Gama ve Rönesans İnşaat Eleman Alımı

Gama ve Rönesans Rusya işçi ve eleman alımı. Rusya inşaat iş ilanları.

En önemli Türk inşaat şirketlerinden olan Gama İnşaat ve Rönesans inşaat uluslararası inşaat ve yapı projelerinde önemli işlere imza atan ve ses getiren firmalar arasında yer almaktadır.

Gama İnşaat ve Rönesans inşaat Rusya’nın kutup bölgesinde yer alacak olan bir gaz tesisi kurmak için çalışmalara ve hazırlıklara başlamış durumdadır. Proje ile ilgili yapılmış olan resmi açıklama doğrultusunda yurt içinden ve dışından olmak üzere 3.500 eleman alımı yapılacağı ortaya atılmıştır. Bu habere göre yoğunluk doğrultusunda Rusya’ya binlerce eleman alımı yapılacağı anlaşılmıştır. Bir ilk olarak bu projede buz kırıcı tankerler de kullanılacaktır. Bu proje hem Rus hem de Türk vatandaşlarına büyük ölçüde istihdam sağlayacaktır. Bu proje kapsamında Gama ve Rönesans inşaat şirketleri de işçi ve eleman alımı yapacaktır. Eğer sizler de böyle bir projede yer almak istiyorsanız sizin için en doğru tercih bu olacaktır. Sizler de Rönesans İnşaat ve Gama İnşaat şirketlerinde çalışmak üzere başvuru yapma şansını rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Gama ve Rönesans İnşaat Eleman Alımı

İhtiyaçları doğrultusunda yurtdışına işçi götüren eleman arayan yurtdışı Türk inşaat firmalarından olan Gama İnşaat ve Rönesans İnşaat rusya iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar yerli ve yabancı kaynaklar üzerinden firmaların iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapabilirler.

Sitemiz sizlere yurtdışına işçi alımı konusunda oldukça kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizler de hemen şimdi yalnızca tek bir tıkla internet sitemiz üzerinden pek çok yurtdışı iş ilanlarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. İnternet sitemiz sayesinde sizler de oldukça rahat bir şekilde kaliteli olarak pek çok iş ilanına ulaşma fırsatını hemen şimdi elde edebilirsiniz. İnternet sitemiz siz takipçilerimize tek bir sayfadan pek çok iş ilanına oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanın imkanını sunmaktadır.

Yurtdışında çalışmak ve yurtdışı iş imkanlarından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemize girerek burada yer alan ilanları değerlendirmektir. Sitemizde yer alan tüm iş ilanları son derece güvenilir ve güncel olarak karşınıza çıkmaktadır. Sizler de hemen şimdi yalnızca tek bir tık ile internet sitemize girerek buradan birden fazla şirketin eleman ilanına ve işçi alımı haberlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma fırsatını hemen şimdi elde edebilirsiniz. Gama ve Rönesans şirketlerinin başvuruları için yerli ve yabancı kaynaklardan yararlanarak iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. merhabalar, inşat firması sahibiyim yurtiçi yurtdışı farketmez tüm inşaat işlerinde çalışacak ekibim var.

  2. 1981 Ankara doğumluyum. Daha önce Katar, Sırbistan ve Kuveyt’te yurtdışı işlerde çalıştım, Gama ve Rönesans bünyesinde yurtdışı işlerde çalışmak isterim.

  3. Gama ve Rönesans inşaat bünyesinde çalışmak isterim. İnşaat işlerinde tecrübeliyim sertifikam var.

  4. Merhaba ben alcı boya alcıpan ve kara sıva işi yapıyorum myk serfikam var yürdışı işi arıyorum proje iyi anlıyorum yurtdışı işlerde çalışmak isterim.

Comments are closed.