Gama ve Rönesans İnşaat Rusya İçin 3500 İşçi Eleman Alımı Yapacak

Gama İnşaat ve Rönesans İnşaat Rusya yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı. Gama ve Rönesans İnşaat Rusya projeleri. Rusya'da inşaat ve enerji firmaları, inşaat işçisi ve inşaat elemanı. Rusya'ya işçi götüren ve iş alan Türk firmalar.

Uluslararası inşaat ve yapı projeleri alanında önemli işlere imza atan dev Türk inşaat firmaları Gama İnşaat ve Rönesans İnşaat Rusya’nın kutup bölgesinde yeni bir LNG yani gaz tesisi kuracaklar. Projeyle ilgili resmi açıklama yapıldı ve bu doğrultuda yurtdışı işçi alımı kapsamında çalıştırılmak üzere çeşitli branşlarda 3 bin 500 yurtdışı personel eleman alımı ve yurtdışı işçi alımı yapılacak.Buna göre projenin yoğunluk kazandığı dönemde direkt ve indirekt olmak üzere binlerce Rusya’ya yurtdışı eleman alımı ve yurtdışı işçi alımı yapılarak çalıştırılacak.

Bir ilk teşkil edecek olan buz kırıcı tankerlerin de kullanılacağı projede, her biri yıllık 5,5 milyon ton LNG üretme kapasitesine sahip 3 ünitenin tamamlanması ile toplam 16,5 milyon ton yıllık üretim kapasitesine ulaşılacak. Türk, Rus ve diğer ülke vatandaşlarına istihdam sağlanacak olan Yamal LNG projesinde, yoğun dönemde yaklaşık 3 bin direkt işçi, 500 civarında da indirekt işçi eleman çalışması öngörülüyor. Söz konusu proje kapsamında Gama İnşaat ve Rönesans İnşaat bünyesinde Rusya‘da çalıştırılmak üzere çok sayıda yurtdışı işçi alımı ve eleman alımı da yapılacak.

GAMA İNŞAAT VE RÖNESANS İNŞAAT RUSYA SIVILAŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ PROJESİ

Rusya’da iş yapan ve Rusya’da projeler üstlenen büyük Türk inşaat ve yapı şirketleri GAMA İnşaat Endüstri Tesisleri, Rönesans İnşaat Endüstri Tesisleri’yle birlikte Rusya’nın kutup bölgesinde Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) tesisi kuracak. GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj AŞ ile Rönesans Endüstri Tesisleri İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ’nin oluşturduğu iş ortaklığı REGA JV, Rusya’nın Kuzey Kutup bölgesi olan Yamal Yarımadası’nda kurulacak LNG tesisinin CWP3B kısmının yapım projesini imzaladı. GAMA Endüstri Tesisleri, Rönesans Endüstri Tesisleri’yle birlikte Rusya’nın kutup bölgesinde Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) tesisi kuracak. Hava sıcaklığının eksi 50 derecelere düştüğü Yamal Yarımadası’nda bulunan Sabetta kasabasında yapımına başlanacak “Yamal LNG” projesi, kutup bölgesine yapılacak ilk LNG tesisi olma özelliği taşıyor. Yüksek performans teknoloji kullanılarak montajı yapılacak olan tesisin yaklaşık olarak 2 yılda tamamlanması planlanıyor.

ÇOK SAYIDA YURTDIŞI İŞÇİ ALIMI VE YURTDIŞI ELEMAN ALIMI (İNŞAAT İŞÇİSİ İNŞAAT ELEMANI)

Rusya’da iş yapan Türk şirketler arasında önemli bir yere sahip olan Gama İnşaat şirketi ve Rönesans İnşaat şirketi üstlenmiş oldukları söz konusu LNG Gaz projesi kapsamında fazlacak yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı yapacaklar. İki şirket ihtiyaçları kapsamında doğrudan ve dolaylı olarak yaklaşık 3500 işçi alımı yapacak. Bu kapsamda Rusya projesinde çalıştırılmaz üzere farklı pozisyon ve alanlara eleman alımı yapılacak. Şirketler Rusya’ya yurtdışı Türk işçi alımı yapmak için ilana çıktıkları takdirde Rusya’da çalışmak isteyen adaylar kendileri için uygun gördükleri Gama İnşaat Rusya iş ilanlarına ve Rönesans İnşaat Rusya iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

REGA JV’nin South Tambey LNG firmasının alt taşeronu olarak yapımını yürüteceği CWP3B kısmı, Modül Montaj ve Bağlantı İşleri, Mekanik İşler, Borulama İşleri, Anahtar Teslimi Tanklar ve Binalar, Elektrik ve Enstrümantasyon işlerini kapsıyor. Zorlu hava koşullarının yanı sıra zeminin permofrost özellikler taşıması nedeniyle tesisi oluşturan üniteler, büyük modüler üniteler şeklinde imal edilerek montaj yerlerine aktarılacak. Tesisin tüm parçaları, sahada kazıklar üzerinde monte edilecek olan çelik platformlar üzerinde yükselecek.

Rusya’da Türk Firmalar gama iş ilanları, gama iş başvurusu, rönesans iş ilanları, rönesans iş başvurusu, iş başvuru formu, rönesans holding iş rusya iş başvurusu, gama holding rusya, gama yurtdışı işçi, rönesans yurtdışı işçi

12 YORUMLAR

  1. inşaat kalıp ustasıyım inşaat kalıpçılığında tecrübeliyim. yurtdışına kalıpçı arayan inşaat firmalarında çalışabilirim.

  2. elektrik tesisatı ve orta gerilim ustasıyım iş arıyorum yurtdışı işlerde ve yurtdışı projelerde çalışabilirim

Comments are closed.