Yurtiçi İş İlanları

Dost İnşaat Personel ve İşçi Alımı

Dost İnşaat işçi ve personel alımı. Dost İnşaat iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu. Dost İnşaat genel iş başvurusu ve insan kaynakları personel işe alım süreci.

İnşaat sektörü personel alımı ve işçi alımlarıyla ilgilenenler ve sektörde çalışmak isteyenler için iş ilanları ve insan kaynakları üzerinden doğrudan iş başvurusuyla işe alım yapan pek çok inşaat firmaları mevcut. İhtiyaçları doğrultusunda personel alımı ve işçi alımı yapan inşaat şirketlerinden bir tanesi de DOST İNŞAAT. İnşaat sektöründe yaptığı işler ve projeler ile kendisini kanıtlamış adını duyurmuş olan Dost İnşaat personel alımı ve işçi alımı, Dost İnşaat iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu, Dost İnşaat genel iş başvurusu ve insan kaynakları personel işe alım süreci konusunda bilgileri bu yazıda derledik.

Dost İnşaat İşçi ve Personel Alımı

İnşaat sektöründe yaptığı işler ve hayata geçirdiği inşaat projeleri ile karşımıza çıkan ve sektörde kendisine önemli bir yer edinen Dost İnşaat özellikle modern ve endüstriyel yapılar alanında uzmanlaşmış olan bir inşaat firması. Dost İnşaat 1993 yılında İstanbul’da kurulduktan sonra hızla büyümeye başlamış, kurulduğu günden günümüze kadar banka binaları, ticari ve sosyal tesis projeleri, yönetim yapıları, sağlık yapıları ve hastane projeleri, endüstriyel yapılar ve birtakım özel villalar gibi farklı ve kaliteli inşaat projelerine imza atmıştır. Şirketin bazı devam eden projeleri Tekirdağ Şehir Hastanesi, Bilecik Bozüyük Devlet Hastanesi, Samsun Tekkeköy Devlet Hastanesi, TAI Mühendislik Binası, Isparta Şehir Hastanesi ve Eskişehir Şehir Hastanesidir. Şirketin web sitesi üzerinde tamamlanan ve devam eden projelerin bilgilerine ulaşmak mümkün. Şimdiye kadar hakederek aldığı kalite sertifikaları ile inşaat sektöründe ve diğer kurumsal inşaat firmaları arasında kendisini ispatlamış olan Dost İnşaat yönetimi de farklı departmanların olduğu kurumsal bir yapıya sahiptir.

Kurumsal olarak tüm aşamalarda kaliteyi daima ön planda tutan Dost İnşaat personel ve işçi alımları konusunda da süreci kaliteli bir şekilde yöneterek bünyesinde çalışacak personel ve eleman alımlarını belli başlı prensipler çerçevesinde yapmaktadır. Şirket tüm pozisyonlara ve projelere yaptığı personel alımlarını insan kaynakları departmanı üzerinden yönetmekte ve bu kapsamda tüm adayları kalite unsurlarını göz önünde bulundurarak değerlendirmektedir. İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği işler ve hayata geçirdiği projelerin kalitesinde çalışanlarının önemini bilmesi, çalışanlarına yatırım yapması, eğitmesi ve çalışanlarının mutluluğunu da düşünmesi Dost İnşaat şirketini çalışılabilecek bir şirket yapmıştır. Peki Dost İnşaat personel ve işçi alımlarına ilişkin iş ilanlarına nasıl ulaşacak, nasıl iş başvuru formu dolduracak ve nasıl iş başvurusu yapacaksınız?

Dost İnşaat İşe Alım Süreci

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Dost İnşaat kaliteye önem veren kurumsal bir yapı olduğu gibi bünyesince çalışacak işçi ve personel alımlarını bu doğrultuda gerçekleştiriyor. Şirket personel alımı ve işçi alımı konusunda ihtiyaçları kapsamında insan kaynakları departmanı üzerinden planlama yaparak işe alım sürecini başlatıyor.

Kurumsal bir yapı olarak Dost İnşaat bünyesinde satın alma ve planlama, tasarım, yapım, ihale ve teklif, stratejik yönetim departmanlarını barındırırken söz konusu departmanlar altında da farklı organizasyonları, uygulamaları ve süreçleri içeriyor. İşçi ve personel işe alımlarında da yine söz konusu bu departmanlarda ve organizasyonlardaki eleman ihtiyaçları gözetilmekte ve buna göre planlama yapılmakta ve ihtiyaç görülen pozisyona planlı bir şekilde personel alımı yapılmaktadır. Gerek genel iş başvurusu gerekse yayınlanan iş ilanlarına pozisyonel iş başvurusu olsun Dost İnşaat’a yapılan tüm iş başvuruları doğrudan şirketin insan kaynaklarında iletilir ve insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir. Eğer iş başvurusu yapan adayın başvurusu incelendikten sonra uygun görülürse aday ile iletişime geçilir ve bu şekilde söz konusu adayın personel işe alım süreci de başlamış olur. Bu süreçte adaydan işe alım için gerekli belgeler istenir ve herhangi bir sorun yoksa aday işe başlar ve personel alımı tamamlanmış olur.

Dost İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

Peki Dost İnşaat şirketinin işçi ve personel alımına ilişkin iş ilanlarına nasıl ulaşılır, nasıl iş başvuru formu doldurulur ve nasıl iş başvurusu yapılır?

Dost İnşaat işçi ve personel alımı iş ilanlarına ulaşma ve iş başvurusu konusunda kullanabileceğiz en kolay yol internet. İnternet üzerinden eğer açık pozisyonlar varsa Dost İnşaat iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Söz konusu iş ilanları içerisinde kendinize uygun gördüklerinize iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Diğer yandan Dost İnşaat’a genel iş başvurusu yapmak da mümkün. Bunun için şirketin resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında genel iş başvuru formunu tüm detaylarıyla doldurarak gönderebilir, bu yol ile genel iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. İş başvurularınızda geçmiş tecrübelerinizden ve deneyimlerinizden detaylı şekilde bahsetmeni ve kendinizi mesleki geçmişinizle iyi bir şekilde tanıtmanız işe alım değerlendirmelerinde sizi bir adım öne çıkaracaktır.

İlgili Makaleler