AzerbaycanSuudi ArabistanTürkmenistanYurtdışı İnşaat İş İlanları

Eser İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı Yurtdışı İş İlanları

Eser İnşaat yurtdışı işçi ve eleman alımı. Eser İnşaat Azerbaycan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Pakistan, Kamerun ve Nijerya inşaat projeleri ve iş ilanları.

Yurtdışında iş yapan, inşaat projeleri üreten, şantiyesi olan, yurtdışı işçi ve yurtdışı çalışacak eleman alımı yapan Türk inşaat firmaları söz konusu olduğunda akla ilk gelen şirketlerden biri de Eser İnşaat. 1986 yılında kurulan ve özellikle altyapı inşaatı projeleri konusunda uzmanlaşan Eser İnşaat günümüzde yurtdışı işler ve yurtdışı inşaat projeleri kapsamında çok sayıda farklı ülkede iş yaparken diğer taraftan yurtdışına işçi alımı yapan, yurtdışına işçi götüren ve eleman arayan Türk inşaat firmalarından biri olarak da öne çıkıyor.

Eser İnşaat Yurtdışı İnşaat İşleri ve İnşaat Projeleri

Türkiye merkezli kurulmasıyla birlikte yurtiçi inşaat projeleri gerçekleştiren ve ardından yurtdışı inşaat ve yapı projeleri de üstlenmeye başlayan Eser İnşaat günümüzde uluslararası alanda iş yapan dünyanın en büyük Türk inşaat firmaları arasında bulunuyor. Şirket gerek yurtiçi gerek yurtdışı işlerde inşaat, taahhüt, proje, mühendislik, müşavirlik ve enerji alanlarında faaliyet göstermekte olan, altyapı ve üstyapı inşaat projelerinde uzmanlaşmış bir kurumdur.

Yurtiçi inşaat taahhüt işleri ve projeleri yanında yurtdışında da önemli ve büyük inşaat ve yapı projelerine imza atan Eser İnşaat, Ortadoğu, Orta Asya, Doğu Avrupa ve Afrika ülkelerinde iş yapan büyük Türk inşaat firmaları arasında öne çıkanlardan bir tanesi. Eser İnşaat’ın iş yaptığı, yurtdışı işçi ve eleman alımı yaptığı ve inşaat projeleri olan ülkeler arasında Türkmenistan, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Nijerya, Kamerun ve Pakistan bulunuyor ve söz konusu bu ülkelerde otoyol inşaatı, baraj inşaatı, arıtma tesisi, sosyal alan, demiryolu inşaatı ve konut inşaatı yapıyor.

Eser İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı ve Yurtdışı Eleman İlanları

Eser İnşaat yurtiçi yurtdışı işçi ve eleman alımında kalite politikası uygulayan inşaat şirketlerinden biri. Eser İnşaat yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımlarından yararlanmak, yurtdışı inşaat iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen yurtdışı işçi adayları Eser İnşaat yurtdışı inşaat iş ilanlarına en kolay şekilde internet üzerindeki kaynaklardan ulaşabilirler.

İnternet üzerinden gerek ilan portalları üzerinden gerekse firmanın web sayfasında kariyer bölümü altında varsa eğer açık yurtdışı iş ilanlarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara yurtdışı iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Şirket bünyesinde çalıştırmak üzere özellikle kalifiye, tecrübeli ve beceri sahibi elamanları tercih ediyor.

İlgili Makaleler