Aslan Yapı İnşaat 2020 Yurtdışı İşçi Eleman Alımı

Aslan Yapı İnşaat yurtdışı iş ilanları, yurtdışı işçi, eleman ve personel alımı. Aslan Yapı İnşaat yurtdışı ve Cezayir projeleri. Aslan İnşaat yurtdışına işçi alımı var mı?

Türkiye’den dünyaya açılmış yurtdışında iş yapan Türk inşaat firmalarının uluslararası alandaki başarısı bilinen bir gerçek. Söz konusu yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi götüren inşaat şirketlerinden biri de Aslan İnşaat.

Aslan Yapı İnşaat gerek yurtiçi gerekse yurtdışı işlerde uzun yıllardır tecrübeli ve kurumsal bir şirket. Kurulduğu günden bu yana alt yapı, üst yapı ve önemli konut ve ofis projelerine imza atmış olan firma projelerini gerekli standartları gözeterek tamamlamış ve teslim etmiştir. Şirket günümüzde halen yurtdışında iş yapmakta ve bu kapsam da yurtdışına işçi alımı da gerçekleştirmekte, yurtdışına çalışmak isteyenler için yurtdışı iş imkanları sunmaktadır.

Aslan Yapı İnşaat hayata geçirdiği her projesinde daha da fazla tecrübe edinerek yeni projelerinde bu tecrübelerin birikiminden yararlanarak daha da önemli ve kaliteli işlere imza atmıştır. Aslan İnşaat gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında plan, proje, taahhüt, anahtar teslim yapılar ve inşaat, restorasyon ve onarım, askeri tesisler, sağlık tesisleri, okul binaları, turistik tesisler, spor tesisleri ve spor alanları, sosyal alanlar ve tesisler, alışveriş merkezleri, ofis binaları, endüstri tesisleri ve enerji tesisleri alanlarında faaliyet göstermekte bu alanlarda projeler üretmektedir.

ENR listesine girmiş olan Aslan Yapı İnşaat yurtdışı projeleri kapsamında yurtdışındaki işlerine sürekli olarak devam etmekte ve her geçen gün yeni projeler üstlenerek yeni işler almaktadır. Şirket bu kapsamda yurtdışına işçi ve eleman götüren önemli Türk şirketler arasında yer almakta, yurtdışında inşaat sektöründe çalışmak isteyenler için yurtdışı iş imkanları sunmaktadır.

Aslan Yapı İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman Alımları

Yurtdışında iş yapan ve yurtdışına işçi götüren diğer tüm Türk inşaat şirketleri gibi Aslan Yapı İnşaat firması da ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yapmaktadır. Şirket, yurtdışı inşaat işleri ve inşaat projelerinde görevlendirmek üzere demirci, elektrikçi, sıvacı, boyacı, tesisatçı, duvar ustası, alçı ustası, şantiye şefi, makine teknikeri, iş güvenliği teknikeri, inşaat işçisi, tekniker ve inşaat kalfası gibi inşaat elemanlarını ihtiyaçları kapsamında yurtdışına işçi olarak götürmekte ve yurtdışında istihdam sağlamaktadır.

Aslan Yapı İnşaat Yurtdışı İşçi Alım Süreci ve Şartlar

Yurtdışında iş yapan diğer Türk inşaat firmaları gibi Aslan İnşaat da Türkiye’den işçi ve eleman alımı yapacağı zamanlarda gerek kendi web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünde gerekse yine internet üzerine ilan siteleri üzerinden iş ilanları yayınlamakta ve bu ilanalara yapılan başvuruları kabul etmektedir. Yurtdışı iş başvuru şartları konusunda Aslan Yapı alım yapacağı yurtdışı işçinin kategorisine göre şartlar aramaktadır. Öncelikle herhangi bir seyahat engeli veya yurtdışında kalmanızda sorun teşkil edecek bir durumun olmaması gerekiyor. Diğer şartlar yani yabancı dil, yetkinlikler, mesleki belgeler vs gibi kriterler de aranan şartlar arasında olabilir.

Aslan İnşaat İş İlanları, İş Başvuru Formu ve Aslan İnşaat İş Başvurusu

Yukarıda da belirtildiği gibi Aslan İnşaat yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar söz konusu iş ilanlarına firmanın resmi web sitesi üzerinden veya ilan siteleri üzerinden araştırma yaparak ulaşabilirler. Firmanın yurtiçi ve yurtdışı iş ilanlarını inceleyerek kendinize uygun olan ilanlara iş başvuru formu doldurarak yurtdışı iş başvurusu yapabilirsiniz. Diğer yandan yine gerek yurtiçi gerekse yurtdışı genel iş başvurusu yapmanız da mümkün. Bunun için şirketin web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aslan Yapı İnşaat Cezayir

Yurtdışında iş yapan firmalardan biri olarak Aslan İnşaat Cezayir’de önemli projelere imza atarak Cezayir’de iş yapan Türk inşaat firmaları arasında da önemli bir yer edinmiştir. Şirket Cezayir’de yaptığı inşaat işleri ve inşaat projelerine devam etmek her yıl yeni projeler üstlenmektedir. Bu yönüyle Aslan İnşaat Cezayir’de iş yapan ve Cezayir’e işçi götüren firmalardan biri olarak Cezayir’de iş imkanları sunmaktadır.

Aslan Yapı Yurtiçi ve Yurtdışı Projeleri

Şirket yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda proje üretiyor: Ankara / Vadi Evleri, Beytepe / Beypalas, Cezayir Konut Projeleri (30.000 konut), Ankara / PTT Göksu Evleri (1.900 konut), Bayramoğlu Karma Kullanım Projesi (5.000 konut, ticari alanlar), Bodrum Evleri (500 konut), Sapanca Konakları, Bağdat Caddesi Karma Kullanım Projesi, Ispartakule / Ebruli Konutları (724 konut, ticari alanlar).