Damperli Kırkayak Kamyon Şoförü Alımı

3. Havalimanı projesi kapsamında çeşitli alanlarda eleman ve işçi alımına devam ediliyor. Bu kapsamda İstanbul 3. Havalimanı projesinde çalıştırılmak üzere 600 kamyon şoförü alımı yapılıyor. İstanbul ili Arnavutköy İlçesi Akpına Köyü bölgesinde bulunan 3. havalimanı şantiyesinde görevlendirilmek üzere yeni alınan damperli kırkayak kamyonlarda çalışmak üzere 600 şoför alımı yapılacak.

Söz konusu ilan kapsamında hafriyatta en az 3 yıl deneyimli, SRC ve psikoteknik belgesi olan elemanlar tercih edilecek. 2 bin 250 ile 2 bin 700 TL arasında maaş verilecek.

3. HAVALİMANINA 600 ŞOFÖR ALIMI YAPILACAK

Geçtiğimiz günlerde, bankalarla 4,5 milyar Euro’luk kredi anlaşmaları imzalanan 3. Havalimanı inşaatı ile ilgili çalışmalar hız kazandı. Dev proje bölgesinde ağırlıklı olarak hafriyat çalışmaları sürdürülüyor. Taşeron olarak hafriyat işi yapan şirketlerden Orkun Group verdiği ilanla 600 yeni şoför alınacağını duyurdu.

İŞ BAŞVURUSU NEREYE YAPILACAK?
İşçi alımlara katılmak ve bilgli sahibi olmak isteyenler ise Orkun Group’u telefonla arayarak detaylı bilgiyi alabilirler.

İlanda, verilecek ücret için ‘dolgun ücret’ ifadesi kullanılerken, sigorta ve yatacak yer imkanını da sağlanacağı kaydedildi. İlanda, şoför yanı sıra insan kaynakları uzmanı, C sınıfı İş Sağlığı Güvenliği uzmanı ve muhasebe elemanı da alınacağı belirtili.

Şirket kaynaklarından edinilen bilgiye göre, artan iş hacmi nedeni ile yeni alımlara gidildiği kaydedildi.

Proje bölgesinde, Orkun Group’un yanı sıra eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğulları Emir Ali ve Hasan Yavuz Yılmaz kardeşler de hafriyat işi yapıyor.

Cengiz-Kolin-Limak-Kalyon-Mapa’nın üstelendiği 3. Havalimanı proje bölgesinde çalışacak şoför bulunamadığı için Vietnam’dan şoför getirildiği belirtilmişti. / Şoför