Amerikaİngiltereİnşaat FirmalarıLondraRusyaSaratovTürkmenistanYurtdışı İş İlanları

Ant Yapı Rusya Türkmenistan Amerika ve İngiltere

Ant Yapı yurtdışı işler ve yurtdışı projeler. Amerika, İngiltere, Türkmenistan ve Rusya işleri. Ant Yapı yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı. Ant Yapı yurtdışı iş ilanları.

Yurtdışında önemli yapı ve inşaat projeleri üstlenen ANT Yapı yeni yılda yurtdışında özellikle de Rusya’da yeni projeler ve yeni inşaat işleri yapmaya devam edecek. Rusya’da iş yapan Türk inşaat firmaları arasında dikkat çeken isimlerden biri olan ANT Yapı Türkmenistan, Amerika ve İngiltere gibi uluslararası inşaat sektöründe önem taşıyan diğer dünya ülkelerinde de önemli inşaat projeleri yapı işlerine imza atan firmalar arasında bulunuyor.

Ant Yapı önümüzdeki dönemde yurtdışı inşaat projeleri ve yurtdışı işlerine daha da ağırlık vererek yeni inşaat ve yapı projeleri üstlenmeyi, bunun yanında yurtdışı projeler kapsamında ciro miktarlarını düşürmemeyi hedefliyor. Firma İngiltere’nin başkenti Londra’da da daha fazla inşaat ve taahhüt işi almayı da hedefleri arasında görüyor. Ant Yapı yurtdışında önemli inşaat projeleri üreten ve yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri arasındaki yer alırken diğer yandan yurtdışına işçi arayan yurtdışına eleman götüren Türk firmalardan biri olarak da öne çıkıyor.

Ant Yapı Rusya, Türkmenistan, Amerika ve İngiltere

Rusya ve Türkmenistan’da devam eden projelerin yıllık cirosunu 1 milyar dolar seviyesinin altına düşürmemek firmanın bu bölgedeki öncelikli hedefi.

Bilindiği üzere ANT Yapı Amerika – Miami’de de bir şirket kurdu. Firma Amerika’da kurduğu bu şirket ile bu kendisi için yeni olan bu bölgede de inşaat ve yapı işlerine girişmeyi hedefliyor. Rusya ile Türkiye arasında yaşanan sıkıntılardan dolayı firmanın kapasitesinde bir miktar düşüş yaşandı ancak ANT Yapı bunu İngiltere ve Amerika’da yeni projelere başlayarak ve yeni işler alarak telafi etmeyi başardı.

Ant Yapı Yurtdışı İşçi Alımı İş İlanları

Yukarıda da belirtildiği gibi Ant Yapı yurtdışına işçi arayan yurtdışına eleman götüren Türk firmalardan biri olarak da öne çıkıyor. Ant Yapı yurtdışı işçi alımı konusunda ihtiyacı olduğunda yurtdışı işçi ve yurtdışı eleman alımı yapıyor.

Yurtdışı istihdam konusunda herhangi bir açıklama yapmayan firma ihtiyaçları kapsamında yurtiçinde yurtdışı işçi ve personel alımı düzenliyor. Firmanın özellikle Rusya, Türkmenistan, İngiltere ve Amerika’ya düzenlediği personel ve işçi alımı ilanlarını takip etmek isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünü ziyaret edebilirler.

İlgili Makaleler