isteyen adaylar internet üzerinden yerli kaynaklar üzerinde eğer varsa İhlas İnşaat’ın açık iş ilanlarına göz atabilir, kendilerine uygun ilanlar varsa söz konusu iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Diğer yandan İhlas Holding web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında şirkete kurumsal yapı içerisinde doğrudan genel iş başvurusunda bulunabilir, yine buradan işçi ve personel alım süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı bölüm altında çalışacak eleman ve işçi aranan açık kurumsal ve inşaat iş ilanlarını da inceleyebilir, iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler