Gürbağ İnşaat Yurtdışı Irak Cezayir 2020 İşçi ve Eleman İlanları

Gürbağ İnşaat yurtiçi yurtdışı işçi, eleman ilanları. Gürbağ İnşaat yurtdışı Cezayir ve Irak iş ilanları. Yurtiçi yurtdışı iş başvuru formu ve iş başvurusu.

Yurtiçinde ve yurtdışında inşaat ve yapı projelerine devam eden Türk inşaat şirketleri sadece yurtiçinde değil yurtdışında farklı coğrafyalarda farklı ülke ve şehirlerde de yurtdışı inşaat ve yapı işleri üstlenmeye, yurtdışı inşaat projeleri üretmeye devam ediyorlar. Yurtdışına iş yapan Türk inşaat şirketleri kaliteli inşaat ve yapı projeleri ile kendisi kanıtlarken bir yandan da yurtdışına işçi arayan, eleman götüren, personel alan firmalar olarak da öne çıkıyor.

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri de Gürbağ İnşaat. 1992 yılında kurulan Gürbağ İnşaat Firması, GÜRBAĞ GRUP adı altında, yurtiçinde ve yurtdışında Cezayir, Irak’ta inşaat işleri ve projeleri üretiyor, Cezayir ve Irak’a eleman arayan, işçi götüren Türk inşaat şirketlerinden biri olarak faaliyet göstererek yurtdışında çalışmak isteyenlerler için yurtdışı iş imkanı sağlıyor.

Gürbağ İnşaat Yurtiçi ve Yurtdışı Projeleri

GÜRBAĞ GRUP halen Türkiye ve yurtdışında çeşitli prestij projelerinin yapımını da sürdürmektedir. Gürbağ İnşaat yurtiçi ve yurtdışında toplu konutlar, kültür merkezleri, üniversiteler ve okullar, spor kompleksleri, endüstriyel tesisler, askeri tesisler, kamu binaları, su arıtma tesisleri, isale hatları, kanalizasyon hatları, barajlar ve sulama kanalları, yol inşaatı, köprülü kavşaklar, tüneller ve metrolar, beton prefabrik elemanlar, ve çelik konstrüksiyon yapı projeleri üstleniyor ve inşaasını yapıyor.

Gürbağ Grup Holding Şirketleri

Gürbağ Holding bünyesinde farklı alanlarda faaliyet gösteren birkaç şirkete ev sahipliği yapıyor.

  • GÜRBAĞ İNŞAAT MÜHENDİSLİK MADENCİLİK
  • GÜRBAĞ FREFABRİK
  • OHİTAN İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK
  • TANBAĞ İNŞAAT FREFABRİK İNŞAAT SANAYİ
  • HTA GIDA VE RESTAURANT

Gürbağ İnşaat Yurtdışına İşçi ve Eleman

Dünyanın en büyük 250 inşaat şirketi listesinde bulunan Gürbağ İnşaat yurtiçinde ve yurtdışında inşaat ve yapı projelerine ihtiyaçlar doğrultusunda yurtdışına işçi alan eleman arayan, usta götüren Türk şirketleri arasında ön plana çıkıyor. Gürbağ İnşaat yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman ihtiyaçları kapsamında farklı kategorilerde yurtdışı eleman ve işçi alımları gerçekleştirerek yurtdışında inşaat ve yapı alanında çalışmak isteyenler için yurtdışı iş imkanları sunuyor.

Gürbağ İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman İlanları

Yukarıda da belirtildiği gibi şirket yurtiçi ve yurtdışında (Irak, Cezayir) eleman ve işçi ihtiyaçları için iş ilanı yayınlayan portallar üzerinde ilana çıkarak yurtdışına işçi ve eleman alımı gerçekleştiriyor. Gürbağ İnşaat yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyenler en kolay şekilde internet üzerinden kariyer.net portalında söz konusu Türk inşaat firmasının yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşabilirler.

Mevcut bazı Gürbağ İnşaat iş ilanları şöyle:

Fransızca Teknik Tercüman
Şantiye Şefi
Üstyapı Koordinatörü
Kaba İşler Şefi
Puantör
Harita Teknikeri
Planlama Mühendisi
ERP Mühendisi
Makine İkmal Sorumlusu
Makine Bakım Sorumlusu

Gürbağ İnşaat İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu

Gürbağ İnşaat yurtiçi yurtdışı eleman ve işçi ilanlarına iş başvurusu yapmak için genel olarak iki yol var. Yerli iş ilanı kaynakları üzerinden firmanın ilanlarına ulaşarak kendiniz için uygun iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapabilirsiniz. Yine bu kaynaklar üzerinde genel iş başvuru da yapmanız mümkün. Diğer yandan Gürbağ İnşaat web sitesi üzerinden eğer açık iş ilanları varsa bunlara iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu da yapabilirsiniz. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı iş başvuruları bu söz konusu bu iki yolla yapılabilir.