ARTAŞ İNŞAAT İşçi Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu

Artaş İnşaat iş ilanları, işçi alımı, personel alımı. Artaş İnşaat iş başvuru formu, iş başvurusu ve inşaat şirketi hakkında bilgiler...

Türkiye’nin önemli inşaat firmalarından biri olan ARTAŞ şimdiye kadar yapmış olduğu projeler ile ön plana çıkarken yeni projelere de devam ediyor. Şirket bugün hali hazırda yapmış olduğu personel, işçi ve eleman alımı kapsamında bünyesinde binlerce kişiye iş sağlamış durumda. Türk inşaat şirketleri arasında gerçekleştirdiği inşaat projeleri ile önemli bir yer edinmiş olan Artaş İnşaat istihdam kapsamında gerekleştirdiği işçi ve eleman alımları ile öne çıka Türk inşaat firmalarında biri. ARTAŞ İnşaat işçi alımı ve personel alımı yeni projeler kapsamında devam edecek. ARTAŞ inşaat iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için şirket hakkında bilgiler şöyle:

Artaş İnşaat Projeler ve İnşaat Faaliyetleri

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ İNŞAAT sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye’nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor. Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir.

Avrupa Konutları ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 15 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran, hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Avrupa Konutları çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirerek, İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlar da doğru projelerle müşteri güvenini kazanırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Avrupa Konutları, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırarak sektörün öncü markaları arasında yerini almıştır. 2016 yılı içersinde 5000 konutun inşasını sürdüren çatı şirket ARTAŞ GRUBU ana faaliyet alanı gayrimenkul sektöründe hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Turizm Sektörü İşleri

Turizm sektöründe de 30 yıllık bir geçmişe sahip olan ARTAŞ İNŞAAT 5 adet otel işletmesi 1250 oda kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İşletmecilik ve yönetim alanlarında da başarılı bir performansa sahip olan grup inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir.

Artaş İnşaat İşçi ve Eleman Alımı İş Başvurusu

Gayrimenkul, otel ve perakende alanında faaliyet gösteren ARTAŞ İNŞAAT işçi alımı ve personel alımından yararlanmak isteyen adaylar ARTAŞ iş ilanlarını insan kaynakları portalları üzerinden veya şirketin web sayfasında insan kaynakları bölü altından takip edebilirler. ARTAŞ İNŞAAT işçi alımı kapsamında uygun görülen iş ilanlarına söz konusu kanallardan yine iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.