Gül İnşaat Katar ve Kuveyt Yurtdışı İşler

Gül İnşaat Katar ve Kuveyt. Katar'a ve Kuveyt'e işçi arayan, işçi götüren firma. Gül İnşaat yurtdışı işler kapsamında yurtdışı projeler üretmeye başlamış ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmaları arasındaki yerini almış durumda.

İnşaat ve yapı alanında uzun zamandır yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren ve iş yapan Türk inşaat şirketlerinden biri olan Gül İnşaat yurtdışında önemli yapı ve inşaat projelerine imza atmaya devam ediyor. Gül İnşaat 1955’den bu zamana devlet ihaleleri, yollar, cami inşaatları, köprü, alt yapı, fabrika inşaatları yapımından gelen inşaat ve ekipman deneyimleri ile inşaat sektörünün öncü Türk inşaat firmalarından biri olmuştur.

Şirket yakın zamanda gerçekleştirdiği yurtdışı hamlesiyle Katar ve Kuveyt’te iş yapan Türk inşaat firmaları arasındaki yeri alarak faaliyetlerine başladı. Türkiye’de birçok yurtiçi önemli projeyi tamamlayan ve hali hazırda yeni projelere devam eden Gül İnşaat önümüzdeki dönemde yurtdışı projeleri ve yurtdışı satışa da ağırlık verecek

Yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri arasında bulunan, genişleme ve büyümesini yurtdışı ofisleriyle sürdüren Gül İnşaat Katar’daki ofisini açarak inşaat alanındaki faaliyetlerine ve projelerine hız vermiş durumda.

Gül İnşaat Katar ve Kuveyt’te Türk Firmalar Arasında

Gül İnşaat Katar‘da ofisini açmasıyla birlikte Katar’da iş yapan ve Katar’a işçi ve eleman arayan ve işçi götüren Türk şirketler arasındaki yerini alarak Katar’daki inşaat ve yapı işlerini yürütmeye başladı. Gül İnşaat yurtdışında iş yapan bir Türk inşaat firması olarak aynı anda hem Katar’da hem de Kuveyt’te inşaat projesi geliştirmek için adım attı.

İnşaat sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Gül İnşaat yurtdışı ofisleriyle büyüyor. İstanbul’da iki noktada büyük konut ve ofis projelerinin satışına devam eden Gül İnşaat, Katar’da aralık ayında açtığı ofisiyle hem Türkiye projelerinden satış gerçekleştiriyor, hem de bu ülkede inşaat işleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Gül İnşaat Katar ve Kuveyt inşaat projeleri ile birlikte yurtdışı inşaat işlerine hızlı bir giriş yaparak uluslararası alanda iş yapan projeler üreten Türk inşaat firmaları arasındaki yerini almış oldu. Gül İnşaat yurtdışı projelerine yabancıların da ilgili oldukça büyük.