Emta İnşaat Personel ve İşçi Alımı, Emta İnşaat İş Başvurusu

Türkiye’de farklı bölgelerde ve yurtdışında çeşitli projelere imza atan EMTA İnşaat yeni projelere de ara vermeden devam ediyor. Firma inşaat, iletişim, enerji ve yenileme-onarım alanlarında faaliyet gösteriyor.

Kurumsal yapısı ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiği projeler kapsamında şu ana kadar yüzlerce eleman ve personel alımı yapan Emta İnşaat yeni personel ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir. İnşaat sektöründe iş arayan adaylar için iş başvurusu yapılabilecek firmalardan biri de EMTA İnşaat gibi görünüyor.

Emta İnşaat 2016 yılı içerisinde yeni personel ihtiyaçları ve yeni projeler kapsamında personel ve işçi alımı yapmaya devam edecektir. Şu an itibariyle toplamda kaç yeni personel alımı yapılacağı bilinmemekle birlikte insan kaynakları portalları üzerinden firmanın iş ilanlarına ulaşılabilir ve kontrol edilebilir. Adaylar uygun gördükleri pozisyonlara CV göndererek iş başvurusu yapabilirler.

EMTA İnşaat son olarak aşağıdaki pozisyonlar için eleman aramaktaydı:

– SAHA MİMARI,
– İNŞAAT MÜHENDİSİ,
– ELEKTRİK MÜHENDİSİ (MALATYA),
– ELEKTRİK MÜHENDİSİ (TÜM TÜRKİYE),
– ŞANTİYE MUHASEBECİSİ

EMTA İNŞAAT İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURUSU
EMTA İnşaat yeni projeleri ve eleman ihtiyaçları kapsamında yeni personel ve eleman alımına devam edecektir. Peki firmanın iş ilanlarına nasıl ulaşılacak? Firmanın iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar yenibiriş.com üzerinden firmanın ilanlarına ulaşabilir ve burada uygun gördükleri iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Yine firma hakkında bilgi sahibi olmak isteyen adaylar firmanın web sitesini ziyaret edebilir ve buradan da genel iş başvurusu yapabilirler.