Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere’de

Yurtdışında önemli yapı ve inşaat projeleri üstlenen ANT Yapı 2018 yılında yurtdışında özellikle de Rusya’da yeni projeler yapmaya devam edecek. Rusya‘da iş yapan Türk firmalar arasında dikkat çeken isimlerden biri olan ANT Yapı Türkmenistan gibi diğer farklı ülkelerde de işler yapıyor.

Ant Yapı önümüzde dönemde işlerine daha da ağırlık vererek yeni inşaat ve yapı projeleri üstlenmeyi, bunun yanında yurtdışı projeler kapsamında ciro miktarlarını düşürmemeyi hedefliyor. Firma İngiltere’nin başkenti Londra’da da daha fazla inşaat ve taahhüt işi almayı da hedefleri arasında görüyor.

Rusya ve Türkmenistan’da devam eden projelerin yıllık cirosunu 1 milyar dolar seviyesinin altına düşürmemek firmanın bu bölgedeki öncelikli hedefi.

Bilindiği üzere ANT Yapı Amerika – Miami’de de bir şirket kurdu. Firma Amerika’da kurduğu bu şirket ile bu kendisi için yeni olan bu bölgede de inşaat ve yapı işlerine girişmeyi hedefliyor.

Rusya ile Türkiye arasında yaşanan sıkıntılardan dolayı firmanın kapasitesinde bir miktar düşüş yaşandı ancak ANT Yapı bunu İngiltere ve Amerika’da yeni projelere başlayarak ve yeni işler alarak telafi etmeyi başardı.

Ant Yapı yurtdışı işçi alımı konusunda ihtiyacı olduğunda yurtdışı işçi, eleman ve personel alımı yapıyor. Yurtdışı istihdam konusunda herhangi bir açıklama yapmayan firma ihtiyaçları kapsamında yurtiçinde yurtdışı işçi ve personel alımı düzenliyor. Firmanın özellikle Rusya, Türkmenistan, İngiltere ve Amerika‘ya düzenlediği personel ve işçi alımı ilanlarını takip etmek isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünü ziyaret edebilirler.

Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 20:16