TürkmenistanYurtdışı İş İlanları

GAP İnşaat Türkmenistan İşçi ve Eleman İş İlanları

GAP İnşaat yurtdışı işler, yurtdışı projeler. GAP İnşaat Türkmenistan'a işçi ve eleman alımı, Türkmenistan iş ilanları ve iş başvurusu.

Dünya çapında farklı ülkelerde yurtdışı işler yapan Türk inşaat firmalarından biri de GAP İnşaat. Şirket kuruluşunun ardından inşaat ve enerji alanında gelişerek ve büyüyerek zaman içerisinde yurtiçi ve yurtdışında önemli inşaat ve yapı projeleri üreten Türk inşaat şirketleri arasında ön plana çıktı. GAP İnşaat yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarından biri olarak aynı zamanda yurtdışında inşaat işleri alanında çalışmak, yurtdışı iş imkanlarını değerlendirmek isteyen adaylar için yurtdışına eleman arayan işçi götüren Türk inşaat firmalarından biri olarak yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı da yapıyor.

GAP İnşaat Yurtdışı İşler Yurtdışı Projeler

Günümüzde 22 farklı ülkede yurtdışı işler yapan, yapı ve inşaat projeleri yanında endüstriyel projeleri de hayata geçiren GAP İNŞAAT 1981 yılında kurulan Çalık Holding’e ait bir şirkettir. En önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olarak enerji, inşaat ve gayrimenkul, madencilik, tekstil, finans ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Orta Asya, Balkanlar ve MENA bölgesi olmak üzere, 22 ülkede çalışmalarını sürdüren Grup, yurtdışına işçi arayan eleman götüren Türk inşaat firmalarından biri olarak yaklaşık 31 bin kişiyi bünyesinde çalıştırmaktadır.

Grup kuruluşunun ilk yıllarında, tekstil ürünleri üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösterirken temel faaliyetler zaman içinde inşaat, enerji, finans, pazarlama ve dış ticaret sektörlerine de yaygınlaştırılmıştır. Çalık Holding, 17 şirketi ile konsolide aktif büyüklüğü 2002 yılı sonunda 600 milyon doları aşmış ve toplam 10 bin’i aşkın kişiyi istihdam eden çok sektörlü, uluslararası rekabet gücü olan, insana, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı ve duyarlı; farklı coğrafyalarda faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. “Çalık” bir dünya şirketi olarak faaliyet alanlarını farklı coğrafya ve sektörlere yaygınlaştırarak hızlı bir şekilde ilerlemesini sürdürmektedir.

GAP İnşaat Türkmenistan, Rusya ve Avrupa Ülkeleri

Denim kumaş üretimi alanında bir dünya markası olan Grup, Malatya ve Türkmenistan’da bulunan ve entegre üretim yapan tekstil kompleksleri ile pamuk ipliğinden konfeksiyona çok çeşitli tekstil ürününde dünya ölçeğinde rekabet gücüne sahiptir. Global çaplı tekstil şirketleri ile oluşturduğu stratejik ortaklıklar, Çalık Holding’e geniş bir coğrafyada dünya pazarlarına ulaşma kabiliyeti kazandırmıştır. Grubun en büyük ticaret pazarları Türkiye, Amerika, Avrupa Birliği Ülkelerinin yanı sıra, Rusya, Japonya ve Doğu Avrupa ülkeleridir.

GAP İnşaat Türkmenistan İnşaat İşleri

Çalık Holding’in inşaat işlerini yürüttüğü şirketi olan ve yurtdışında iş yapan, yurtdışına işçi arayan eleman götüren Türk inşaat firmalarından biri olan GAP İnşaat’ın yurtdışı inşaat işleri ve yurtdışı inşaat projeleri özellikle Türkmenistan’da yoğunlaşmış durumda. GAP İnşaat (Çalık Holding), inşaat işleri alanındaki faaliyetleri kapsamında, tekstil ve çeşitli sanayi alanlarına (Çimento, Kağıt, Gübre ve Enerji) yönelik anahtar teslim üretim tesisleri, konut, hastahane, okul, iş merkezi, sosyal alanlar ve yol inşaatları gerçekleştirmektedir. Grubun inşaat sahasındaki faaliyetleri ağırlıklı olarak Türkmenistan’daki inşaat projelerinden oluşmaktadır. Grubun halen yürüttüğü projelerin büyüklüğü toplam 700 milyon dolardır.

GAP İnşaat Yurtdışı Türkmenistan İş İlanları

İnşaat işleri ve inşaat projeleri özellikle Türkmenistan’da yoğunlaşan, Türkmenistan’a işçi arayan eleman götüren Türk inşaat firmalarından biri olan GAP İnşaat (Çalık Holding) yurtdışı Türkmenistan iş ilanlarına internet üzerinden yayın yapan yerli ve yabancı iş ilanı ve iş bulma sitelerinden kolayca ulaşmak mümkün.

GAP İnşaat Yurtdışı Türkmenistan İş Başvurusu

İhtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işler kapsamında Türkmenistan’a eleman ve işçi alımı yapan Gap İnşaat (Çalık Holding) iş ilanlarına ulaşan adaylar yine internet üzerinde kendinelerine uygun iş ilanlarına gerekli şartları taşıdıkları takdirde Türkmenistan iş başvuru formu doldurarak Türkmenistan yurtdışı iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin internet sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında iş başvuru formu doldurarak da yurtiçi yurtdışı Türkmenistan iş başvurusu yapabilirler.

İlgili Makaleler