RusyaYurtdışı İş İlanları

Esta Yapı Rusya Genel İş Başvurusu Rusya İşçi Alımı

Esta Yapı Rusya yurtdışı işçi ve eleman alımları. Esta Construction yurtdışı iş başvuru formu ve Rusya iş başvurusu.

Başta Rusya olmak üzere uluslararası alanda yurtdışında iş yapan inşaat projeleri üreten önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olmayı başaran Esta Yapı yani Esta Construction bünyesinde yaklaşık 8.000 kişiye hali hazırda iş sağlarken yeni işçi ve eleman alımları kapsamında yurtdışı işçi alımı yapmaya devam ediyor. Şirket yurtdışı inşaat işleri yaparken bir yandan da yurtdışına işçi götüren yurtdışına eleman arayan Türk firmalardan biri olarak da öne çıkıyor.

Hayata geçirdiği yapı ve inşaat projeleri ile Rusya’da inşaat sektöründe önemli bir şirket olan Esta Yapı 10 yıl gibi kısa bir sürede çok sayıda projeyi tamamladı ve yeni projeler üretmeye devam ediyor. Şirket stadyumlar, ofis ve ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri, spor ve eğitim tesisleri, otel, sağlık merkezleri, lojistik ve dağıtım merkezleri, hipermarketler, süpermarketler, konut ve rezidans ve havalimanı gibi çok sayıda çeşitli projelerin üretimini üstlenmiş ve tamamlamıştır. ESTA Construction, kurulduğu günden bugüne kadar yaklaşık 3 milyar dolarlık bir işi uluslararası paydaşları ve iş ortaklarıyla beklentilerin üzerinde bir memnuniyetle projelendirmiş ve teslim etmiştir.

Esta Construction Yurtdışı İşçi Alımları

Esta yapı bünyesinde farklı milletlerden yaklaşık 8.000 kişi çalışıyor. Yeni projeler ve işçi sirkülasyonu kapsamında yeni yurtdışı işçi ve eleman alımları da devam etmektedir. 8.000 kişilik dinamik ve konusunda uzman ekibin büyük bir kısmı uzun süredir Esta Yapı (Esta Construction) bünyesinde çalışmaktadır. Şirket başta Rusya ve Türkiye olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri gibi geniş bir coğrafyada 10 yılı aşkın yurtdışı inşaat projeleri deneyimine sahip operasyon ekibinin yanı sıra merkez ofislerde çalışan 1.250 tecrübeli, konularında uzman, mimar ve mühendisten oluşan geniş bir kadro ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Esta Yapı İşçi ve Eleman Alımları

Esta Construction’nın Rusya operasyonları bünyesinde yurtdışı işçi alımlarından yararlanmak ve yurtdışı iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirkete genel iş başvurusunda bulunabilirler. Yurtdışı işçi ve eleman alımı kapsamında yurtdışı İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin web sayfası üzerinde kariyer bölümü altında iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Rusça bilen ve inşaat alanında deneyim sahibi adayların şansı daha yüksek.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. yurtdışı inşaat işleri ve inşaat projeleri ile şantiyelerde çalışabiliriz. ekibiz. yurtdışı demirci arayan firmalar bizimle iletişime geçebilir

  2. yurtdışı işçi alımı varsa yurtdışı işlerde çalışmak istiyorum. rusyada çalışacak eleman arayan esta inşaat firması bünyesinde çalışabilirim. inşaat işlerinde tecrübeliyim.