Dekinsan Yurtdışı İnşaat İş İlanları Cezayir Irak İşçi Alımı

Cezayir ve Irak'a işçi götüren, eleman arayan firmalar. Dekinsan Grup yurtdışı inşaat işçisi, yurtdışı eleman ve usta alımı. Dekinsan Cezayir ve Irak işçi ve eleman alımı, iş ilanları ve iş başvurusu.

Yurtdışında iş yapan, inşaat projeleri üreten, yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı kapsamında dışarıya işçi arayan eleman götüren Türk inşaat firmalarından bir tanesi de Dekinsan Grup. Dünyanın en büyük Türk inşaat şirketleri arasında yer alan Dekinsan yurtdışı inşaat işleri kapsamında farklı ülkelerde hali hazırda devam eden projeleri ve yeni başlayacak olan projeleri ile yurtdışında kalıcı olarak işlerini devam ettiren Türk inşaat firmalarından.

Yurtdışı inşaat sektörü işçi alımı ve yurtdışı elaman alımlarından yararlanmak ve yurtdışı Türk inşaat firmaları bünyesi iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyenler Dekinsan açık yurtdışı iş ilanlarını değerlendirebilirler.

Dekinsan Yurtdışı İnşaat Projeleri ve İnşaat İşleri

Günümüzde yurtiçinde de önemli projeleri hayata geçiren Dekinsan İnşaat, yurtdışı işler kapsamında dışarıda Irak ve Cezayir’de önemli inşaat projelerine imza atıyor. Özellikle Irak ve Cezayir’de iş yapan, inşaat projeleri üreten, yurtdışı işçi ve eleman alımı yapan Türk inşaat firmaları arasında öne çıkan Dekinsan, Irak’ta Erbil, Süleymaniye ve Duhok, Cezayir’de ise El Boyahld, Oran, Saida, Sidi Bel Abbes ve Tlemcen’de konut inşaatı, üniversite projesi, kolej inşaatı, otel inşaatı ve iş merkez inşaatları yapıyor.

1993 yılında kurularak faliyete başlayan Dekinsan Grup yaptığı inşaat projeleri ve yapılar ile Cezayir’de iş yapan inşaat firmaları arasında SARL Dekinsan markasıyla önem kazanmış, toplamda 5 farklı şehirde 35 farklı şantiyede 60 bin konut inşaatı, üniversite inşaatı ve hastane inşaatı projelerine devam etmektedir.

Dekinsan Yurtdışı İnşaat İş İlanları ve İşçi Alımı

Dekinsan GRUP yurtdışı inşaat işleri ve yurtdışı işçi alımı kapsamında Cezayir ve Irak iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen yurtdışı işçi ve inşaat elemanı adaylar bunu en kolay şekilde firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında veya ilan yayınlayan portallar üzerinden yapabilirler.

Cezayir ve Irak’da yurtdışı iş arayan inşaat sektörü çalışanları inşaat işçisi, inşaat ustası, kalıpçı, duvarcı, boyacı, sıvacı, demirci vb. usta arayan Türk inşaat firmalarından biri olan Dekinsan Grup’un varsa eğer açık iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak yurtdışı iş imkanlarını değerlendirebilir, diğer yandan yine insan kaynakları sayfası üzerinde genel iş başvuru formu bulunuyorsa bu form üzerinden de yurtdışı iş başvurusu gerçekleştirebilirler.