Gap İnşaat Türkmenistan Personel Alımı İş Başvurusu

Grup kuruluşunun ilk yıllarında, tekstil ürünleri üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösterirken temel faaliyetler zaman içinde inşaat, enerji, finans, pazarlama ve dış ticaret sektörlerine de yaygınlaştırılmıştır.

Çalık Holding, 17 şirketi ile konsolide aktif büyüklüğü 2002 yılı sonunda 600 milyon doları aşmış ve toplam 10 bin’i aşkın kişiyi istihdam eden çok sektörlü, uluslararası rekabet gücü olan, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı ve duyarlı; farklı coğrafyalarda faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. “Çalık” bir dünya şirketi olarak faaliyet alanlarını farklı coğrafya ve sektörlere yaygınlaştırarak hızlı bir şekilde ilerlemesini sürdürmektedir.

Denim kumaş üretimi alanında bir dünya markası olan Grup, Malatya ve Türkmenistan’da bulunan ve entegre üretim yapan tekstil kompleksleri ile pamuk ipliğinden konfeksiyona çok çeşitli tekstil ürününde dünya ölçeğinde rekabet gücüne sahiptir. Global çaplı tekstil şirketleri ile oluşturduğu stratejik ortaklıklar, Çalık Holding’e geniş bir coğrafyada dünya pazarlarına ulaşma kabiliyeti kazandırmıştır. Grubun en büyük ticaret pazarları Türkiye, ABD, Avrupa Birliği Ülkelerinin yanısıra, Rusya, Japonya ve Doğu Avrupa ülkeleridir.

Çalık Holding, inşaat sektöründeki faaliyetleri kapsamında, tekstil ve çeşitli sanayi alanlarına (Çimento, Kağıt, Gübre ve Enerji) yönelik anahtar teslim üretim tesisleri, konut, hastahane, okul, iş merkezi, sosyal alanlar ve yol inşaatları gerçekleştirmektedir. Grubun inşaat sahasındaki faaliyetleri ağırlıklı olarak Türkmenistan’da üstlendiği projelerden oluşmaktadır. Grubun halen yürüttüğü projelerin büyüklüğü toplam 700 milyondolardır.

Grubun finans sektöründeki iştiraki Çalıkbank, ülkemiz yatırım bankacılığı alanına derinlik kazandırma amacına yönelik faaliyetlerini her geçen gün daha da etkinleştirmektedir. Türkiye’nin giderek artan enerji ihtiyacını da göz önüne alarak, enerji sektörüne yatırım yapmaya karar veren Grup, elektrik üretimi ve elektrik dağıtımının yanısıra doğalgaz dağıtımı ve toptan satımı gibi konularda da çalışmalarını yürütmektedir. Grup halen Türkmenistan’da 3 doğalgaz çevrim santralinin projesini yürütümektedir.

Gap İnşaat Türkmenistan Personel Alımı
Firma Türkmenistan’da faaliyette bulunan projesi için personel alımı yapıyor. Gap İnşaat personel alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kariyer.net üzerinden firmanın ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.