İnşaat Firmalarıİsrail

Alpa İnşaat Yurtdışı İş İsrail, Irak, İran, Rusya, Arabistan

Alpa İnşaat yurtdışı: İsrail, Irak, İran, Rusya, Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Romanya, İspanya, Hindistan.

Yurtdışıda iş yapan Türk şirketlerden biri olan Alpa İnşaat, Güney Amerika ve Afrika pazarına odaklandı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri listesinde 43. sırada yer alan Alpa İnşaat, Güney Amerika ve Afrika pazarlarına odaklandı. Şirket yurtdışında önemli işlere imza atarken diğer yandan da yurtdışında iş imkanı sağlayan şirketler arasında yer alıyor.

Alpa İnşaat Yurtdışı İş İsrail, Irak, İran, Rusya, Arabistan

Su yalıtım kaplamaları, sızdırmazlık malzemeleri ve yapıştırıcı sektöründe faaliyet gösteren Alpa İnşaat, ahşap, metal, otomotiv ve daha birçok sektöre poliüretan üretim gerçekleştiriyor. Poliüretan esaslı su yalıtım kaplamalarında Türkiye’de ilklerden olan firma, 30 ülkeye ihracat yapıyor. Geçen yılı 14 milyon lira ciro ile kapatan firmanın yeni yıl hedefi ise 20 milyon lira ciroya ulaşmak.

Alpa İnşaat Genel Müdürü Mehmet Şah Aba, “Bizim esas işimiz markaların tedarikçiliğini yapmak. Dünyada böyle bir trend oluştu. Üretimimiz kabul gördü ve çok talep oldu. Bundan dolayı ciromuzda hızlı artış yakaladık. TOBB ve TEPAV’dan yapılan açıklama ve AllWorld Network’ün çalışmasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen 43. şirketi olduğumuz kesinleşti. Büyümemizdeki esas sebep müşteri odaklı çalışmamız oldu. Müşterilerin belirttiği istekleri gerçekleştirmeye özen gösterdik, onların istediği termin doğrultusunda yol aldık. İşimizi olabildiğince hızlı yapmaya çalıştık ve çalışıyoruz” dedi.

Üretimlerinin yüzde 50’sini yurtdışı pazarlarına kanalize ettiklerini açıklayan Aba; İsrail, Irak, İran, Rusya, Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Romanya, İspanya, Hindistan başta olmak üzere toplamda 30 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini belirtti. Aba, 2017 yılı için hedef pazar olarak ise Afrika ve Güney Amerika pazarına yöneldiklerini aktardı. 2010’dan 2016’ya kadar hızlı bir ivme yakalayarak büyüdüklerine dikkat çeken Aba, “Her yıl yüzde 60’lar seviyesinde büyüyerek geldik. Bu yıl ise yüzde 40’lık bir büyüme hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

Alpa İnşaat Şirketi Hakkında

Alpa İnş.Malz.Taah.San Ve Tic Ltd Şti Tortoise Poliüretan sistemlerde faaliyet konusu olarak zemin kaplamaları, yapıştırıcılar, su yalıtım ve sızdırmazlık malzemelerini seçmiş ve bu konuda Tek Komponent Sistemler ile Türkiye de bir ilki başlatmıştır. 2001 yılından itibaren yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimleri ile üretim kapasitesini arttıran Alpa İnşaat ürün portföyünüde geliştirmiştir. Gerek kalite gerekse fiyat yapısı ile dünya pazarında rekabet edebilecek hale gelmiştir. Bu gücünü gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlardan almıştır. Tortoise bu AR-GE faaliyetleri sonucunda ortaya konulmuş üstün bir markadır ve bu vizyon ile yeni nesil çözümleri kendine ilke edinmiştir. Kendi alanında Türkiye’de bir çok ilke imza atan ALPA Ltd. ürünlerinin patentlerini elinde bulundurmaktadır.

Alpa İnşaat Yurtdışı İşçi ve Eleman

Alpa İnşaat yurtdışında gerçekleştirdiği operasyonlar kapsamında ihtiyaçları doğrultusunda yurtdışı işçi alımı ve yurtdışı eleman alımı da yapmaktadır. Alpa İnşaat yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak isteyen kişiler şirketin iş ilanlarını internet üzerinden kontrol edebilir, kendilerine uygun yurtdışı iş ilanları mevcutsa gerekli şartları taşıdıkları takdirde yurtdışı iş başvurusu yapabilirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. daha önce iranda inşaat firmalarında çalıştım. Alçı sıva ve duvar işlerinde tecrübeli inşaat ustasıyım.