AnkaraBursaİstanbulİzmirYurtiçi İş İlanları

Aşçıoğlu İnşaat İşçi Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Aşçıoğlu İnşaat işçi alımı, iş başvurusu, iş başvuru formu ve Aşçıoğlu İnşaat yurtdışı iş ilanları ve yurtdışı işçi alımı...

Aşçıoğlu İnşaat kurulduğu günden bu güne kadar çok önemli ve ses getiren projelere imza atarak bilinen Türk inşaat firmalarından biri olmayı başardı. Şirket 1967 yılında Selehattin Aşçıoğlu tarafından kuruldu ve sektörde önemli projeleri tamamlayarak teslim etti. Sahip olduğu iş yapma kapasitesi ile Aşçıoğlu İnşaat işçi alımı ve eleman alımı kapsamında vasıflı, vasıfsız, usta vb kategorilerde binlerce kişiye iş imkanı sağladı. Son olarak Aşçıoğlu İnşaat Dubai merkezli Deyaar ile bir bir ortaklık anlaşması imzalayarak yurtdışı Türk firmalar arasında yerini aldı ve bundan böyle yurtdışı kategorisinde de çalışarak yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı yapacak.

Aşçıoğlu İnşaat Projeleri

1967 yılından bugüne kadar başarılı projelere imza atan ve inşaat sektörünün başarılı firmalarından biri olan Aşçıoğlu İnşaat, Selahattin Aşçıoğlu tarafından kuruldu.Yılların deneyimiyle hareket eden Aşçıoğlu, sektörde verdiği sözü tutan, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen bir firma olarak biliniyor.

Aşçıoğlu, deneyimli ve uzman kadrosuyla ülkemizin çeşitli şehirlerinde geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Kurulduğu günden bu yana sektörün en başarılı firmalarından biri haline gelen ve yaptığı projeler ile kendini her zaman kanıtlamış olan Aşçıoğlu, yeni Selenium projeleri ile İstanbul’un çok katlı mimarisine yeni bir soluk getirirken şehri ve doğayı bir araya getiren alternatif bir yaşam sunuyor.

Aşçıoğlu İnşaat İşçi ve Eleman Alımı, İş Başvurusu

Aşçıoğlu İnşaat gerçekleştirdiği projeler kapsamında binlerce kişilik işçi ve personel alımı yapmasının yanında yeni gerçekleştireceği projeler için de işçi alımı ve eleman alımı yapmaya devam edecek. Aşçıoğlu İnşaat iş ilanlarını takip etmek isteyen adaylar bu ilanları insan kaynakları portalları üzerinden veya firmanın insan kaynakları bölümü üzerinden takip edebilirler. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar söz konusu ilanlara eğer gerekli şartları taşıyorlarsa iş başvuru formu doldurarak Aşçıoğlu İnşaat’a iş başvurusu yapabilirler. Şirket yurtdışı ihtiyaçları kapsamında yurtdışı iş ilanları da yayınlayabilir. Söz konusu Aşçıoğlu İnşaat yurtdışı iş ilanlarına da yine aynı kanallar üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. kalıpçı demirci ekibimle 23 yıllık tecrubemi sizinle paylaşmak isterim. yurtdışı tecrübemiz var.