ENKA İNŞAAT Libya ve Irak Eleman Alımı İş Başvurusu

Enka İnşaat yurtdışında çok sayıda proje yürütmeye devam ederken eleman ve işçi alımı kapsamında yurtdışı işçi alımı da yapıyor. Şirket hali hazırda birçok ülkede yapı – inşaat ve sanayi projeleri hayata geçirirken her yıl çok sayıda yurtdışı eleman alımı da yapıyor.

Dünya üzerinde uluslararası alanda dev inşaat işlerine imza atmış olan ve çalışmalarına da çok farklı ülkelerde devam eden ENKA İnşaat Libya ve Irak‘da devam eden projeleri için personel alımına ve genel iş başvurusu kabul etmeye devam ediyor. Bu ilan genel başvuru niteliğinde olup şirketin Beşiktaş Balmumcu Merkez Ofis ile Libya ve Irak’ta devam etmekte olan ‘endüstriyel tesis’ projelerinde değerlendirilmek üzere şirketimizi tercih ederek başvuruda bulunmak isteyen adaylar için düzenlenmiştir.

Enka personel alımı iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Kariyer.net üzerinde genel iş başvuru formuna ulaşarak iş başvurusu yapabilirler. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü, pozisyonu önyazı kısmında belirtmenizi rica ediyoruz. Başvurularınız, ihtiyaç duyduğumuz pozisyonlar için değerlendirilmek üzere gizlilikle saklanacaktır.

HANGİ POZİSYONLARA ELEMAN ALIMI YAPILIYOR?
Enka Teknik ihtiyaçları kapsamında çok sayıda pozisyona yurtdışı işçi alımı ve yurtiçi işçi alımı yapıyor. Enka Teknik, proje yönetimi konusundaki uzman ekibi ile, teknik danışmanlık, yedek parça temini, işletme yönetimi ve bakım hizmetlerini de üstlenerek anahtar teslimi projelerde öncelikli çözüm ortağı olarak tercih edilmektedir. Enka Teknik, malzeme taşıma ve depolama sistemleri, yardımcı tesisler, su arıtma ve çevre mühendisliği, altyapı ve inşaat, elektrik, kontrol sistemleri ve enstrümantasyon mühendisliği alanlarında Türkiye, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerinde ana müteahhit veya konsorsiyum ortağı olarak yatırımcılara hizmet vermekte olup çalışmalarını ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı ana ilke edinmiştir. Şirket, ENKA GRUBU’nun tüm bilgi birikimini ve değerlerini yansıtmakta; güvenilir, ilkeli ve müşteri odaklı kurum kültürüyle ilgililer için değer yaratmaktadır.

İNŞAAT ELEMANI ALIMI VE YURTDIŞI İŞÇİ ALIMI
Şirket uluslararası alanda önemli projelere imza atarken söz konusu projelerin çalışmaları kapsamında yurtdışı eleman alımı ve yurtdışı işçi alımı yapıyor. Enka yurtdışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar şirketin açık yurtdışı iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapabilir veya Enka insan kaynakları sayfası üzerinden genel iş başvurusu yapabilirler.