Dubaiİnşaat FirmalarıIrakKatarLibyaÖzbekistanRusyaSuudi ArabistanTürkmenistanYurtdışı İş İlanları

Çalık Holding İnşaat Yurtdışı İş Türkmenistan Kazakistan Özbekistan Rusya Katar Dubai

Çalık Holding İnşaat, Gap İnşaat ve Çalık Enerji yurtiçi yurtdışı işçi ve eleman alımı. Çalık İnşaat yurtdışı iş ilanları ve yurtdışı iş başvurusu. Çalık Holding Türkmenistan, Katar, Libya, Rusya, Dubai, Suudi Arabistan ve Ukrayna.

Türkiye’de kurulan ve dünyaya açılarak yurtdışında çok farklı bölge ve farklı ülkelerde iş yapan, inşaat projeleri üstlenen Türk inşaat şirketlerinden biri olan Çalık İnşaat bugün çok sayıda yabancı bölge ve ülkede altyapı, üstyapı, tesis, sanayi ve konut projeleri üretirken diğer yandan da ihtiyaçları doğrultusunda inşaat işlerinde çalışacak yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı yaparak yurtdışına işçi olarak gitmek isteyen, yurtdışında çalışmak ve yurtdışı inşaat sektörü iş imkanlarını değerlendirmek isteyen kişiler için de yurtdışında istihdam yaratan yurtdışında iş olanakları sağlayan Türk şirketlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Çalık Holding Şirketler Grubu

Türkiye’nin yurtdışında iş yapan inşaat şirketlerinden biri olan Çalık Holding 1881 yılında kurularak inşaat işleri, enerji işleri, gayrimenkul işler, madencilik işleri, finans işleri ve telekomünikasyon işleri alanında faaliyet göstermeye başladı. Bugün Çalık İnşaat (Gap İnşaat) yurtdışında yaklaşık 22 ülkede proje üreterek söz konusu ülkelere ihtiyaçları kapsamında yurtdışı işçi ve eleman alımı gerçekleştiriyor. Çalık Holding inşaat alanında Çalık İnşaat – Gap İnşaat, enerji alanında Çalık Enerji, elektrik dağıtım işinde YEDAŞ, Limak ortaklığı bünyesinde KEDS, Kiler ortaklığı bünyesinde ARAS, madencilik işlerinde Libya Madencilik, finans alanında Aktif Bank (Çalık Holding Bankası) ve Banka Kombetare Tregtare, tekstil işinde Çalık Denim ve Gap Pazarlama ve Telekom alanında ise Albtelecom şirketiyle faaliyet gösteriyor ve şimdiye kadar yapmış olduğu işçi alımları ile bünyesinde toplamda 31 bin personel çalışıyor.

Çalık Holding Gap İnşaat (Çalık İnşaat)

Çalık Holding yurtiçinde ve yurtdışında inşaat alanında kendi bünyesindeki şirketlerden biri olan GAP İNŞAAT ile faaliyet gösteriyor. Gap İnşaat 90’lı yılların başlangıcında Çalık Holding’in kendi inşaat işlerini yürütmek amacıyla kurduğu bir şirket ancak sonrasında Çalık Holding Gap İnşaat’ı yeni bir yapıya kavuşturarak yurtiçi ve yurtdışında projeler üstlenen inşaat işleri yürüten önemli global bir şirket haline getiriyor. Gap İnşaat günümüzde yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi götüren en büyük Türk şirketler arasında yer alıyor ve çok sayıda ülkede üstyapı, altyapı, endüstriyel ve sanayi tesisler ve konut projeleri üretiyor.

Çalık Holding’in İş Yaptığı Ülkeler: Günümüzde Çalık Holding’in iş yaptığı ve Çalık İnşaat yurtdışı şantiyelerinin bulunduğu ülkeler Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Irak, Dubai, Suudi Arabistan, Özbekistan Katar, Libya ve Ukrayna olarak öne çıkıyor.

Çalık Holding ve Gap İnşaat (Çalık İnşaat) Yurtiçi Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı

Çalık Holding bünyesinde bulunan Gap İnşaat yani Çalık İnşaat grubu ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pozisyonlara işçi ve eleman alımı yapıyor. Şirket bünyesinde yurtiçi yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yönetici ve operasyonel kadrolara yapıldığı gibi inşaat ve şantiye işçisi pozisyonlarına da yapılıyor. Çalık İnşaat’ın yurtdışı inşaat projelerinde ve şantiyelerine inşaat meslek grupları yurtdışı işçi ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar Çalık İnşaat yurtdışı iş ilanlarını takip edebilir, yeni açılan yurtdışı pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilir.

Çalık Holding Gap İnşaat Yurtdışı İş İlanları ve Yurtdışı İş Başvurusu

Çalık İnşaat yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar şirketin yurtdışı iş ilanlarını şirketin resmi web sitesi üzerinden veya insan kaynakları portalları üzerinden takip edebilir, buralarda yer alan iş ilanlarına eğer gerekli şartları taşıyorlarsa iş başvuru formu doldurarak yurtdışı iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yurtdışı iş başvurusu için yine belirli tecrübe ve yetkinliklere sahip olan adaylar şirkete istedikleri ülke ve pozisyonu belirterek genel iş başvurusu da yapabilirler.

İlgili konular | Çalık İnşaat (Gap İnşaat) Türkmenistan, Çalık İnşaat Rusya, Çalık İnşaat Katar, Çalık İnşaat Libya, Çalık İnşaat Ukrayna, Çalık İnşaat Kazakistan, Çalık İnşaat Suudi Arabistan, Çalık İnşaat Dubai. İş başvurusu. Çalık Holding İnşaat yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı. Çalık Holding İnşaat yurtdışı iş ilanları. Çalık Holding yan kuruluşlar. Çalık Holding İnşaat işçi alımları. Yurtdışı şantiyeleri. Yurtdışı projeler.

İlgili Makaleler