Haberlerİnşaat Firmaları

İçtaş İnşaat Eleman ve İşçi Alımı, İçtaş İnşaat İş Başvurusu

Türkiye’deki önemli inşaat firmaları arasında yer alan İçtaş İnşaat firması inşaat, enerji, turizm, altyapı ve sanayi alanlarında faaliyet göstermektedir. Karayolu, otoyol ve köprüler, demiryolu, havalimanları, liman marina ve sulama yapıları, enerji tesisleri, üstyapı ve turizm projeleri firmanın uzmanlık alanları arasında yer alıyor. İçtaş İnşaat kurumsal yapısı ve projeleri kapsamında şu ana kadar çok sayıda personel ve işçi alımı yaparak istihdama katkıda bulunmakta ve bundan sonra da yeni eleman ve işçi alımlarıyla bulunmaya devam edecektir.

İçtaş İnşaat Tekirdağ, Ankara, Edirne ve Kocaeli gibi illerde eleman ve işçi alımına devam etmektedir. İçtaş İnşaat’ın yayınladığı bazı ilanlar şöyle:

– Kalite Kontrol Mühendisi,
– Sağlık Personeli,
– Kimya Mühendisi,
– Çevre Mühendisi,
– Etüt-Proje Mühendisi,
– Gece Sorumlusu.

İnşaat sektöründe çalışmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına ulaşabilir ve uygun gördükleri iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler. Firmanın iş ilanlarını iş ilanları portalları üzerinden takip edebilir uygun gördüğünüz iş ilanlarına buralardan başvuru yapabilirsiniz.

İçtaş İnşaat İşçi ve Eleman Alımları

İçtaş İnşaat firmasının yeni iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş ilanları yayınlayan portallar üzerinden firmanın ilanlarına ulaşabilir ve uygun gördükleri iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Diğer yandan firma konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilir buradan diledikleri konuda bilgi sahibi olabilirler.

Türk İnşaat Firması İçtaş

1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir.; IC Holding stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir.

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Holding, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren IC Holding son yıllarda başta Rusya Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa gibi Dünyanın çeşitli bölgelerinde özellikle nitelikli müteahhitlik hizmetleri ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri olmak üzere birçok proje geçekleştirmektedir.

İlgili Makaleler