AzerbaycanBaküYurtdışı İşYurtdışı İş İlanları

Azerbaycan’a İşçi Götüren ve İşçi Alan Firma

Azerbaycan'a yurtdışı işçi arayan, işçi alan ve işçi götüren firmalar. Azersun Holding Azerbaycan Bakü yurtdışı iş imkanları ve iş olanakları.

Azersun Holding Azerbaycan’da birçok alanda ticari faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biri olarak öne çıkmaktadır. 1991 yılında Azerbaycan’da kurulmuş ve günümüze kadar gıda, tarım, perakende, inşaat ve emlak, kağıt, finans ve sigorta alanlarında iş yapmış ve yine bu alanlarda yaptığı işleri sürdürmektedir. Şirket Azerbaycan’da iş yaptığı alanlarda çok sayıda işçi ve eleman çalıştırmaktadır. Azerbaycan’da iş yapan firmalar arasında iş yaptığı sektörlerde lider firmalardan bir tanesidir. Şirket Azerbaycan’da çalışmak isteyen, Azerbaycan iş imkanlarını ve Azerbaycan iş olanaklarını araştıranlar için en iyi şirketler arasında. Diğer yandan Azerbaycan iş yapan, inşaat projeleri üreten ve şantiyeleri olan en önemli inşaat şirketleri arasında da öne çıkan firmalardan bir tanesi.

Azerbaycan’a İşçi Götüren ve İşçi Alan Firmalar

Azersun Holding Azerbaycan’da yaptığı işlerin büyüklüğü ve kalitesiyle zaman içinde lider firmalar arasındaki yerini almıştır. Günümüzde Azerbaycan’a işçi götüren ve işçi alan firmalar arasında öne çıkan şirket gıda, tarım, perakende, inşaat ve emlak, kağıt, finans ve sigorta sektörlerinde önemli işlere imza atmakta ve bu alanlarda çok sayıda işçi ve personel alımı yaparak istihdam sağlamaktadır.

“İntersun” Grubu 1994 yılına kadar “Unilever” şirketi için “Teksun” adı altında ürün üreterek, bu mamullerin Azerbaycan’da satışını hayata geçirdi. 1994 yılına kadar çeşitli ticaret ve üretim şirketleri bir araya getirilerek İntersun adı altında faaliyet gösteren grup, Azerbaycan’da “Azersun Holding” Şirketler Grubu adı ile işe başladı. O günden itibaren Azersun Holding gelişerek, “İntersun”un BDT ülkelerinde faaliyet gösteren kurumuna dönüştü ve gelişimi ilede Azerbaycan ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlamaya başladı. Bunların arasında holdingin her yıl devlet bütçesine ödediği 10 milyon Amerikan Doları hacminde vergiyi ve 3 bine yakın insanın işle istihdam olunmasına örnek gösterilebilir.

Azersun Holding Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımı

Azersun Holding Azerbaycan’a işçi götüren ve işçi alan firmalar arasında yer alan ve başta gıda sektöründe olmak üzere çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve iş yapan bir şirket olduğundan günümüzde şirket bünyesinde yaklaşık olarak 3 bin kişi çalışmakta ve çok farklı pozisyonlara eleman ve işçi ihtiyacı olmaktadır. Şirket özellikle tarım ve gıda alanında olmak üzere iş yaptığı sektörlerde çeşitli pozisyonlara yurtdışı işçi ve eleman alımı yapmaktadır. Azersun, işçi ve eleman alımlarında peynir ustası, ziraat mühendisi, maliyet kontrol mühendisi, satınalma elemanı, kasap, veteriner, şoför, elektrikçi, teknik eleman, mağaza işçisi, mağaza müdürü gibi elemanların alımı ağırlıktadır. Bunlar yanında diğer alanlarda işçi ve personel alımı yapmaktadır.

Azersun Holding Azerbaycan Yurtdışı İş İlanları

Azersun Holding iş yaptığı ve faaliyet gösterdiği sektörlerde aynı zamanda farklı markalara da sahip olan bir şirket ve Azerbaycan’a işçi götüren ve işçi alan firmalar arasında bulunuyor. Azerbaycan’a işçi arayan büyük bir şirket olması işçi ve eleman ihtiyacının fazla olmasını ve işçi ve eleman alımı konusunda sirkülasyon olmasını da beraberinde getiriyor. Şirket ihtiyaç duyduğu pozisyonlara eleman ve işçi alımını her daim sürdürüyor. Azersun Holding Azerbaycan iş ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar şirketin web sitesi üzerinden veya internet üzerinde insan kaynakları portalları üzerinden şirketin yurtdışı iş ilanlarına ulaşabilir ve söz konusu iş ilanlarını inceleyerek iş başvuru formu doldurabilirler.

Azerbaycan Yurtdışı İş Başvurusu

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve Azerbaycan’da iş yapan şirketler arasında bulunan Azersun Holding Azerbaycan yurtdışı iş başvurusu yapmak isteyen kişiler, yukarıda da belirtildiği gibi şirketin yurtdışı iş ilanlarına ulaştıktan sonra söz konusu bu ilanlara iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler. Diğer yandan yine adaylar genel iş başvurusu da yapabilirler. Şirketin iş yaptığı alanlarda herhangi bir uzmanlığınız veya tecrübeniz varsa Azersun Holding’e genel iş başvurusu da yaparak işçi ve eleman alımından yararlanmak mümkün.

İlgili Makaleler