İnşaat Firmaları

DAP YAPI İnşaat

DAP Yapı inşaat şirketi. DAP Yapı projeleri.

Türkiye’de inşaat lokomotif sektörlerden biri ve inşaat alanında gerek yurtiçi gerekse yurtdışı iş yapan çok sayıda Türk inşaat firması mevcut. Bunlardan bazıları ufak bazıları orta ve bazıları büyük ölçekli işler yapıyorlar. Türkiye’de yaptığı ve gerçekleştirdiği projelerin kalitesiyle bilinen inşaat şirketlerinden biri de DAP YAPI inşaat firması. DAP yapı kurulduğu günden itibaren Türkiye içerisinde inşaatını tamamladığı konut, rezidans ve ofis projeleriyle markasını çok iyi bir konuma getirmeyi başardı. Şirket sayısız projesiyle Türkiye’nin önemli inşaat şirketleri arasında yer alıyor.

DAP YAPI İnşaat

DAP YAPI ilk olarak 1999 yılında markasını hayata geçirdiği ve iyi bir proje olan Şelale Evleri ile duyurdu. DAP Yapı’nın projelerinde dikkati çeken en önemli özellikler modern ve gerçek anlamda sıra dışı çizgilere sahip olması. Şirket inşaat ve yapı işlerinde hazırladığı konut, ofis ve rezidans projelerini her zaman konsept projeler olarak tasarlamış ve hayata geçirmiştir. Bu özelliği ile DAP Yapı kısa süre içerisinde birçok şirketi geride bırakmış ve inşaat projeleri alanında tanınan ve kalitesiyle bilinen şirketler arasında yerini almıştır. DAP Yapı projelerini, özgün, sağlam ve estetik projeler ilke ve prensipleri çerçevesinde hayata geçirmeye devam ediyor.

Kâğıthane’de Şelale Evleri’yle başlayan bu kalite yolculuğu, Ümraniye-Çekmeköy ve Maltepe-Dragos-Kadıköy hattında Şelale Konakları, Şelale Village, Şelale Crown Center, Şelale Premium, Şelale Space Center, Centro Futura; Türkiye’nin sayılı projelerinden Dragos Royal Towers, DAP Royal Center, DAP Burgu Kule, DAP Dalga Kule, DAP Tango Kule, DAP Vazo Kule, Bumerang Ofis, DAP Z Ofis, İ Ofis ve European Property Awards’ta “Ofis Geliştirme” / “Kamu Hizmeti Geliştirme” alanında ödül alan DAP Vadisi’nin yanı sıra Teras Kule, Validebağ Konakları ve DAP İzmir gibi dinamik ve elit yapılarla devam etmektedir.

DAP YAPI yenilikçi ve inovatif projeler konusunda da vizyon sahibi inşaat şirketlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Şirket yeni projelerinde daima fark yaratan mimari ve tasarım tekniklerini kullanan bir karaktere sahip. İstanbul Sancaktepe’de bulunan ve Japonların Osaka Sistem olarak adlandırdığı mimari tekniğin kullanılarak inşa edilen Centro Futura projesi Dap Yapı’nın dikkat çeke önemli inşaat ve yapı projelerinden biri olmuştur ve bu alanda örnek gösterilen konsept projelerin başında gelmektedir. Bu sistem aynı zamanda Bitişik Nizam Sistem olarak da bilinir.

DAP Yapı üstlendiği misyonu ve geniş ve gelecek odaklı vizyonu sayesinde inşaat ve yapı işleri alanında sağlam adımlarla birçok inşaat projesini tamamlamış ve birçok projeye de devam etmektedir.

DAP Yapı İnşaat Projeleri

DAP Yapı’nın ofis, konut ve rezidans projelerinden bazıları şunlar:

Dap Yapı Ofis Projeleri
Vazo Kule, Dap Bumerang Ofis, Dap İ Ofis, A Ofis, Z Ofis Dap Yapı, S Ofis, Y Ofis, Dap Vadisi, Taksim Petek Residence.

Dap Yapı Residence Projeleri
Vazo Kule, Dap Dalga Kule, İst Marina, Dragos Royal Towers, Dap Burgu Kule, Dap Tango Kule, Şelale Premium Residence, Dap Royal Center, Taksim Petek Residence, Teras Kule.

Dap Yapı Konut Projeleri
Centro Futura, Şelale Space Center

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. inşaat betonarme soğuk demirci ustasıyım, daha önce yurtdışı projelerde çalıştım ve yurtdışı tecrübem var. yurtdışı çalışacak demirci arayan firmalar varsa çalışabilirim.

  2. alçı boya ve kartonpiyer ustasıyım daha önce yurt dışında çalıştım ekibim de var.

  3. granit ve mermer ustasıyım bu alanda tüm işleri yapabilirim. istenirse ekip ayarlayabilirim.