Yurtdışı İş İlanları

Doğuş İnşaat İnşaat Personel İşçi Eleman Alımı – Katar

Türk inşaat firması Doğuş İnşaat Katar yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı...

Bilindiği üzere dünyanın zengin ülkelerinden biri olan Katar’da inşaat ve yapı projeleri hız kesmeden devam ediyor. Katar’ın yapı ve inşaat projelerinde Türk inşaat şirketleri de önemli bir yere sahip. Bugün birçok Türk inşaat firması Katar’da iş yapan şirketler arasında yer alıyor. Katar’da iş yapan şirketlerden bir tanesi de DOĞUŞ İNŞAAT. Şirket Katar’da iş yaparken bir yanda da eleman ve işçi ihtiyaçları kapsamında yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı yapıyor.

Türkiye’nin en büyük ve öncü inşaat firmalarından biri olan Doğuş İnşaat yurtdışında yeni projeler üstlenmeye devam ediyor. Firma Katar’da devam ettiği projelerinde görevlendirmek üzere farklı branşlarda inşaat personeli alımı yapıyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar yenibiriş.com üzerinden firmanın iş ilanlarına ulaşabilir iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

Doğuş İnşaat Katar İşçi ve Personel Alımı

Katar’da iş yapan, proje üreten Türk inşaat ve yapı şirketlerinden biri olan Doğuş İnşaat ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve eleman alımı da yapıyor. Şirket yurtdışında yaptığı işler kapsamında pek çok pozisyon için yurtdışı eleman alımı yapıyor.

Firma Katar’da devam ettiği projesinde görevlendirmek üzere şu pozisyonlara yurtdışı eleman arıyor.

Planlama Mühendisi
Planlama Uzmanı
Kalite Kontrol ve Güvence Müdür Yardımcısı
Elektromekanik İşler Müdürü
Proje Müdür Yardımcısı
İş Güvenliği Mühendisi
Proje Kontrol Müdürü

İlgili konular | Katar iş imkanları. Katar işçi ve eleman alımı. Katar’da işçi arayan şirketler.

İlgili Makaleler