Haberler

Cezayir’de İş Yapan Türk İnşaat Şirketleri ve Cezayir İş İmkanları

Cezayir'de iş yapan Türk inşaat firmaları. Cezayir yurtdışı iş ilanları ve işçi alımı yapan şirketler. Cezayir'de iş olanakları ve çalışma ve inşaat sektörü. (Cezayir'de çalışmak istiyorum)

Yurtdışı iş ilanları, yurtdışında iş ve çalışma dendiğinde sıkça sözü geçen ülkelerden biri de Cezayir. Cezayir özellikle son yıllarda Türkiye’den yurtdışı iş imkanlarını değerlendirmek isteyen adayların tercih ettiği ülkeler arasında yer alıyor. Hali hazırda ülkede günümüz itibariyle birçok yabancı şirket iş ve proje yürütüyor. Bunların büyük çoğunluğu ise yapı, inşaat ve müteahhitlik alanında faaliyet gösteriyor.

Diğer yandan Cezayir’de birçok Türk inşaat şirketi de faaliyet gösteriyor ve mevcut projelerine her geçen gün yenilerini ekliyorlar. Cezayir’de alt yapı ve üst yapı projeleri başta olmak üzere irili ufaklı birçok inşaat projesi üstlenen Türk inşaat ve müteahhitlik şirketleri yurtdışı iş ve yurtdışı işçi alımı kapsamında Cezayir’de çalıştırmak üzere Türkiye’den çok sayıdan yurtdışı eleman ve personel alımı da yapıyor, Cezayir’de çalışmak ve iş imkanlarını değerlendirmek isteyenlere inşaat sektöründe iş olanakları sağlıyorlar. Söz konusu firmaların iş ilanlarına iş başvurusunda bulunarak veya yurtdışı işçi alımı için genel iş başvurusu yaparak sizler de iş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Günümüzde Cezayir’de onlarca Türk inşaat firması ve yapı şirketleri faaliyetlerine devam ediyor ve ülkenin mevzuatına uygun şekilde yurtdışında işçi götürüyorlar. Cezayir’de iş yapan Türk inşaat firmalarını insaatelemani.com olarak sizler için sıraladık. İşte Cezayir’de hali hazırda proje yürüten Türk şirketler:

Cezayir’de İş Yapan İş İmkanı SağlayanTürk İnşaat Şirketleri

Arte Constructıon Systems (Sarl)
Aslan Yapı ve Ticaret Ltd. Şti.
Atlas Yapı İnşaat
Bilyap İnşaat Enerji San.Tic. A.Ş. (Kayı İnşaat)
Dünyalar R&C (Sarl)
Günsayıl İnşaat Tic. San.Ltd. Şti.
İpek İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Kos Groupement- Tuna İnşaat
Makyol İnşaat Tur. ve Tic. .Ş.
Mimko İnşaat Konsorsiyum
Nil Alüminyum (Sarl)
Nurol İnşaat ve Tic. A.Ş.
Özmert Algeria (Sarl)
Sovac- Endem İnşaat (Sarl)
Şifa İnşaatTuna İnşaat
Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.
Volcana İnşaat (Sarl) Mehmet Çelik
Yapı Merkezi İnşaat ve San. A.Ş.
Tosyalı Holding
STFA İnşaat
Proje Dizayn
Özgün İnşaat Taah. Ltd. Şti.
Nod Constructıon Systems (Sarl)
Kouba- Alger Okan Baycan- OzanMenekşe
Mapa İnşaat ve Tic. A.Ş.
Groupment Kur İnşaat- Özka Ltd
Karamaden İnşaat Maden San.ve Tic. Ltd.Şti.
Işık İnşaat Taah. Tic. Ltd. Şti.
Ece Turizm İnşaat Tic. A.Ş.
Dorçe Prefabrik Yapı İnş. Tic.
Ayık İnşaat Tic. Ltd. Şti.
Ataç İnşaat ve Sanayi A.Ş.
Aska İnşaat A.Ş
Aras Gemi Kurtarma ve Deniz İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Cezayir Yurtdışı İş İlanları ve İş Başvurusu

Yurtdışında inşaat projeleri yapan, şantiyeleri olan ve yurtdışında çalışmak isteyenler için iş imkanları sağlayan, Cezayir’de iş yapan Türk inşaat şirketlerine iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar söz konusu şirketlerin yurtdışı iş ilanlarını gerek şirketlerin web siteleri üzerinde insan kaynakları bölümü altında takip edebilir gerekse insan kaynakları portalları üzerinden söz konusu firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarına göz atabilirler. Söz konusu şirketler yurtdışı işçi ve eleman alımı yapmak istediklerinde iş ilanları yayınlayarak iş başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir.

Adaylar kendileri için uygun gördükleri ilanlar çerçevesinde gerekli şartları taşıdıkları takdirde iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine Cezayir’de iş yapan, Cezayir ‘e işçi götüren eleman arayan Türk şirketlere genel iş başvurusu yapmak da bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Kaynak
cezayirde türk şirketler

İlgili Makaleler