Esta Yapı Rusya Genel İş Başvurusu Yurtdışı İşçi Alımı

Esta Yapı Rusya operasyonları kapsamında genel iş başvurusu alıyor.

Başta Rusya olmak üzere uluslararası önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olmayı başaran Esta Yapı yani Esta Construction bünyesinde yaklaşık 8.000 kişiye hali hazırda iş sağlarken yeni işçi ve eleman alımları kapsamında yurtdışı işçi alımı yapmaya devam ediyor.

Hayata geçirdiği yapı ve inşaat projeleri ile Rusya’da inşaat sektöründe önemli bir şirket olan Esta Yapı 10 yıl gibi kısa bir sürede çok sayıda projeyi tamamladı ve yeni projeler üretmeye devam ediyor. Şirket stadyumlar, ofis ve ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri, spor ve eğitim tesisleri, otel, sağlık merkezleri, lojistik ve dağıtım merkezleri, hipermarketler, süpermarketler, konut ve rezidans ve havalimanı gibi çok sayıda çeşitli projelerin üretimini üstlenmiş ve tamamlamıştır.

Farklı ülkelerden 8.000 kişiye iş sağlıyor
Esta yapı bünyesinde farklı milletlerden yaklaşık 8.000 kişi çalışıyor. Yeni projeler ve işçi sirkülasyonu kapsamında yeni yurtdışı işçi alımları da devam etmektedir. 8.000kişilik dinamik ve konusunda uzman ekibin büyük bir kısmı uzun süredir Esta Yapı bünyesinde çalışmaktadır. Şirket başta Rusya ve Türkiye olmak üzere Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri gibi geniş bir coğrafyada 10 yılı aşkın deneyime sahip operasyon ekibinin yanı sıra merkez ofislerde çalışan 1.250 tecrübeli, konularında uzman, mimar ve mühendisten oluşan geniş bir kadro ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Esta Yapı işçi alımı ve genel iş başvurusu
Esta Construction’nın Rusya operasyonları bünyesinde yurtdışı işçi alımlarından yararlanmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirkete genel iş başvurusunda bulunabilirler. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar şirketin web sayfası üzerinde kariyer bölümü altında iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Rusça bilen ve inşaat alanında deneyim sahibi adayların şansı daha yüksek.

Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 19:48