Yurtiçi İş İlanları

Dorçe İnşaat İşçi ve Personel Alımı, İş Başvurusu

Dorçe Prefabrik İnşaat işçi, eleman ve personel alımı iş ilanları. Yurtiçi ve yurtdışı işçi ve personel alımlarına iş başvurusu. İnsan kaynakları, iş başvuru formu ve genel iş başvurusu. Kariyer.net iş ilanları.

Dorçe İnşaat personel alımı, işçi alımı ve eleman alımlarından yararlanarak inşaat sektörü iş imkanlarından faydalanmak ve inşaat sektöründe çalışmak mümkün. Türkiye’de adı bilinen ve yaptığı işler ve inşaat projeleriyle kendisini kanıtlamış Türk inşaat firmalarından biri olan Dorçe İnşaat’ın yurtiçi yurtdışı personel, işçi ve eleman alımlarından yararlanmak için söz konusu şirketin iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilir, şirketin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği işçi alımları kapsamında sektörde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Günümüzde sadece yurtiçinde değil yurtdışında iş yapan projeler geliştiren Türk inşaat şirketlerinden biri de olan Dorçe İnşaat (Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.) yurtdışı işler kapsamında pek çok farklı ülkede inşaat ve yapı projeleri geliştiriyor.

Peki Dorçe inşaat işçi, eleman ve personel iş ilanlarına nasıl ulaşılır? İş başvuru formu var mı? Yurtiçi ve yurtdışı işçi ve personel alımlarına nasıl iş başvurusu yapılır? Şimdi kısa kısa bunlara değinelim.

Dorçe İnşaat İşçi ve Personel Alımı

Gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında gerçekleştirdiği ve hayata geçirdiği inşaat ve yapı projeleriyle adını duyurmayı başarmış ve kalitesini tescillemiş olan Dorçe İnşaat işçi ve personel alımı kapsamında hem yurtiçinde hem de yurtdışı işler kapsamında yurtdışında farklı ülkelerde iş imkanları ve iş olanakları sağlıyor. Yurtiçinde ve yurtdışında inşaat sektöründe farklı kategorilerde çalışmak isteyen inşaat işçisi ve inşaat ustası adaylar Dorçe İnşaat personel alımı iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilir, firmanın bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirler. Şirket yurtiçi ve yurtdışı projelerinde ihtiyaçları doğrultusunda personel, işçi ve eleman açığını tamamlamak üzere gerek insan kaynakları birimi üzerinden gerekse farklı kaynalardan işçi ve personel alımı yapabiliyor.

Dorçe İnşaat İnsan Kaynakları

Dorçe İnşaat (Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş) şirketi kurumsal ve büyük bir şirket olduğundan dolayı personel alımı ve işçi alımı sürecini de insan kaynakları bölümü üzerinden yönetiyor. Şirket gerek yurtiçi personel ve işçi alımı gerekse yurtdışı işçi ve personel alımı konusunda süreci insan kaynakları birimi üzerinden yönetirken yine eleman ihtiyaçları kapsamında açık pozisyonlara dair iş ilanları buradan yayınlanıyor, burs ve staj başvurularını da insan kaynakları bölümü üzerinden kabul ediyor.

Dorçe İnşaat çalışanların kalıcı olması, insan kaynağı ihtiyacının karşılanması ve geleceğe güvenle bakabilen kurumsal bir yapının oluşturulabilmesi için; kaynaklarını etkin ve verimli kullanan, iş sağlığına, iş güvenliğine ve çevreye duyarlı çalışmayı prensip edinen, kalitede Dünya standartları ile uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından ve dinamizminden güç alan, insan odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını arzu edilen ve beklenen bir şekilde kullanmaya özen göstermekte ve söz konusu bu insan kaynakları politikasını işe alımlarda ve iş başvurularını değerlendirmede kullanmaktadır. Değişime ve yeniliğe açık, insana değer veren, kapasitesini optimum düzeyde arttırarak sürdüren ve sektöründe öncü konumunu sürdüren, dünya standartlarında bir şirket olan Dorçe İnşaat, kaynaklarını etkin ve verimli kullanan, iş sağlığına, iş güvenliğine ve çevreye duyarlı çalışmayı prensip edinen, kalitede dünya standartları ile uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından ve dinamizminden güç alan, insan odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını arzu edilen ve beklenen bir şekilde kullanmaya özen göstermektedir.

Dorçe İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

Peki iş ilanlarına nasıl ulaşılır, nasıl iş başvurusu yapılır? Yurtiçi ve yurtdışında işler yapan Türk inşaat firmaları ve yapı şirketlerinden biri olan Dorçe İnşaat’ın açık iş ilanlarına ulaşmak, iş başvurusu yapmak, iş başvuru formu doldurmak oldukça kolay. Yukarıda da değindiğimiz gibi şirket açık pozisyonlara ilişkin yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarını resmi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında yayınlıyor. Diğer yandan kariyer.net üzerinden de Dorçe İnşaat iş ilanlarına ulaşmak mümkün. Bu iki kanalda da kendinize uygun gördüğünüzü iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer yandan personel ve işçi alımlarından yararlanarak iş imkanlarından faydalanmak isteyen adaylar ise genel iş başvurusu yapabilirler. Bunun için yine insan kaynakları üzerinden online olarak özgeçmiş ve iş başvuru formu doldurabilir, genel iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yol olarak ik(@)dorce.com.tr e-posta adresine özgeçmişinizle birlikte iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Firma ile ilgili diğer tüm iletişim bilgilerine yine şirketin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler