Yurtdışı İş İlanlarıYurtiçi İş İlanları

Atlas İnşaat İşçi Alımı ve Personel Alımı, İş İlanları

Atlas İnşaat işçi alımı ve personel alımı (inşaat işçisi, inşaat ustası, inşaat teknikeri, inşaat mühendisi, inşaat elemanı, şantiye personeli vs.) kapsamında ATLAS İnşaat yurtiçi yurtdışı iş ilanları, iş başvuru formu ve iş başvurusu. ATLAS İnşaat iş ilanlarına nasıl ulaşacak, nasıl iş başvuru formu dolduracak ve iş başvurusu yapacaksınız.

İnşaat sektöründe çalışmak, inşaat sektöründe iş imkanlarını değerlendirmek ve iş olanakları sağlayan inşaat firmalarında iş arayanlar için sayısız seçenek mevcut. İhtiyaçları doğrultusunda işçi alımı ve personel alımı yapan, inşaat işçisi, inşaat ustası, inşaat mühendisi, inşaat teknikeri ve daha pek çok kategoride işçi ve eleman için iş imkanı sağlayan Türk inşaat şirketlerinden bir tanesi de ATLAS İNŞAAT olarak öne çıkıyor.

Peki altyapı işleri, askeri ve sanayi tesisleri, çevre düzenleme projeleri, konut projeleri ve çeşitli üstyapı projeleri yapan, Türk inşaat firmaları ve yapı şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Atlas İnşaat işçi alımı ve personel alımı (inşaat işçisi, inşaat ustası, inşaat teknikeri, inşaat mühendisi, inşaat elemanı, şantiye personeli vs.) kapsamında ATLAS İNŞAAT iş ilanlarına nasıl ulaşacak, nasıl Atlas İnşaat iş başvuru formu dolduracak ve iş başvurusu yapacaksınız? Sizler de Atlas İnşaat iş ilanlarına iş başvurusu veya insan kaynakları üzerinden genel iş başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızda buna ilişkin bilgilerden bahsediyoruz.

Geçmişten günümüze önemli inşaat projelerini üstlenerek hayata geçiren ve yine yaptığı işlerle kalitesini kanıtlamış olan Atlas İnşaat gerek mevcut şantiyelerinde, ofislerinde ve projelerinde gerekse yeni başlayacak olan inşaat projelerinde ihtiyaçları kapsamında daima işçi ve personel alımı yaparak iş sektörde çalışmak isteyenler iş imkanları sunuyor.

Atlas İnşaat Şirketi ve İnşaat İşleri, Projeler

Kurulduğu günden bugüne çok farklı şehirlerde çok farklı inşaat projelerine imza atan ve yine hayata geçirdiği projelerle kalitesini ortaya koyan ATLAS İNŞAAT özellikle altyapı işleri, askeri ve sanayi tesisleri, çevre düzenleme projeleri, konut projeleri ve çeşitli üstyapı projeleri konusunda uzman bir Türk inşaat şirketi.

İnşaat sektöründeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, değerli müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada gözeterek; yeni, kaliteli, güvenilir, huzurlu yaşam alanları oluşturmak temel misyonu olan Atlas İnşaat, faaliyetleri kapsamında çevre etkilerinin belirlenmesi ve kirliliğin önlenmesi ile çevreyi korumayı, sürdürülebilir kaynak kullanımını, iklim değişikliğinin azaltılması ve uyumu ile biyo çeşitlilik ve ekosistemlerin korunmasını sağlamayı amaçlamıştır.

Diğer yandan Atlas İnşaat ekonomik çözümler sunarak süreklilik içerisinde teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni teknolojileri kullanmak, teknolojisi tüm dünyada kabul edilmiş tesisler kurmak ve inşaat projelerini gerçekleştirmeyi de prensip edinmiş kurumsal bir şirkettir. Avrupa Birliği normlarında kalite ve çevre duyarlılığını en üst seviyede tutmak amacıyla mevzuata uygun, yürürlükte olan tüm yönetmeliklere uygun, ulusal ve uluslararası yasalar gözeterek çalışmalar yapmak, gerek yaptığı başarılı projeler ile, gerekse yaptığı personel alımları ile ülkemize katkıda bulunmaktadır.

  • Atlas İnşaat’a ilişkin olarak projeler, çalışma alanları, kurumsal yapı ve iletişim bilgileri için şirketin resmi internet sitesini ziyaret edebilir, şirket profilini daha detaylı inceleyebilirsiniz. Atlas İnşaat’ın İstanbul ve Ankara’da ofisleri bulunuyor.

Şu yazımıza da göz atabilir farklı bilgiler edinebilirsiniz: Özaltın İnşaat İşçi Alımı ve İş İlanları

Atlas İnşaat İşçi ve Personel Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu

Daima insan kaynakları planlamalarıyla ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı işçi alımı ve personel alımıyla Atlas İnşaat şirketi inşaat işlerinde ve inşaat sektöründe çalışmak, inşaat işleri alanında iş imkanlarını değerlendirmek isteyenler için iş olanakları sunan bir şirket. Sizler de inşaat sektöründe çalışmak ve iş imkanları değerlendirmek üzere Atlas İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, ATLAS İNŞAAT iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilir veya şirkete genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

ATLAS İNŞAAT gerek açık iş ilanları üzerinden gerekse doğrudan şirketin insan kaynaklarına ulaşan genel iş başvuruları üzerinden gönderilen iş başvuru formlarını ve iş başvurularını değerlendirmeye almakta, mevcut bir pozisyon veya iş yoksa dahi gelecekte açılacak pozisyonlar için değerlendirme yapmaktadır. Peki ATLAS İNŞAAT iş ilanlarına nasıl ve nereden ulaşabilir, nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Atlas İnşaat iş ilanlarına ulaşmanın en kolay yolu her zaman olduğu gibi internettir. İnternet üzerinden Atlas İnşaat’ın kariyer portallarında (kariyer.net, yenibiriş.com vs.) yayınlanmış olan açık iş ilanlarına ulaşabilir, burada iş ilanlarını inceleyebilir ve kendinize uygun iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak söz konusu pozisyona iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer yandan Atlas İnşaat işçi ve personel alımı kapsamında genel iş başvurusu da yapmanız mümkün. Genel iş başvurusu için tüm tecrübe ve deneyimlerinizi içeren bir CV – Özgeçmiş hazırlayarak Atlas İnşaat İnsan Kaynakları birimine iletmeniz yeterli. İnsan Kaynakları departmanı uygun bir yurtiçi veya yurtdışı pozisyon varsa size dönüş yapacak veya daha sonra açılacak işler için değerlendirmeye almak üzere CV’nizi muhafaza edecektir. İş başvurusu yaparken gelişigüzel başvuru yapmamanız ve ciddi bir CV hazırlamanız işçi ve personel alımı noktasında oldukça önemlidir.

İlgili Makaleler