İş KamyonuYurtiçi İş İlanları

Damperli Kırkayak Hafriyat Kamyon Şoförü Alımı

Türk inşaat ve yapı firmaları olan Cengiz İnşaat, Kolin İnşaat, Limak İnşaat, Kalyon İnşaat, Mapa İnşaat hafriyat kamyon şoförü.

Büyük Türk inşaat ve yapı firmaları olan Cengiz İnşaat, Kolin İnşaat, Limak İnşaat, Kalyon İnşaat, Mapa İnşaat üstlendiği projede hafriyat kamyon şoförü arayan inşaat firmalar olarak öne çıkıyor. Projede çalışacak çok sayıda kamyon şoförü alımı yapılacağı duyuruldu.

3. Havalimanı projesi kapsamında çeşitli alanlarda eleman ve işçi alımına devam ediliyor. Bu kapsamda İstanbul 3. Havalimanı projesinde çalıştırılmak üzere 600 kamyon şoförü alımı yapılıyor. İstanbul ili Arnavutköy İlçesi Akpına Köyü bölgesinde bulunan 3. havalimanı şantiyesinde görevlendirilmek üzere yeni alınan damperli kırkayak kamyonlarda çalışmak üzere 600 damperli kırkayak kamyon şoförü alımı yapılacak.

Söz konusu damperli kamyon şoförü iş ilanları kapsamında hafriyatta en az 3 yıl deneyimli, SRC ve psikoteknik belgesi olan elemanlar tercih edilecek. 2 bin 250 ile 2 bin 700 TL arasında maaş verilecek.

3. Havalimanına Şoför Alımı Yapılacak

Geçtiğimiz günlerde, bankalarla 4,5 milyar Euro’luk kredi anlaşmaları imzalanan 3. Havalimanı inşaatı ile ilgili çalışmalar hız kazandı. Dev proje bölgesinde ağırlıklı olarak hafriyat çalışmaları sürdürülüyor. Taşeron olarak hafriyat işi yapan şirketlerden Orkun Group verdiği ilanla 600 yeni şoför alınacağını duyurdu.

İş Başvurusu Nereye Yapılacak?

Alanda çalışmak üzere şoför, kamyon şoförü, kırkayak kamyon şoförü ve damperli kamyon şoförü alımları yapılacak. Cengiz İnşaat, Kolin İnşaat, Limak İnşaat, Kalyon İnşaat, Mapa İnşaat’ın yapımını devam ettirdiği projede çok sayıda hafriyat kamyon şoförüne ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

İlanda, verilecek ücret için ‘dolgun ücret’ ifadesi kullanılırken, sigorta ve yatacak yer imkanını da sağlanacağı kaydedildi. İlanda, şoför yanı sıra insan kaynakları uzmanı, C sınıfı İş Sağlığı Güvenliği uzmanı ve muhasebe elemanı da alınacağı belirtili. Şirket kaynaklarından edinilen bilgiye göre, artan iş hacmi nedeni ile yeni alımlara gidildiği kaydedildi.

Proje bölgesinde, Orkun Group’un yanı sıra eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğulları Emir Ali ve Hasan Yavuz Yılmaz kardeşler de hafriyat işi yapıyor.

Cengiz İnşaat, Kolin İnşaat, Limak İnşaat, Kalyon İnşaat, Mapa İnşaat’ın üstelendiği 3. Havalimanı proje bölgesinde çalışacak şoför bulunamadığı için Vietnam’dan şoför getirildiği belirtilmişti. / Şoför

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. tüm iş kamyonlarını kullanabilirim belgelerim var. damperli kamyon, kırkayak, tır. yurtdışı çalışacak şoför arayan firmalar için çalışabilirim yurtdışı iş arıyorum

  2. 59 yaşındayım E D sınıfı ehliyetim var otobüscülük damperli kamyon şöförlüyü yaptım emekliyim uygunsa calışmak istiyorum