SırbistanYurtdışı İş İlanları

Avrupa Ülkeleri Yurtdışı İnşaat İşçisi Alımı

Avrupa yurtdışı işçi alımı. Sırbistan'da Türk inşaat firması. Yurtdışı yevmiye işçisi. Avrupa inşaat iş ilanları.

Avrupa’da farklı ülke ve şehirlerde iş yapan çok sayıda inşaat firması mevcut. Söz konusu inşaat şirketleri ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’den yurtdışı Türk işçi alımı yapmaya devam ediyorlar. Günümüzde Avrupa’nın farklı bölgelerinde farklı ülkelerinde ve farklı şehirlerinde iş yapan, Avrupa’ya işçi arayan ve eleman götüren çok sayıda yabancı ve Türk inşaat şirketleri mevcut. Söz konusu inşaat ve yapı şirketleri bir yandan Avrupa’da inşaat işleri ve inşaat projeleri üstlenirken bir yanda da Avrupa’ya işçi arayan eleman götüren, Avrupa’da yurtdışı iş imkanları ve iş olanakları sunan şirketler olarak da öne çıkıyorlar.

Avrupa’da Sırbistan’da iş yapan inşaat firmalarından biri yurtdışı inşaat işçisi alımı yapıyor. Bu iş kapsamında günde 200 ila 400 TL arasında yevmiye maaş ödenecek.

Avrupa Ülkeleri Yurtdışı İnşaat İşçisi Alımı

Sırbistan’da iş yapan şirketin projelerinde çalışmak üzere günlük en az 40 euro yevmiye ile inşaat alanında çalışacak inşaat işçileri alınacak. Söz konusu Avrupa yurtdışı inşaat işçisi alımı kapsamında yurtdışı seyahat engeli olmayan kişiler alınacak.

Sırbistan yurtdışı işçi alımı kapsamında yevmiye dışında, çalışan işçilerin 3 öğün yemek ve konaklama ihtiyaçları da şirket tarafından karşılanıyor. Yurtdışına götürülecek işçilerin oturum ve çalışma izinleri de firmaya ait olarak karşılanıyor. Sırbistan vize istemediği için iş sözleşmesi yapıldıktan sonra pasaportu olan Türk işçiler doğrudan Avrupa’da bulunan Sırbistan’a gidebilecekler.

Sırbistan inşaat işçisi alımı kapsamında aşağıda yer alan işçilerin alımı yapılacak.

Gerekli Eğitim, Beceriler Ve Nitelikler

Asansör & Taşıma Sistemleri
Çatı İşleri
Demir İşleri
Duvar, Kaplama & Boya İşleri
Elektrik İşleri
Genel İşçilik
Isıtma, Havalandırma & İklimlendirme
İş ve İnşaat Makineleri Kullanımı
Kapı, Pencere & Panjur İşleri
Otomasyon
Proje Taahhüt
Şantiye Yönetimi
İnşaat Teknikeri

İş başvurusunda bulunacak adayların kalifiye işçiler olması gerekmekte ve diğer yandan iş başvurusunda bulunan adaylardan referans da istenecektir.

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, bölgeye yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörünün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Sırbistan’da kurulmuş olan şirket, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir. Pek çok özel ve devlet ihalesinde aktif olarak faaliyet göstermektedir.

İlgili Makaleler