İnşaat FirmalarıIrakLibyaYurtdışı İş İlanlarıYurtiçi İş İlanları

Enka İnşaat Yurtdışı Libya ve Irak İşçi Eleman Alımı İş Başvurusu

Enka İnşaat yurtdışı işler. Enka İnşaat yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman.

Yurtdışında iş yapan ve projeler yürüten en önemli Türk inşaat şirketlerinden biri olan ENKA İnşaat yurtdışı işler kapsamında pek çok ülkede projeler üstlenmeye ve hayata geçirmeye devam ediyor. Şirket yurtdışında oldukça önemli ve büyük çaplı inşaat ve endüstriyel projeler üretirken bir yanda da yurtdışına işçi alan yurtdışına eleman götüren Türk firmalar arasında da öne çıkanlardan bir tanesi.

Yurtdışına İşçi Götüren Türk İnşaat Firmalarından Biri

Enka İnşaat yurtdışında çok sayıda proje yürütmeye devam ederken eleman ve işçi alımı kapsamında yurtdışı işçi alımı da yapıyor. Şirket hali hazırda birçok ülkede yapı – inşaat ve sanayi projeleri hayata geçirirken her yıl çok sayıda yurtdışı eleman alımı da yapıyor.

Dünya üzerinde uluslararası alanda dev inşaat işlerine imza atmış olan ve çalışmalarına da çok farklı ülkelerde devam eden ENKA İnşaat Libya ve Irak’da devam eden projeleri için personel alımına ve genel iş başvurusu kabul etmeye devam ediyor. Bu ilan genel başvuru niteliğinde olup şirketin Beşiktaş Balmumcu Merkez Ofis ile Libya ve Irak’ta devam etmekte olan ‘endüstriyel tesis’ projelerinde değerlendirilmek üzere şirketimizi tercih ederek başvuruda bulunmak isteyen adaylar için düzenlenmiştir.

Enka yurtiçi yurtdışı işçi eleman personel alımı iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Kariyer.net üzerinde genel iş başvuru formuna ulaşarak yurtiçi yurtdışı iş başvurusu yapabilirler. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü, pozisyonu önyazı kısmında belirtmenizi rica ediyoruz. Başvurularınız, ihtiyaç duyduğumuz pozisyonlar için değerlendirilmek üzere gizlilikle saklanacaktır.

Enka İnşaat Yurtiçi Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımları

Enka Teknik ihtiyaçları kapsamında çok sayıda pozisyona yurtdışı işçi alımı ve yurtiçi işçi alımı yapıyor. Enka Teknik, proje yönetimi konusundaki uzman ekibi ile, teknik danışmanlık, yedek parça temini, işletme yönetimi ve bakım hizmetlerini de üstlenerek anahtar teslimi projelerde öncelikli çözüm ortağı olarak tercih edilmektedir. Enka Teknik, malzeme taşıma ve depolama sistemleri, yardımcı tesisler, su arıtma ve çevre mühendisliği, altyapı ve inşaat, elektrik, kontrol sistemleri ve enstrümantasyon mühendisliği alanlarında Türkiye, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerinde ana müteahhit veya konsorsiyum ortağı olarak yatırımcılara hizmet vermekte olup çalışmalarını ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı ana ilke edinmiştir. Şirket, ENKA GRUBU’nun tüm bilgi birikimini ve değerlerini yansıtmakta; güvenilir, ilkeli ve müşteri odaklı kurum kültürüyle ilgililer için değer yaratmaktadır.

Enka İnşaat İşçi Eleman Alımları İş Başvurusu

Şirket uluslararası alanda önemli projelere imza atarken söz konusu projelerin çalışmaları kapsamında yurtdışı eleman alımı ve yurtdışı işçi alımı yapıyor. Enka yurtdışı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar şirketin açık yurtdışı iş ilanlarına ulaşarak iş başvurusu yapabilir veya Enka insan kaynakları sayfası üzerinden genel iş başvurusu yapabilirler.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. merhaba ben 23 yasında inşaatın her bolumunden anlayan duvar tugla alçı alçıpan fayans yutong tas barbeku şömıne kayrak tası aklınıza ne gelıyosa yapabilecek el sanatı cok duzgun bır ustayım.

  2. alçı alçıpan dekorasyon yalıtım boya işleri 5 yıllık tecrübem var.ilgili firmalar ulaşsın lütfen

  3. gaz altı ve belektrik kaynakçısıyım sekiz yıldır yapmaktayım ve yutr dışı işi arıyorum

  4. İnsaat usatasi proje isci yonetimi ekip calistirma kapasitesi