Hakkında

İnşaatelemanı.Com

insaatelemani.com yurtdışında çalışmak isteyen ve iş arayanlar için başta inşaat sektörü olmak üzere farklı sektörlere dair muhtemel yurtdışı iş imkanları ve iş olanaklarına ilişkin içerikler oluşturmakta ve yayınlamakta, uluslarası alanda pek çok farklı ülkede iş yapan yabancı firmalar ve Türk şirketler konusunda bilgiler derlemektedir.

Amaç

insaatelemani.com olarak amacımız yurtdışında çalışmak isteyen ve yurtdışı iş arayan ziyaretçilerimize yol göstermek ve bu kapsamda yurtdışında pek çok farklı ülkede potansiyel iş imkanları, iş olanakları, sektörler ve işçi alımları konusunda ziyaretçilerimize bilgiler sağlamaktır.

Uyarı!

insaatelemani.com ziyaretçilerinden ve iş arayanlardan hiç bir başlık altında hiç bir şekilde para talep etmeyen, tamamen ücretsiz bir platformdur. Sitemiz sadece yurtdışında farklı ülkelere ilişkin iş imkanları ve iş olanakları konusunda ücretsiz bilgiler vermekte ve ziyaretçilerine sadece yol göstermeyi amaçlamaktadır.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş arama sürecinizde sitemizin adını kullanarak veya farklı şekillerde sizi işe yerleştirme veya size iş bulma vaadiyle sizden ücret veya para talep edenlere karşı dikkatli olunuz. İnşaatelemani.com olarak böyle bir durumda hiç bir sorumluluk taşımadığımızı beyan eder bilgilerinize sunarız.