Ant Yapı iletişim, telefon numarası ve ofisler, Ant Yapı iş başvurusu

Ant Yapı iletişim, telefon numarası, adres, ofisler ve mail adresi. Ant Yapı iş ilanları, yurtiçi ve yurtdışı iş başvurusu. İnsan kaynakları ve genel iş başvurusu. Rusya, İngiltere, Amerika, Türki Cumhuriyetler.

Dünya’da farklı ülkelerde farklı tasarım ve mimari anlayış ile yeni nesil ve çevre dostu projelere imza atan Ant Yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yurtiçinde de inşaat ve yapı projeleri üreten ANT Yapı yurtdışında özellikle Rusya, Türkiye Cumhuriyetler ve İngiltere’de faaliyetlerini yoğunlaştırmış durumda. Diğer yandan şirket yakında bir zamanda Amerika’da da inşaat ve yapı projeleri üretmeye başlayacak.

Yurtdışında iş yapan Türk İnşaat şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan ANT Yapı üstlendiği projeler kapsamında gerekli gördüğü durumlarda ve eğer söz konusu ülkenin şartları el veriyorsa yurtdışı işçi ve eleman alımı da yapıyor. Yurtdışı işçi alımlarında firmanın iş yaptığı ülkenin mevzuatı önemli bir yere sahip. Mevzuat yurtdışı işçi alımına izin veriyorsa şirket yurtdışında işçi getirebiliyor.

ANT Yapı yurtiçi yurtdışı iş ilanları ve yurtdışı iş başvurusu
ANT Yapı iş ilanlarına ulaşmak ve bu ilanları değerlendirmek isteyen adaylar gerek firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünü ziyaret edebilirler, gerekse İK portalları üzerinde firmanın yayınlamış olduğu iş ilanlarını değerlendirebilirler. ANT Yapı yurtdışı iş ilanlarını değerlendirmek isteyen adaylar için de aynı durum söz konusu. Adaylar yurtdışı iş ilanlarına ulaşarak ve kendileri için uygun gördükleri ilanlara iş başvurusu yaparak ANT Yapı personel alımlarından faydalanabilirler.

ANT Yapı insan kaynakları ve genel iş başvurusu
ANT Yapı inşaat şirketine ilanlar dışında genel iş başvurusu da yapmanız mümkün. ANT Yapı’ya genel iş başvurusu yapmak için firmanın web sitesi üzerinde İnsan Kaynakları bölümünü ziyaret edebilirler buradan şirkete mail ve veya form aracılığı ile genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

ANT Yapı iletişim, telefon numarası ve mail
ANT Yapı iletişim bilgilerine ulaşmak isteyenler firmanın web sitesi üzerinde iletişim bölümü altında gerekli detaylara ulaşabilirler. Buradan iletişim bilgileri, telefon numarası, adres ve mail gibi tüm detaylara ulaşmak mümkün.

ANT Yapı Türkiye merkez ofis iletişim bilgileri
Saray Mah., Akçakoca Cad., No:11, 34768 Ümraniye/İstanbul
Telefon: +(90) (216) 630 67 67
Mail: merkez @ antyapi.com